Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Jel gleda(o) neko Ray Donovana? Nije losa serija, tj. meni je odlicna za jednu dramu, Liam Schreiber kida svaku epizodu.
    ja je pratim....zavrsavam trecu sezonu...meni je sasvim ok, nista sad woow, ali gledljiva
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Heartbreak View Post
      ja je pratim....zavrsavam trecu sezonu...meni je sasvim ok, nista sad woow, ali gledljiva
      E bas to.

      Comment


      • E, sad pre nego što se ljubitelji Voking Đeda, razmahnu,
        iz FX-a dolazi 2. sezona slobodno možemo reći kultne serije Fargo,
        čiji je kreator Noah Hawley, koja se bazira na istoimenom filmskom remek delu braće Coen.



        Ko nije gledao prvu sezonu, ne zna šta je propustio. Billy Bob Thornton, briljira
        kao Lorne Malvo, najveća gnjida i zločinac u novijoj istoriji tv serija, gde on zapravo
        samo pogura stvar u smeru gde one zapravo i idu, samo na najstrašniji način.

        2. sezona serije naravno nema nikakve veze sa prvom, što je već postao običaj,
        u poslednjih nekoliko sezona (American Horror Story, True Detective ....).

        Premijera druge sezone je 12.10. (što je kod nas 13. okt u 4 ujutru).
        Metacritic je ovu sezonu ocenio sa 95/100*na osnovu *do sada objavljenih 17 kritika.


        BBC America će danas početi da emituje meni potencijalno zanimljivu, The Last Kingdom,*
        koja kako vidim takođe ima jako dobre kritike 78/100
        Last edited by Jaqen Hghar; 10-10-15, 13:41.

        Comment


        • Nije losa The 100 da prodje vrijeme, uopste nije losa.

          Blindspot obecava bas.
          sigpic

          Comment


          • Blindspot izgleda da ce biti kao POI.

            Nego Vladane Impractical Jokers dobili i 5tu sezonu
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Blindspot je vec dobila punu sezonu.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ocekivano, mogu oni ovako jos barem 5

                Koje se komedijenajbolje kotiraju za novu sezonu i ima li ista da valja od prosle?
                sigpic

                Comment


                • Osim you're the worst i brooklyn nine nine, ja ne gledam niti jednu vise.
                  big bang theory me je bas smorio
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Onda Bojana baci se na gledanje Jokersa. Sa njima nema greske
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ma samo Impractical Jokers. Meni se vilica ukoci posle par epizoda i onda moram da oduvam malo... LAARRYYYY!!!

                      Comment


                      • Modern Family i Big Bang Theory su trenutno raspad sistema

                        Od komedija trenutno su najbolje You are the worst i The Goldbergs koji jednostavno briniraju
                        sigpic

                        Comment


                        • last man on earth je lepo poceo, sad vec posle par epizoda, serija pocela da me nervira

                          the bing bang theory sam prestao gleda posle 6. sezone jednostavno nisam imao snage za dalje

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            last man on earth je lepo poceo, sad vec posle par epizoda, serija pocela da me nervira
                            Ista situacija i kod mene...

                            Počeo sam da gledam The 100. U trenutku kad su se spustili na Zemlju, pomislio sam " tinejdz shit", ali moram priznati da sam pogrešio. Nije uopšte loša serija. Sviđa mi se sama ideja....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Avramovic View Post
                              Ma samo Impractical Jokers. Meni se vilica ukoci posle par epizoda i onda moram da oduvam malo... LAARRYYYY!!!
                              Jel jedino meni nije legla ova serija\reality ? Pogledao sam prvu sezonu jer sam ovde naisao na pozitvine komentare i nista specijalno, cak su mi neki od likova i odbojni.
                              Last edited by Scouser; 11-10-15, 10:50.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Jel jedino meni nije legla ova serija\reality ? Pogledao sam prvu sezonu jer sam ovde naisao na pozitvine komentare i nista specijalno, cak su mi neki od likova i odbojni.
                                Samo tebi
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X