Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Gde slabo Deni. Možda kod nas. U Usa je išla nedeljom ub20h između 6 i 10m je gledalo seriju. Tako sam čitao

    Meni bila opasno gotivna
    Ma za naše, mislim moja ono šira okolina. Jbg verovatno zato što su ženske bile sve, pa su gledale samo pretty little liars, sex and city itd

    Comment


    • Na kom se to kanalu pustalo?

      Ja tek sinoc prvi put cujem za seriju, a nema ni puno glasova na IMDB.Nije ni cudo sto je do sada nisam zapazio.Reko bih da nije da nesto propustam.

      Sesta sezona Prljave Znacke

      Comment


      • Ta serija The 100 i nije nešto posebno gledana u SAD.
        Na listi od 181 tv emisije/serije u prvoj sezoni je bila na 150. mestu (2013/14).
        Druga sezona je bila još lošije gledana, pala je na 157. mesto.

        Izvor: (Deadline.com) - Full 2013-2014 TV Season Series Rankings





        Izvor: (Deadline.com) - Full 2014-15 TV Season Series Rankings: Football & ‘Empire’ Ruled


        Last edited by Jaqen Hghar; 22-10-15, 23:42.

        Comment


        • Ricpa ako si mislio na Unit isla je na rstu u terminu od 00:20. Sto bi znacilo kod nas da pocinje oko 01, ili cak 02. I generalno nije gledana iz mog ugla zbog toga.

          Kada se samo setim...





          Robert Patrik I Max Martini dve najjace glave u seriji. Psihopate.
          Last edited by l1m4r; 22-10-15, 23:46.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Završih sinoć sa 2 sezonom The 100. Meni je još bolja nego prva. Jednostavno te tjera da gledaš epizodu za epizodom. Plus što reče jedan član, odličan im je izbor glumica. Mada završetak je nekako loše odrađen, pojavom one digitalne likuše. Treća sezona bi trebala izaći sredinom 2016, to tada će vjerujem popraviti neke stvari.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Nesto najbolje ikad

              sigpic

              Comment


              • Odgledao 6 epizoda Homelanda i mogu samo da kazem da sam odusevljen

                Comment


                • Brzo ces se razocarati, luta serija masu
                  sigpic

                  Comment


                  • I dalje ne mogu da verujem da je ta serija dobila Zlatni Globus pre Breaking Bada.

                    Sto opet dovoljno govori kolika je ta dodela(barem serijski deo) sprdnja.Od pet ZG, dva nisu zasluzili.Posle ta nagrada ima prioritet u odnosu na Emije.More like charity organisation.

                    Comment


                    • Ladno je izašlo na netu svih 10 epizoda treće sezone Da Vinčijevih Demona.

                      Comment


                      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                        Ladno je izašlo na netu svih 10 epizoda treće sezone Da Vinčijevih Demona.
                        Jel vredi to gledati?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • I ja planiram demone vec dugo da pogledam al jebiga nema se vremena. Mozda uzmem sad pred ispite kad bude trebalo uciti
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja sam odolevao ovih par godina, i onda sam u poslednjih nekoliko nedelja odgledao prve 2 sezone.
                            Zabavno je, ništa epohalno.
                            Istorijska fikcija.

                            Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Odgledao 6 epizoda Homelanda i mogu samo da kazem da sam odusevljen
                            Prve dve sezone Homelanda su bile super, posle 3. i 4. baš njesra, ova 5. sezona mi se čini zanimljivom, ali tek su bile 2 epizode, tako da...

                            Međutim, ono što sa sigurnošću mogu da potvrdim, i pored samo 2 epizode,
                            i 2. sezona serije "Fargo" dominira,kao i prva sezona, nad svim što se sad trenutno emituje na televizijama sa obe strane Atlantika.
                            EPIC.
                            Last edited by Jaqen Hghar; 25-10-15, 15:06.

                            Comment


                            • Ma boli vas uvo, samo mi sjebite odusevljenje...

                              Znam za onu bitnu stvar koja treba da se desi, pa kapiram da su ljudi zbog toga popizdeli...
                              Svakako cu je gledati do kraja, tematika je bas po mom ukusu.

                              Comment


                              • Po meni je 3.sezona najlosija, a 4. je bila bas solidna sezona.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X