Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostale mi još 2 epizode do kraja prve sezone, to će verovatno da prođe u krljanju Zemljana i one đece....

    Očekivao sam manje od serije, a što Vladan kaže, prijatno sam iznenađen. Što je najvažnije, serija mi drži pažnju od prve epizode...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Vladane i Avrame

      IJ 100 epizoda ako niste gledali, javite se kada odgledate

      True Detective mi je vrhunska sezona ova druga.

      Cista suprotnost u svakom pogledu od prve. Neocekivano, ali veoma dobra. Ne znam sta si ti ocekivao Ricma od nje!?

      BMS je takav idiotizam da mora covek da je gleda.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Od tolke radioaktivnosti na zemlji jedino što smo videli je jedan pišljivi jelen sa 3 oka u tu seriju the 100,baš su se potrudili da dočaraju postapokaliptičnu atmosferu
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Daj te droge na kojima si Limare, dva koplja ispod prve sezone pocevsi od glume, atmosfere i scenarija.Previse toga su hteli da urade i da prenatrpaju i zbunili su ljude, ja nisam ni povatao sve sporedne likove pa cak ni one bitne.Posle par minuta sam pozeleo nesto drugo da gledam, jednostavno smorili su za medalju.Sada mi se cini bilo i manje mistike nego kod keca, likovi su manje zanimljivi i tu zapravo vidis koliko je scenario tanak.Velika im je greska sto Fukunaga nije rezirao epizode kao u prvoj sezoni nego su njegove zamene bile lose.

          Comment


          • Ti si ocekivao istu sezonu dva puta?! Ti si onda na ozbiljnim drogama daj i meni malo.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Od tolke radioaktivnosti na zemlji jedino što smo videli je jedan pišljivi jelen sa 3 oka u tu seriju the 100,baš su se potrudili da dočaraju postapokaliptičnu atmosferu
              Odgledaj barem sezonu pa ćeš videti

              Spoiler
              Postoje i ljudi sa fizičkim manama koje odbacuju na rođenju kako bi loš gen odstranili. Dete sa izdeformisanom facom koga su oterali u pustinju , onda riba sa izdeformisanom rukom itd. Onda oni ljudi što žive u bunkeru čiji pretci nisu imali sposobnost da se naviknu na radijaciju pa se raspadaju kada izađu na sunce ili udišu vazduh van njihove baze
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Kake su informacije da li ce biti 3 sezone True detective ,ja se nadam da hoce..
                Juce tek odgledao 2 sezonu zato sada ovo pitam,mogu reci da je i druga sezona fantasticna - kako je glumio Vince Vougn me je jako prijatno iznenadio..
                Bez razmisljanja ocena za drugu sezonu 9/10
                Last edited by Bokirivaldo; 15-10-15, 13:30.
                GIFSoup

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Ti si ocekivao istu sezonu dva puta?! Ti si onda na ozbiljnim drogama daj i meni malo.
                  Noup, prva sezona nije savrsena i ima svojih mana koje su se mogle ispraviti u drugoj sezoni cime bi ona mogla da se smatra barem u nekim stvarima boljom od prve.Tesko je ocekivati da ce bilo ko da nadmasi ovu dvojicu i sa te strane sam se pomirio da novi glumci svakako nece da budu na tom nivou(isto kao sto je sada i sa Fargom), razocarali su zato sto su celokupno sa skoro svakog aspekta za klasu(najmanje) ispod prve sezone.Druga sezona je prosek i da se ne zove TD sigurno je ne bih odmah pogledao a mozda je ne bih uopste.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Pogledaj ako nista drugo prvu epizodu, mada ne verujem da ti se nece svideti.Dijalozi su u par navrata bili odlicni.

                    Sta god hocu da ti napisem mali je spojler, tako da pogledaj sto pre da ne vodim monolog.
                    Odgledao ja prvu epizodu Cini mi se da mi je bila zanimljivija od prve epizode prve sezone.

                    Comment


                    • Odgledah prvu epizodu Fargo, nije losa, to je ta energija. Videcemo, samo da ne preteraju, izasla je vec i druga epizoda jej


                      inace, kvalitetna lista

                      http://www.imdb.com/anniversary/col-..._rd_i=homepage
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Covek je romanticar pravi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Maricu jesi gledao novu epizodu najdrazeg hirurga dr. Thackerya
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Covek je romanticar pravi.
                            Dobro, kada se uzme u obzir da je birao filmove van engleskog govornog podrucja i da je isao hronoloski od devedesete, svaka godina po jedan film, i da voli romanticne filmove izbor je ocigledan.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Planiram da gledam Homeland. Valja li cemu?

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Planiram da gledam Homeland. Valja li cemu?
                                Valja, malo ces se smoriti u jednom trenutku, ali nemoj da odustajes

                                I ne znam da li si gledao Amerikance, meni su oni bolji od Homelanda, drze konstantno visok nivo, samo nisu toliko medijski propraceni.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X