Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VR6 View Post
    da li si gledala Millennium?
    Jos negde sam procitala za tu seriju, ali nesto nisam nasla prevode
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Jos negde sam procitala za tu seriju, ali nesto nisam nasla prevode
      Britanski The Fall, ako ces nesto sa Forbrydelsen atmosferom.

      Comment


      • Originally posted by Tom View Post
        Britanski The Fall, ako ces nesto sa Forbrydelsen atmosferom.
        To sam skinula, ali nikako da krenem da gledam
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          To sam skinula, ali nikako da krenem da gledam
          Jako dobro razvijeni likovi, odlicna gluma, jeziva nenametljiva atmosfera, genijalna kamera. Plus carica Skali.

          Comment


          • http://www.cbs.com/shows/star-trek-series/

            A totally new Star Trek television series is coming in January 2017!
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Meni je danasnja epizoda TWDa odlicna. Vrhunska gluma i prica.
              sigpic

              Comment


              • Gledao sam ovog lika što glumi Morgana kad je gostovao u "talking dead" ,on je Englez,ovi se oduševili kad su čuli njegov akcenat,a inače je ovo motkanje naučio od majstora koji je glumio Donatela u onim starim filmovima "Nindza Kornjače"

                Spoiler
                ali totalna suprotnost u odnosu na strip,tamo se smuva sa Mišon i posle nešto bezveze gine,nema neku važnu ulogu,zapravo tamo gine upravo u ovo vreme,samo što su malo izmešani dogadjaji da sad ne otkrivam mnogo
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Meni je ove sezone u TWD-u svaka epizoda pokidala.

                  Comment


                  • Na RTV-u ide House of Cards, a ja poceo da gledam Borgen.Deluje zanimljivo i obecava.Svidja mi se kako su postavili ceo koncept i moram reci da su za razliku od ovih nasih smaraca ne ubijaju u pojam nego bas naprotiv.Kao sto smo vise puta utvrdili, Danci znaju.

                    Comment


                    • Pogledaće se



                      au da,sad se sećam gde je ovaj lik glumio

                      http://www.imdb.com/title/tt1270262/...nm_flmg_act_21
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Meni je danasnja epizoda TWDa odlicna. Vrhunska gluma i prica.
                        Stizem vas uskoro.... Poceo sam pre tri dana (cini mi se) sada sam na sezoni 3 epizodi 13 .... Polako ali sigurno...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Stizem vas uskoro.... Poceo sam pre tri dana (cini mi se) sada sam na sezoni 3 epizodi 13 .... Polako ali sigurno...
                          Taman sam hteo da te pitam, imas li ti posao a onda se setih da je danas ponedeljak.Pogledas 9-10 epizoda dnevno ako se ne varam. Ja sam ovako sam bindzovao pre dve godine BB i malo manje The Wire, a nakon toga krenuo sam da doziram.2-3 sata dnevno i vise nego dovoljno u mom slucaju.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Taman sam hteo da te pitam, imas li ti posao a onda se setih da je danas ponedeljak.Pogledas 9-10 epizoda dnevno ako se ne varam. Ja sam ovako sam bindzovao pre dve godine BB i malo manje The Wire, a nakon toga krenuo sam da doziram.2-3 sata dnevno i vise nego dovoljno u mom slucaju.
                            Da mi nije posla ne bih ni stigao nista da odgledam. Kuci gledam nocu, dok svi ostali spavaju. Eventualno jednu ep ujutru uz jutarnju kafu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • TWD sezona 4 ili da budem precizniji "Mid season finale" kako to oni vole da naglase:
                              Spoiler
                              Leb te ne bi jebo, kakav je onaj Deril baja: U roku od nekoliko minuta stigao je da pobije brdo "setaca", gomilu ljudi protivnicke frakcije a i da se posprda sa obliznjim tenkom.... Otac!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Dal je u toj epizodi beše

                                Spoiler
                                scena kad onaj debeli Tajris nešto trapavo beži iza nekih saksija(šta su već) pa ga one klinke spašavaju


                                nego Tajris u stripu je totalno drugačiji,zajebaniji,dal beše bivši NFL igrač,samo što tamo nema Saše,nego vuče sa sobom ćerku i njenog momka koji čine samoubistvo u tom zatvoru,dal se ovaj kasnije smuvao sa Mišon,više se i ne sećam al lik u stripu gine tako što mu Guverner odseče glavu
                                Last edited by saburo sakai; 04-11-15, 11:38.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X