Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Odgledao i poslednju epizodu FTWD, sve u svemu nije losa, i...
    Spoiler
    bas me interesuje gde ce otici onom ladjom, da li ce ici po obali ili ce otici na neko drugo mesto, ili ce se nesto zakomplikovati pa nece ni otici?
    Pogledao sam danas talking dead

    Spoiler
    baš na kraju su se malčice dotakli te teme,rekoše uglavnom da su prvi put stavili u seriju lika koji je imućan i da im je to dalo neke nove opcije za radnju(u fazonu kao kako bi se ti i takvi ljudi snalazili u datoj situaciji itd..pa su baš i pomenuli nešto da nisu jedini kojima bi palo na pamet da dodju do broda i da je moguće da se stvari zakomplikuju,ono nije da to nismo mogli da pretpostavimo al eto


    Uglavnom bilo mi je interesantno i to da su pomenuli klimu i njen uticaj na okruženje i da će i to uticati na radnju,ovi glumci ko glumci,cela ekipa mi je prilično iritantna i dalje jedino mi je bilo interesanto za onog Latino lika,dal se valjda svojevremeno kandidovao i za predsednika(u stvarnom životu),tako nešto,to sam u pozadini slušao
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Kasnim masu ali momci iz Blue Mountain Statea sabijaju, mnogo dobro, posebno Thad
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Ista situacija i kod mene...

        Počeo sam da gledam The 100. U trenutku kad su se spustili na Zemlju, pomislio sam " tinejdz shit", ali moram priznati da sam pogrešio. Nije uopšte loša serija. Sviđa mi se sama ideja....
        Odgledao pilot epizodu, deluje kao dobra serija.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Kasnim masu ali momci iz Blue Mountain Statea sabijaju, mnogo dobro, posebno Thad
          Dobra serija. Steta sto su je ukinuli. Sammy je isto prejak.

          Comment


          • U drugoj sezoni Derdevila pojavljuje se Panišer a pored toga kreće i posebna serija Panišer i to ga glumi Šejn iz TWD-a
            Spoiler
            Last edited by saburo sakai; 11-10-15, 20:42.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              U drugoj sezoni Derdevila pojavljuje se Panišer a pored toga kreće i posebna serija Panišer i to ga glumi Šejn iz TWD-a
              Spoiler
              Al dele serije brate mili ubiše se od posla , gotovo svaki serijal ima jedan paralelni muzu priču samo tako
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • TWD

                Spoiler
                Pogledao prvu epizodu,baš sam se smorio ,čak je došlo do toga da premotavam u par navrata,uopšte mi nije legla epizoda,nešto su izmenili malo rasplet u odnosu na strip,možda mi je bilo dosadno više zbog toga ,mada i dialog mi je totalno zatupljujući
                Mnogo mi se više svidja kako je u stripu Aleksandrija maltene kao neko prigradsko nasilje,ne ovako u nekoj šumi,ovde mi je glupa fora ovo sa zombijima kako upadaju u neku jamu,fazon kao privuklo ih nešto,šta je moglo da ih privuče,hor zombija a u stripu je lepo opisano da prate zvuk,tamo kad ih napdane ova horda do toga dolazi posle neke silne pucnjave ispred kapije
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Jeli odgledao ko 1 epizodu The Last Kingdom, kakva je?
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Odlicno otvaranje nove sezone Farga, ne deluje mi da ce da bude fejl kao druga sezona TD pre svega zbog scenarija.Ne ocekujem da ce neko od glumaca da izdominira kao ova dvojica u prvoj sezoni, ali ocekujem u najmanju ruku pristojnu sezonu.Za sada nijedan lik nije naporan, videcemo kako ce se dalje razvijati.

                    U subotu izlazi nova epizoda The Knick.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Odlicno otvaranje nove sezone Farga, ne deluje mi da ce da bude fejl kao druga sezona TD pre svega zbog scenarija.Ne ocekujem da ce neko od glumaca da izdominira kao ova dvojica u prvoj sezoni, ali ocekujem u najmanju ruku pristojnu sezonu.Za sada nijedan lik nije naporan, videcemo kako ce se dalje razvijati.

                      U subotu izlazi nova epizoda The Knick.
                      Dobra a? Secam se da mi je trejler izgledao kao potpuno smece. Pogledace se, prva sezona je bila top
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Fargo, Walking Dead i The Last Kingdom na repertoaru danas
                        sigpic

                        Comment


                        • zola legendo svaka cast za seriju the 100, dobra serija

                          Comment


                          • Bas je ok serija, prijatno sam iznenadjen.

                            Nego ako je ko propustio Blue Mountain State obavezno neka gleda, kakva bolestina
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Bas je ok serija, prijatno sam iznenadjen.

                              Nego ako je ko propustio Blue Mountain State obavezno neka gleda, kakva bolestina
                              Da i ja sam iznenadjen koliko je dobra. Nemaju oni taj budzet i ljude koji rade na seriji kao sto je na primer imala serija LOST. Nije remek delo, ali kao sto sam kazes ok serija. Posebno zbog izbor glumica

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Dobra a? Secam se da mi je trejler izgledao kao potpuno smece. Pogledace se, prva sezona je bila top
                                Pogledaj ako nista drugo prvu epizodu, mada ne verujem da ti se nece svideti.Dijalozi su u par navrata bili odlicni.

                                Sta god hocu da ti napisem mali je spojler, tako da pogledaj sto pre da ne vodim monolog.

                                Comment

                                Working...
                                X