Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ja nema nikakav problem sa serijom, naprotiv... Bojana, a ti?
    Nikakav problem, odgledala sam celu seriju (bez premotavanja), kvalitet serije ide uzlaznom linijom, ali na mene nije ostavila taj wow efekat, valjda bas zbog svog tog hajpa oko nje.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kako ne mogu? A Skajler? Dosadna, stalno nesto zvoca, nista joj ne valja, previse brine. Ili je istina previse bolna
      Ovo ti uopšte nije trebalo.

      Nigde je nisam osporavala, osim što imam problem kada svi polude za nečim/nekim... prosto uvek sam na distanci tada, bez obzira da li je u pitanju fudbaler ili serija
      U rangu mi je Wirea i Sopranosa, znači odlična, ali problem je što ja nemam ni film, ni seriju za kojom ću da otkinem i da kažem najbolja ikada, sečem vene, plačem, kukam što je kraj.... Knjiga i njeni likovi po pravilu mnogo veći utisak ostave na mene, pa danima razmišljam o njima.
      Što se tiče BB najveći utisak je ostavila sposobnost scenrasta da stalno prevazilaze očekivano, podižu lestvicu uzbuđenja, napetosti i stvaraju nove preokrete.
      Ali pisala sam već puno o njoj, da ne preturam, samo me je prijatno iznenadila reakcija prskaja (iako se ne slažem sa njim, otišao je pa u drugu krajnost) da je na njega ostavila potpuno drugačiji utisak od miliona gledalaca.

      A ono za gledanje drugi put bilo je u smislu da jedva imam vremena i za prvo gledanje serija sa više sezona.
      Last edited by miloolja; 29-10-15, 17:57.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Detalji..,to je mene kod BB privuklo izmedju ostalog,a celih 45 min.epizoda gde jure ..ebenu muvu,mi je genijalna

        Last edited by Jack; 29-10-15, 16:49.
        sigpic

        Comment


        • Moram samo koju o onome sto mi se najvise svidelo u BB.
          Pored svega odlicnog sto ova serija pruza mene su likovi najvise odusevili. Da budem precizniji njihov razvoj:
          Dobrocudni profa, koga jebe ko god i gde god stigne i koji prelazi preko toga pa slobodno moze da se kaze zatvorenih ociju, ne pruzajuci otpor (setite se samo pocekta serijala ili jos bolje scene kada pravi sendvic onom zarobljenom kriminalcu - pa mu na kraju rob odvoji koricu valjda da se ovaj ne muci dok jede - a realno ta scena me odusevila), se pretvara u bezosecajnog terminatora koji ne preza bukvalno ni od cega da bi dosao do svog cilja, pa cak ni da dovede u pitanje zivot jednog deteta. Hladnokrvni ubica postaje, ali sto je jos gore on uvek ima opravdanja za svoje postupke i ne oseca niti mrvu kajanja za iste.
          A pored njega imamo tipicnog dzankera kome bukvalno nista sem lake zarade nije bitno, koji se kako serijal omice bas nasuprot Valteru "pojede" usled osecaja krivice zbog svojih odredjenih postupaka (kada se setim epizode sa ono dvoje degena sto su ukrali bankomat i citava ta urnebesno -zalosno-smesna interakcija u onoj rupcagi od kuce, pa kasnije Dzesijevo "kidanje" oko onog klinca i smrti onog degena, a jos bolji primer je i njegova devojka). On polako postaje ruina od coveka ali ipak pokazuje mnogo vise plemenitih osobina od svog kompanjona . Mogao bih ja jos mnogo ovako ali necu. Samo jos koja recenica.
          E onda ta njihova simbioza je fenomenalna. Ne mogu jedan sa drugim, a u isto vreme i ne mogu jedan bez drugoga. I koliko je bitan taj njihov odnos i koliko utice i na jednog i na drugog u isto vreme gledalac moze na nebrojeno primera da primeti. U stvarI mi imamo jednu pricu koja se u sustini bavi neprekidnim previranjima izmedju dva glavna lika uz ogromne turbulencije (koje znaju da se smire na odredjeni period, ali samo odlazu krajnju eksploziju). I mnogo je bitno da se napise da jedan u drugom imaju najveci oslonac, najveceg prijatelja (za koga nisu mogli da pretpostave u kom liku ce ga naci - sto je genijalno) a u isto vreme i najvecu destabilizaciju, najveceg neprijatelja - sto je jos genijalnije.
          Kada im pridodamo fenomenalne sporedne likove: Gusa (ponajvise od svih), Majka, Sola, dzesijevu devojku, pa cak i onog Valterovog pasenoga (ima i on kad-kad svojih momenata (namerno sam izostavio Skajler). I kada sve to pomesamo u jedan veliki lonac - dobro prokuvamo iskristalisemo, izlomimo pa izdrobimo, dobijamo 100% - stoprocentni met. Jednom recju vrh ili sto bi Dzesi rekao: "Yeah. Totally Kafkaesque."
          Last edited by Sandugp; 30-10-15, 01:08.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • http://www.kliker.tv/zasto-je-breaki...etnija-serija/

            Bas onako lepo zaokruzena serija bez nekih izleta i nelogicnih scena.

            Comment


            • Odgledah konačno Shameless, puno bolesnih scena. Četvrta i peta sezona su mi nekako slabije ali sve u svemu, 8.5/10 od mene

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                zaboravio da stavim u spoiler jedno vreme sam ovu temu izbegavao zbog toga, izvini bice, mislio sam da oni koji prate TWD na ovom forumu vec su odgledali 3. epizodu.
                Hahhaha nema veze tebra opusteno
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Cekace se kraj aprila za novu sezonu GoT.

                  Vinyl se prikazuje premijerno 14.februara, pa zbog toga ide kasnije nova sezona GoT.

                  Comment


                  • TWD ... Poceo sam da gledam relativno skoro. I dosao do pred kraj sezone dva:
                    Spoiler
                    U epizodi 11 druge sezone celu epizodu kenjaju da li da roknu onog malog, sto im je zarobljenik ili ne... Citava ta sezona je nekako spora, neodredjena, vise fokusirana na njihove medjusobne odnose. Ali mi je ova epizoda omiljena i ako je realno do sada najveci smor. Zasto? Pa zato sto su na kraju epizode roknuli Dedu. Najmetiljavijeg lika u celom serijalu. Ulepasali su mi ovo jutro....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ima TWD tako smaračkih epizoda gde bukvalno pola epizode premotaš
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • https://torrentfreak.com/yify-yts-sh...y-icon-151030/

                        Tužan dan za čovječanstvo. Hvala YIFY za sve.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Steta, izbaca li anoXmous vise?
                          sigpic

                          Comment


                          • Izbacuje.
                            Ima njih još Shaanig, JYK, ETRG, EVO...za serije EZTV...al YIFY je bio jedan jedini. Dobar RIP a malo zauzima.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Steta, izbaca li anoXmous vise?
                              Vec dugo ne izbacuje, ne pamtim kad sam nasao taj rip, a da je film star manje od 4-5 godina.
                              Last edited by Black Mamba 24; 31-10-15, 23:05.
                              sigpic

                              Comment


                              • https://kat.cr/usearch/anoXmous%20category:movies/

                                Izbacuje.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X