Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni prva sezona ubjedljivo najgora
    sigpic

    Comment


    • Ovde def bi neke serije trebalo da imaju svoje (pod)teme (npr i GOT).... zar niko ništa drugo ne gleda?
      Makar i da ne valja....???
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ovde def bi neke serije trebalo da imaju svoje (pod)teme (npr i GOT).... zar niko ništa drugo ne gleda?
        Makar i da ne valja....???
        Ma de ne gledamo. Evo samo ja koji u principu ne gotivim nesto serije: Fargo, True Detective, Rick & Morty, Hannibal. Pa uzmi Parica npr. covek gleda serija kolko Hermiona pohadja predmeta.

        Meni je ovo jedna od najboljih tema na forumu, sigurno omiljena, a nije da nesto pratim ovakve teme po internetu al def ovde najbolje preporuke procitam i znam kome da verujem
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Ne, apsolutno... tema je sjajna, kritičari takođe svi, bez obzira da li neko prati serije i filmove povremeno ili ih guta svaki dan...mislim da me ni ti nisi ukapirao... Samo ovoliko postova o nečemu što se na kraju ispostavilo da i nije nešto ... i stalno ima nešto da se doda... ne osporavma, niti mi smeta, na kraju serija me ne zanima, pa i ne čitam o njoj, pogotovu kada Sandu krene da je u sitna crevca analizira i debatuje , ali šteta što i druge serije/filmovi ne intrigiraju dovoljno.. u tom smislu sam napisala ono prethodno.
          Last edited by miloolja; 01-12-15, 17:04.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ne, apsolutno... tema je sjajna, kritičari takođe svi, bez obzira da li neko prati serije i filmove povremeno ili ih guta svaki dan...mislim da me ni ti nisi ukapirao... Samo ovoliko postova o nečemu što se na kraju ispostavilo da i nije nešto ... i stalno ima nešto da se doda... ne osporavma, niti mi smeta, na kraju serija me ne zanima, pa i ne čitam o njoj, pogotovu kada Sandu krene da je u sitna crevca analizira i debatuje o njoj , ali šteta što i druge serije/filmovi ne intirigaju dovoljno.. u tom smislu je bilo ono napisano.
            Da,da tako sam te i skapirao, sta da se radi uvek ce postojati mejnstrim i hajp. Hvala bogu tako i treba da bude,lepe su to stvari. TWD ni mene ne interesuje nimalo, ali ne smeta uopste ovolika kolicina komentara a verujem ni tebi. Dele ljudi tugu, vidis da ih zli americki producenti jevreji leraju.

            Sad mi pade napamet sta bi se ovde desilo da smo bili u vreme kada se davao Lost. Mislim da bi forum puk'o
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Ma ovo je najbolja tema na forumu i najbolje je da ostane jedna, jer ako se napravi posebna tema za TWD onda ce i za GoT i za ko zna sta vec i vise nece biti to to.


              Sent from my Z3 compact <3
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Da,da tako sam te i skapirao, sta da se radi uvek ce postojati mejnstrim i hajp. Hvala bogu tako i treba da bude,lepe su to stvari. TWD ni mene ne interesuje nimalo, ali ne smeta uopste ovolika kolicina komentara a verujem ni tebi. Dele ljudi tugu, vidis da ih zli americki producenti jevreji leraju.

                Sad mi pade napamet sta bi se ovde desilo da smo bili u vreme kada se davao Lost. Mislim da bi forum puk'o
                Eee vidiš, vidiš... ipak si došao do toga u čemu je caka (ne smeta mi kakavi, ni malo, nego dosadno bre!)... ne učestvujem u raspravi

                Naravno da treba da ostane jedna tema, niti postoji mogućnost za neku sličnu... to je bilo samo malo zbog negodovanja napisano.
                Last edited by miloolja; 01-12-15, 17:21.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Meni prva sezona ubjedljivo najgora
                  Pa znas kako, u prvoj sezoni, kao i kod mnogih serija, prisutna je ta sveza radnja. Kakve sam scenarije imao u glavi, sta ce sve biti i kako ce se sve odvijati... da li ce naci lek, da li ga uopste ima, gde ce naci utociste, sta je zapravo ostalo od civilizacije. Tada i u drugoj sezoni sam imao neki takav osecaj uzbudjenja pred svaku epizodu. Ali kad su poceli sa "let's try to settle for one thousand time" smorio sam se malo i video gde ide serija. Tokom te prve, a i druge sezone, serija nije delovala kao soap opera. Neki od razloga, mozda i nostalgija Ona spica iz prve sezone je nesto nenadjebivo, skromno misljenje.

                  Comment


                  • Tacno Proto cim je Darabont otisao otisla je i serija u...
                    sigpic

                    Comment


                    • Studio denies report that Leonardo DiCaprio raped by bear in The Revenant

                      sigpic

                      Comment


                      • @Olja, gde si nasla prevod??? Ja ovo jurim mesecima

                        edit: evo vidim da su ga juce titlovi postavili
                        Last edited by Heartbreak; 02-12-15, 14:29.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Ma de ne gledamo. Evo samo ja koji u principu ne gotivim nesto serije: Fargo, True Detective, Rick & Morty, Hannibal. Pa uzmi Parica npr. covek gleda serija kolko Hermiona pohadja predmeta.

                          Meni je ovo jedna od najboljih tema na forumu, sigurno omiljena, a nije da nesto pratim ovakve teme po internetu al def ovde najbolje preporuke procitam i znam kome da verujem


                          Malo sam digo ruke od serija u poslednjih mesec i po dana.Sada gledam samo Farga i zesce se posle svake epizode smorim zbog Blomkvista.Stao sam na pola sezone The Knick i South Park, pogledacu za jedan-dva dana preostale epizode.Bron se zavrsio i cekam da okace trecu sezonu u HD-u.

                          Ovu godinu sam pogledao sve serije koje sam pratio preko Popcorna, sada od kad ga nema ne pada mi na pamet da za svaku seriju skidam po jednu epizodu nedeljno.

                          Vec od januara krecem sa gledanjem filmova od ove godine.Taman ce jos neke stvari da se iskristalisu do kraja meseca.

                          Cetvrta sezona Lutera koja ce da se sastoji iz dva dela imace premijeru 15 decembra.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Ovu godinu sam pogledao sve serije koje sam pratio preko Popcorna, sada od kad ga nema ne pada mi na pamet da za svaku seriju skidam po jednu epizodu nedeljno.
                            Ovaj radi

                            www.popcorn-time.se
                            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                            Comment


                            • I ja koristim popcorn-time i radi u fulu.
                              Ne znam Maricu, sta se kod tebe desava, verovatno si picio preko neke starije verzije.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Koristim ja taj svedski Popcorn, ali babuni nisu azurni kod serija.

                                Comment

                                Working...
                                X