Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Dal je u toj epizodi beše

    Spoiler
    scena kad onaj debeli Tajris nešto trapavo beži iza nekih saksija(šta su već) pa ga one klinke spašavaju


    nego Tajris u stripu je totalno drugačiji,zajebaniji,dal beše bivši NFL igrač,samo što tamo nema Saše,nego vuče sa sobom ćerku i njenog momka koji čine samoubistvo u tom zatvoru,dal se ovaj kasnije smuvao sa Mišon,više se i ne sećam al lik u stripu gine tako što mu Guverner odseče glavu
    Jeste to je ta epizoda
    Spoiler
    A jos sam zaboravio da napomenem da je Deril i izvrsio egzekuciju tipa: strla kroz srce nad zarobljenikom. Poprilicno elegantno i nemilosrdno biggrin: Znaci postavio covek domaci zadatak u tome sta sve moze da se uradi za 2 minuta u poostapokalipticnom svetu
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Jeste to je ta epizoda
      Spoiler
      A jos sam zaboravio da napomenem da je Deril i izvrsio egzekuciju tipa: strla kroz srce nad zarobljenikom. Poprilicno elegantno i nemilosrdno biggrin: Znaci postavio covek domaci zadatak u tome sta sve moze da se uradi za 2 minuta u poostapokalipticnom svetu
      TWD

      Spoiler
      U stripu nema Derila,tako da možeš da zamisliš kolko je čudno bez njega..E sad u stripu se otrilike u ovo vreme gde je sad serija stigla(ne dokle je Sandu stigo) pojavljuje se jedan zajeban lik na "našoj" strani i živo me interesuje dal će njega da ubace.U tom pravcu sam nešto skeptičan zato što su u seriju Morganu dali "jaču" ulogu tako da me ne bi čudilo da ovaj izostane,mada njegova uloga je tamo u par navrata krucijalna u nekim situacijama
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
          Covece ne mogu docekati Vikinge i Peaky Blinderse, dodje mi da obnovim sve sezone i jedne i druge serije.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post

            Saburo: I ako nisam citao strip, znam da je Deril lik samo iz serije. Ako te ne mrzi sibni neki link za skidanje serijala u stripu, cisto da se zanimam malo

            https://kat.cr/the-walking-dead-001-...t11431655.html

            The Walking Dead (001 - 147 + Extras, Variant Covers & Motion Comic) (2003-Ongoing) (Digital) (Zone-Empire+Minutemen-Acan) (- Nem -)

            Slobodno možeš da čitaš zato što se dosta razlikuje od serije(po mom mišljenju),jedino mi je Mišon preslikana,ajd u stripu ima nekih eksplicitnih scena 18+ sa njom al ona mi je skoro pa ista i zato mi se čini da će nju verovatno ostaviti da pregura sve do kraja...nego da ne smaram sad mnogo




            Ja trenutno čitam sledeće

            https://thepiratebay.gd/torrent/1139...n_Plus_Special

            http://stephenking.com/darktower/comic/
            Last edited by saburo sakai; 05-11-15, 14:21.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Hvala saburo
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Jbt ja sam zaboravio koliko gotivim Banshee

                21+ serija

                Job brat poremeceni
                Last edited by l1m4r; 05-11-15, 22:46.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • https://yts.ag

                  ponovo vam radi ovaj yify ...

                  imaju novu adresu
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Bravo za njih. Koliko su mi samo para ustedeli..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      https://yts.ag

                      ponovo vam radi ovaj yify ...

                      imaju novu adresu
                      Nije njihov sajt. Administratori su potvrdili da ima dosta sajtova koji koriste yts, ali nijedan nije njihov. Primjer http://yts.li/
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Nije to Yify postojao je ovaj sajt i pre , pravi Yify je ugašen ovo ostalo su samo copycats . Ostao nam još Axxo brat ako nam i on ode ima da zapalim sveću i oplačem za života .
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Iskreno,zabole me,nikad i ne skidam sa njega,to sam video slučajno zato što su na eztv postali taj sajt i nije mi jasno čemu panika,kad skidaš to je to
                          mislim koga boli uvo dal je neko drugi ako nudi isti kvalitet
                          na kraju krajeva stvarno ne vidim u čemu je problem,pa milion sajtova ima za skidanje torenta
                          Last edited by saburo sakai; 06-11-15, 13:15.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Jako dosadna epizoda TWD...Nadam se da se sledeca biti bolja
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Nesto ubjedljivo najsmjesnije, nema preko jednostavno.



                              Sem Andrije i Andjelke naravno. Andrija i Andjelka su posebna kategorija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Zanimljiv kraj Bansheea. tj 3ce sezone. Bas to nisam ocekivao.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X