Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bron/Boen serija nikad nisam gledao vidim visoka ocena ,vec 3 sezona pocela..
    Ko je gledao jel u rangu najboljih serija ?? da ne skidam dzabe ..
    GIFSoup

    Comment


    • Originally posted by Bokirivaldo View Post
      Bron/Boen serija nikad nisam gledao vidim visoka ocena ,vec 3 sezona pocela..
      Ko je gledao jel u rangu najboljih serija ?? da ne skidam dzabe ..
      Apsolutna i totalna preporuka, jedna od najboljih serija koju sam gledala
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • To se sad završava,ide zadnja sezona dal od januara,lupam. A imaš i par epizoda kao šta se ranije desilo,možeš i to da pogledaš ako imaš vremena.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Bas mi je posle jedne serije koja sebe smatra preozbiljnom i dubokoumnom a ustvari je tezak...hmmm... mediokritet recimo, da budem blag (Sense8), prijala jedna odlicna razbibriga, pa da ne kazem zajebancija koja je superiornija u svakom pogledu (Banshee).
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik Dekard View Post
            Bas mi je posle jedne serije koja sebe smatra preozbiljnom i dubokoumnom a ustvari je tezak...hmmm... mediokritet recimo, da budem blag (Sense8), prijala jedna odlicna razbibriga, pa da ne kazem zajebancija koja je superiornija u svakom pogledu (Banshee).
            Tesko sranje, kazi slobodno sta se postas. Ako neces tj ako si iznad toga svaki put kada hoces neku psovku da spicis sibni meni pp uradicu ja to za tebe onako od srca ...
            Last edited by Sandugp; 21-10-15, 16:25.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Nije problem da psujem ali kao sto kaze Saburo nekome mozda nije sranje. I to mogu da postujem. Ali da je mediokritet, iza toga stojim. Sad zavisi ko sta moze da proguta i kakav mu je senzibilitet.
              sigpic

              Comment


              • Mene je kao sci-fi fana "Sense8" baš razočarao,ajd nisam mnogo ni očekivao,čitao sam da na njoj radi lik koji je inače poznat po tome da ima "slow start" ,medjutim jedino što sam dobio to je konstantno guranje pod nos "nekih ideja" da je to posle nekog vremena postalo degutantno a privatno sam neverovatno tolerantan pa ti vidi onda dal su prešli svaku moguću razumnu granicu znači pišem ovo kao neko ko nije homofob al tebra meni je to baš zbog tolkog forsiranja izazvalo suprotan efekat. I preko svega toga predjem jer sve očekujem da se nešto desi i na kraju ništa,prazno,priča tolko siromašna,jedino što su nas upoznali temeljno sa likovima al ljudi to je Sci -fi ,dajte lasere,svemirce,paranormalno,mutante,zajebane sposobnosti,ovo je sve već vidjeno i sve to zapakovano u još siromašnijem ruhu u LGBT bojama.

                Vizualno to izgleda super ali je priča ko priča toliko slaba i nešto davno prevazidjeno da je to katastrofa i baš zato mu i lupam minuse a ne zato što na svakih 5 minuta moram dotične stvari da gledam
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  A Limeni tebi da se zahvalim za Banshee . Super je. Zavrsavam veceras I sezonu.
                  Cek svidela ti se!?

                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Dekard View Post
                    Nije problem da psujem ali kao sto kaze Saburo nekome mozda nije sranje. I to mogu da postujem. Ali da je mediokritet, iza toga stojim. Sad zavisi ko sta moze da proguta i kakav mu je senzibilitet.
                    Znaci ako si rekao da je sranje onda ce to neko ko voli teze podneti nego kada si rekao da je mediokritet
                    Svako ima pravo da kaze sta misli o bilo cemu. Pa i uz neku odredjenu (ne preteranu naravno) dozu psovke.
                    Najiskrenije ja tebe smatram za gospodina (Tako mi nekako kroz postove delujes. Nesto slicno kao jedan lik NI sa teniskog pdf-a) uzdrzan, inteligentan, a najvise korektan. Lik sa sirokim dijapazonom znanja i opstom kulturom na visokom nivou (zbog toga te najvise postujem). Pa onda reko da raspalim ja za tebe, nije mi tesko zaista
                    Imas ti i mana naravno (da ne ispadne da ti se uvlacim sada), ali ko ih nema!? Ja prvi sam ih prepun ....
                    Tako da Erice ili psuj ili pusti mene da to uradim za tebe ..... a znamo svi da znas i to onako masno da raspalis
                    Last edited by Sandugp; 21-10-15, 16:26.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                      Bron/Boen serija nikad nisam gledao vidim visoka ocena ,vec 3 sezona pocela..
                      Ko je gledao jel u rangu najboljih serija ?? da ne skidam dzabe ..
                      Jeste
                      Ova treca sezona za sad bas obecava.

                      Comment


                      • Imam i ja neku ostru selekciju kako ne bih zesce napljuvao to sto gledam, da kao bivsi admin sa ovog foruma krenem da pratim trendove i serije pocnem da gledam po tom osnovu mislim da bih na svakom mom drugom postu u ovoj temi rejdzovao.Mislim da nijednom za serije nisam govorio da su sranje, za filmove mislim da jesam par puta i to oni koji stvarno zasluzuju taj epitet.

                        Ovako retko sta pogledam sto posle izazove bes kod mene.Ima serija tipa Vikinzi koje tolerisem zbog tematike koje me privlaci, ali sam na 2-3 stvari ispizdeo u ovoj trecoj sezoni.

                        O Banshee-ju ne znam sta da mislim, negde se pljuje a negde se hvali.Mozda cu da ga pogledam kada mi bude dosadno i kada nemam sta da gledam a to ko zna kada ce se glasati posto nije jedina serija.Sada uglavnom sto gledam mora da odskace u odnosu na vecinu serija jer to znaci da je vredna toga da je pogledam preko reda kao sto je ove godine bilo sa recimo Mr. Robot, Narcos i Daredevil.

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Cek svidela ti se!?

                          Ma da, kazem ti super razbigriga. Pilot je uzasan , ali su kasnije epizode ok. Smanjio bih akcione scene na minimum (ne mislim na tucu, to mi je ok), promenio glavnu glumicu i ima tu jos par sitnica ali da ne cepidlacim. Serija je zajebancija, cak se i ona postavlja tako, ti si rekao da je tres, ajde da kazem da nominalno koketira u tom pravcu ali po meni nije. Kada lepo postavis stvari i kada je serija fer prema tebi, nema nikakvih problema .

                          A i Urlih Tomsen je carina, tako da...
                          sigpic

                          Comment


                          • Uf ništa ne bih menjao,sex,alkohol,droga,incest,prevare,kradja,int erracial,sukob vera...da ne cepidlačim a i gluma je fantastična
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Znas problematicno je kada odlucis da ce glavna glumica da ti bude minimum 50% vremena skroz gola a ona nema grudi uopste. Mislim nista protiv malih, ali ne kod mene
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam,nju uopšte ne primećujem al ona amiška i indi su mi

                                #ero sennin approves
                                Last edited by saburo sakai; 21-10-15, 19:17.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X