Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavrsio sa sedmom sezonom Dekstera, pa bolje da su ga ovde zavrsili.Ne bi bio bas idealan kraj, ali sigurno ne bi bio ni priblizno los kao ovaj o kome se prica.Dobre su mi bile i sesta i sedma sezona, barem ne vidim neki pad u kvalitetu u odnosu na petu sezonu.Sesta mi je malo slabija od sedme, malo sam se smorio sto se jedan te isti fazon(oni koji su gledali znaju o cemu pricam) provlaci svuda.Naravno da je vrhunac bio cetvrta sezona, scenario generalno jeste malo slabiji i nijedan lik ne odskace glumom kao sto su u cetvrtoj sezoni bili Dex i Artur Micel aka Triniti.

    Sada se spremam za razocarenje, tacnije poslednje epizode posto po ocenama na imdb nisu prve epizode generalno lose.Za ovo posle sam stekao utisak da su napravili nedovrseni buckuris.

    Koji je Frenk iz Shameless-a car, napravio pivo sa 65% alkohola.

    Comment


    • Ne znam jel si znao da je glavni scenarista tj.scenaristkinja Dextera napustila seriju posle 4 sezone ..

      Inace Frenk je car ! toliko scena u kojima je dominirao al kad smo kod Shamelessa ubedljivo najbolja scena
      Spoiler
      Last edited by Jack; 02-10-15, 15:39.
      sigpic

      Comment


      • Idemooooooooo

        http://comicsalliance.com/watchmen-t...o-zack-snyder/
        sigpic

        Comment


        • Lajkam,lajkam,HBO extra

          kad smo već kod super junaka,sad sam skonao kolko mi fali

          Spoiler





          Što se tiče trenutne ponude Sci-Fi serije izdvojiću samo jedan dialog iz "DARK MATTER"

          What, you don't name your guns? No.
          Ah, well, this is Bubba, this is Lulu, other one's Pip.
          What do you name the knife you keep in your boot? I don't name the knife in my boot.
          What do you think, I am psycho?
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Ne svidja mi se ova vest, bice usiljeno zato sto se prati trend.Uopste nisam optimistican.

            Vinyl i Westworld ce da budu vrhunske serije.

            Comment


            • Jel prati neko Les Revenants? Krenula je druga sezona, vcrs planiram da je pogledam, pa nek neko javlja utiske
              sigpic

              Comment


              • Pogledao bih,skinuo sam je ali se nešto sve štekam,da vidim dal će da je ukidaju ili ne

                američka verzija je otkazana
                Last edited by saburo sakai; 04-10-15, 19:09.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • the strain

                  Gotova druga sezona,zadovoljan sam,bolja mi je nego prva,mada da ne grešim dušu,svdja mi se što radnja polako i strpljivo razvijala u prvoj sezoni
                  Spoiler
                  jedino mi je krivo zbog ove doktorke(nije mi do njenog lika,nego je baš j* ) avaj preboleće se,samo to se razlikuje od knjige,tamo ona valjda preživi pa se kasnije smuva sa onim rusom,šta je već
                  ima još par "lepih" scena u klanici koju nemac pravi ,fino je del toro zamislio taj,nije me razočarao


                  Serija nije mračna,psiho kao Peni al mi je ok i baš mi je legla s tim da je dialog nešto slabiji ali to mi nije ništa čudno,osim možda Panovog lavirinta sve što je radio del toro može maltene svako da gleda
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Odgledao i poslednju epizodu FTWD, sve u svemu nije losa, i...
                    Spoiler
                    bas me interesuje gde ce otici onom ladjom, da li ce ici po obali ili ce otici na neko drugo mesto, ili ce se nesto zakomplikovati pa nece ni otici?

                    Comment


                    • Jel mislis na sestu epizodu?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Da...

                        Comment


                        • http://www.imdb.com/title/tt2661044/?ref_=fn_al_tt_4

                          Odgledao dve sezone , onako gotivna serijica skroz
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                            http://www.imdb.com/title/tt2661044/?ref_=fn_al_tt_4

                            Odgledao dve sezone , onako gotivna serijica skroz
                            Hteo sam i ja da pocnem da gledam, ali mi nekako previse izgleda na fazon Vampire Diaries i slicno... Ne znam mozda gresim.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                              http://www.imdb.com/title/tt2661044/?ref_=fn_al_tt_4

                              Odgledao dve sezone , onako gotivna serijica skroz
                              Šta te košta da staviš,naslov filma/serije ispod linka ?? Ovako moramo da kliknemo na link da saznamo o čemu je reč
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                Šta te košta da staviš,naslov filma/serije ispod linka ?? Ovako moramo da kliknemo na link da saznamo o čemu je reč
                                A sta tebe kosta da kliknes

                                Btw, sto se tice Walking Death from west coast, gledam seriju, i odgledacu je do kraja, ali mi nije to to. Mali dzankic mi je onako solidan, i ovaj camuga. Mozda i ona mala dzankiceva sestra moze da prodje, ostali su mi svi nesto mlaki nikavi, metiljavi...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X