Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoguce je to, nema cega nema na torrenthoundu

    http://torrenthound.ru/search/fear+the+walking+dead
    sigpic

    Comment


    • "Uklonili sve torente" ahahahahahhaha,brate stvarno si me nasmejao
      Napisi nam sta uzimas
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • https://thepiratebay.gd/search/Fear%...%20Dead/0/99/0

        Sve epizode Fear the Walking Dead. Skini i uživaj.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Torrentz je majka.

          Zasto se ogranicavati na kickass ili piratebay?

          Comment


          • Ma torrentz zakon, samo preko njega imas 20 torent sajtova za sve sto ti treba, ali torrenthound, seedpeer i extratorrent nikad ne izdaju
            sigpic

            Comment


            • Ja ne vidim razliku,ranije dok je demonid bio aktuelan onda je i bilo nekih stvari na njemu koje nisi mogo inače da nadješ,sad mi isti k...
              mada na RARBG mogu da izdvojim izbacivanje WEB-DL filmova
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Godinama koristim samo KAT i TPB i jedno vreme nije bilo ni jednog torenta za FTWD , ne znam kako ni zašto prosto nije bilo .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ma torrentz zakon, samo preko njega imas 20 torent sajtova za sve sto ti treba, ali torrenthound, seedpeer i extratorrent nikad ne izdaju
                  Torrentz all the way.

                  I da ona scena sa kornjacom me ugasila... taman sam poceo da jedem

                  Comment


                  • U zivotu mi nijednom nije zatrebalo nista vise od Pirate Bay-a. Volim ga kao mladjeg brata kojeg nikad nisam imao
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                      Godinama koristim samo KAT i TPB i jedno vreme nije bilo ni jednog torenta za FTWD , ne znam kako ni zašto prosto nije bilo .
                      Nikad nemoj da koristis skracenice jbt. Izbacuje ti vise rezultata kada iskucas ceo naslov.

                      Ja sam u martu imao problem sa jednom epizodom Justifieda, brisu epizode nekih serija tako da je sa te strane gang u pravu.Malocas na kickass-u kad sam gledao nema ni jedne epizode, samo cela sezona.

                      Od kada sam instalirao ponovo sedmicu pocetkom godine, imam problem sa TPB tj kada kliknem na magnet link nista se ne desi, pa kada nema ono sto trazim na kickass odmah odem na torrentz.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Nikad nemoj da koristis skracenice jbt. Izbacuje ti vise rezultata kada iskucas ceo naslov.

                        Ja sam u martu imao problem sa jednom epizodom Justifieda, brisu epizode nekih serija tako da je sa te strane gang u pravu.Malocas na kickass-u kad sam gledao nema ni jedne epizode, samo cela sezona.

                        Od kada sam instalirao ponovo sedmicu pocetkom godine, imam problem sa TPB tj kada kliknem na magnet link nista se ne desi, pa kada nema ono sto trazim na kickass odmah odem na torrentz.
                        Ne koristim nikad skraćenice ovo sam ovde ovako napisao zato što sam bio preko telefona

                        Serije uglavnom skidam sa ETTV kanala koji redovno izbacuje sve , tad je bio problem da prve tri epizode nisi mogao da nađeš čak je i on izbrisao dok su zadnje tri epizode bile uredno tu
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Jedna od boljih epizoda TWDa , prva me nekako smorila do zla boga ova prijatno iznenadila
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • A Fox juce pomjerio zbog brutalnosti sa 22h na 23h i pritom blurovali one scene kidanja. Kakvi pacijenti, pa sto su uopste odlagali za sat kad su svakako cenzurisali
                            sigpic

                            Comment


                            • Zakaj vi to na telki gledate. Ja skinem ponedjeljkom ujutro HD verziju od gigu i pol i pogledam k'o covjek na miru.

                              Comment


                              • Naravno da nisam gledao na Foxu, ali realno 10-ak % mozda skida serije preko torente, ako i toliko, tako da su ih dobro zajebali sinoc
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X