Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Koristim ja taj svedski Popcorn, ali babuni nisu azurni kod serija.
    To je tacno, ceka se dugo da izadju najnovije epizode.
    Torent pa rokaj u tom slucaju.
    Ja ga koristim samo kada hocu da gledam neku seriju koju nisam, a vec je izaslo nekoliko sezona, tako da je to idealno mesto za instant gledanje...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Posle eto 6 i kusur sezona ozbiljno razmisljam da ja batalim ovaj TWD.

      Sta rade oni?

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        To je tacno, ceka se dugo da izadju najnovije epizode.
        Torent pa rokaj u tom slucaju.
        Ja ga koristim samo kada hocu da gledam neku seriju koju nisam, a vec je izaslo nekoliko sezona, tako da je to idealno mesto za instant gledanje...
        Koristan je za filmove, stavise za razliku od prethodnog nisu koristili samo yifi-eve linkove.Veoma retko se opredeljujem da skidam filmove preko torenta, dok je za serije bas suprotno.Uopste mi nisu pouzdani, serije koje su najpopularnije i koje bas gotivim cu odmah da skidam epizode cim izadju, a za ostale cu da cekam kraj sezone.Ove godine skoro sve sto pratim sam gledao vec sledeceg jutra dok nisu ukinuli Popcorn.Verovatno vremenom okace i preostale epizode, pa su sezone kroz mesec dana nakon zavrsetka kompletne.Sada uglavnom sto vidim kasne 1 do 3 epizode.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Koristan je za filmove, stavise za razliku od prethodnog nisu koristili samo yifi-eve linkove.Veoma retko se opredeljujem da skidam filmove preko torenta, dok je za serije bas suprotno.Uopste mi nisu pouzdani, serije koje su najpopularnije i koje bas gotivim cu odmah da skidam epizode cim izadju, a za ostale cu da cekam kraj sezone.Ove godine skoro sve sto pratim sam gledao vec sledeceg jutra dok nisu ukinuli Popcorn.Verovatno vremenom okace i preostale epizode, pa su sezone kroz mesec dana nakon zavrsetka kompletne.Sada uglavnom sto vidim kasne 1 do 3 epizode.
          I za filmove naravno, evo sada je na primer (relativno skoro pre neki dan) na popcorn-u izasao ovaj novi sa Hardijem "Legend" mislim da se tako zove, gde glumi blizance.
          Nisam jos stigao da pogledam, tak oda ne znam kakav je snimak, ali verujem da je ok.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment




            • za sada
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Zanimljivo, scene koje su potvrdjene za sada u sezoni 6:


                Neke zaista dosta govore o tome sta ce se otprilike desavati.
                Last edited by Sandugp; 04-12-15, 08:28.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Da ne zna neko neki dobar torrent za Hannibala? Našao sam ih dosta, ali ni u jednom nema pristojnog seeds-a...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • ja sam ovaj skinuo i gledao, ako mislis na seriju

                    https://thepiratebay.mn/torrent/8606...on_1_HDTV.XviD[Pawulon]
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Zahvaljujem...

                      Mislio sam da je taj pirat izgašen...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Zahvaljujem...

                        Mislio sam da je taj pirat izgašen...
                        Nikad
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Kako je premocna prva sezona Luthera

                          Nesto ne volim previse ovkve serije, nista ne moze da se primakne Homicideu i Wireu, ali Luther razbija, mracno, mocno, fenomenalna gluma i taj odnos izmedju njega i Alice. Predobra serija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja i dalje ne mogu da poverujem da si je tek sad pogledao uzevsi u obzir sta si sve gledao i da gotivis Idrisa.

                            Prva sezona je naj zbog Alis, druga i treca su tu negde ali malo slabije.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Ja i dalje ne mogu da poverujem da si je tek sad pogledao uzevsi u obzir sta si sve gledao i da gotivis Idrisa.
                              +1.

                              Confuse level maximum.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bilo malo epizoda kad sam htio prije nekoliko godina, neki dan vidio da ima 17 i da krece cetvrta sezona sredinom decembra i ajde rekoh da pocnem. BBC bas sabija, najkvalitetniji su uz HBO. Idris standardno, jedan od najboljih glumaca sto se mene tice trenutno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X