Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci gledamo serije od septembra 2014. do septembra 2015.?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mislio sam da se odnosi na 2015, jedino se dvoumim kako da racunam te serije sa nacionalnih americkih televizija koje pocinju u septembru.Nisu toliko relevantne da bi se zbog njih recimo glasanje odrzavalo kada se zavrsi sezona serije(recimo kao sada Emi).Logicno bi bilo da se obuhvati sve epizode koje su se emitovale u 2015.Bitnije mi je da obuhvatim sa kablovskih televizija od januara do decembra posto ce takve sigurno visoko da se kotiraju i vrlo moguce da ce u drugoj rundi da budu uglavnom serije sa HBO, AMC, Showtime, Netflix itd.

      Comment


      • Po meni je nekako logicnije da ide od septembra od 2015., jer ipak dosta serija tada krecu sa emitovanjem
        A od septembra do septembra se sve obuhvata i one serije koje se izbacuju u januaru, kao i ove letnje
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Da vidim kako ce drugi da se izjasne po tom pitanju.

          Hteo sam glasanje u decembru taman kada se zavrse sezone nekoliko serija i da tako zaokruzimo godinu.Taman i da ljude koji hoce da ucestvuju da pogledaju neke stvari do tada.Ovako kako ti kazes, glasanje bih trebao da organizujem kroz par dana.

          Comment


          • Pa tebe li ne mrzi da se mlatiš sa tim? Meni kako god,samo ne znam na šta će to da liči,ulazićemo u tu temu samo par dana tokom godine i to je to ,jedino dobijaš na preglednosti zbog tog glasanja i rezultata al zato razvodnjavaš ovu temu jer će sigurno ukrasti koji post.

            Ne znam,jesam za to da se organizuje glasanje al da se ne otvara posebna tema,nego nešto slično kao što ste radili u temi Fantazi,da se to sve skuplja i kasnije trpa u jedan post

            Drugo ima milion serija isto toliko i glumaca,eno na "prijevodionlajn" milion tema s tim u vezi,čak imaju i listu najboljih 100 sezona
            golema je to problematika

            Na kraju krajeva,meni kako god,ako ti je merak da otvaraš posebnu temu nek ide život
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ovo je opsta tema za serije(i filmove), mislim da bi sa te strane bilo bolje kada bismo imali posebnu za glasanje najbolje u godini/sezoni.Uopste nismo imali takve stvari do sada, niti smo pricali o tome tako da ova tema nije u nikakvom gubitku.To vec ne znam, ali ako bismo organizovali godisnje glasanje za serije i filmove, brzo bi se to pogubilo.Ne znam da li bih otvorio novu temu svake godine, ili bi se pisalo u temi iz prve godine kada je organizovano glasanje.

              Ne verujem da cu sada da ukljucim glumce u glasanje, ici cu na najjednostavniju varijantu sa dve.Kvalitetne serije mogu da se obuhvate glasanjem, sada ne verujem da ce da bude velikih propusta.Ako neko hoce da se dodaju neke kategorije, dodacu.Mislim da ce dosta biti bolje takmicenje u filmovima, zato sto ima dosta manje materijala za gledanje i lakse se to isprati tako da sa te strane tu moze da bude vise od dve kategorije.
              Last edited by Ricma; 16-09-15, 08:40.

              Comment


              • Pa ništa se ne gubi ako se otvori posebna tema,vidiš onda u praksi kako će to da izgleda,funkcioniše,u kranjem slučaju uvek može da se spoji sa ovom..eto vidiš to mi nije palo na pamet,dal bi svake godine morao da otvaraš ponovo istu temu

                A kakvo je to nakaradno glasanje a da ne biramo i glumce
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Sve je to kul Maricu, ali cemu? Nemoj da mislis da sabotiram ili nesto tako, jednostavno ne vidim kako uz tako usku "ponudu" moze da bude zanimljivo i privuce sto veci broj ljudi, pa onda odatle proizadju i fine zajebancije a i kvalitetne diskusije.
                  I sta bi se na kraju dobilo, ime jedne serije koja je najbolja za tu godinu. A u sustini svi bi i pre glasanja znali (velika vecina barem) ko pobedjuje.
                  Ne znam pokusaj pa vidi kako ce ici ... ja te podrzavam i ako mislim da je suvise siromasan taj izbor za mis ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Previse komplikovano, a ne znam kako bih organizovao.Zbog toga zelim da cujem sta drugi misle, ne bih da namecem neka svoja pravila koja bi odbila druge da glasaju.

                    Ajde to sto gledamo drame, ali ne bih ni mogao da nabrojim pet kvalitetnih glumaca za komedije.Druga stvar je problem sto ne bih znao ni da nabrojim ni pet zenskih glavnih ni pet zenskih sporednih uloga u dramama.Zbog toga sam iz prva rekao da budu samo glavna i sporedna uloga.

                    @Sandugp

                    Zbog toga organizujem dve runde, jer ovako bi ta serija ubedljivo slavila zato sto su samo tu gledali.Ne znam zasto bi neko glasao kada je gledao GoT i 2-3 serije.Mada tu se namece pitanje koliko ima takvih forumasa.Zeleo bih da pokusamo, ako prodje odlicno ako ne pokusacemo sa filmovima gde ce sigurno da budu bolji rezultati.Sve je podlozno promenama, mozemo neke sitnice da izmenimo i zbog toga mi je potreban feedback kako bih organizovao glasanje kako vecini odgovara.

                    Sigurno to sto si rekao moze da proistekne iz filmova zato sto se dosta lakse to isprati.
                    Last edited by Ricma; 16-09-15, 09:17.

                    Comment


                    • Kad smo vec kod serija, uskoro krece nova sezona, ima par serija koje deluju ok, ali meni se po traileru najvise svidjaju Blindspot i Wicked City.
                      Je l' ima jos neko neku da preporuci?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Bas je tesko naci presek, mislim da je bolje da ukljucimo sve serije cija je premijera od 1.septembra, pa do 31. avgusta sledece godine sa tim da se glasanje nece poceti dok se sezone tih serija ne zavrse.U avgustu skoro da nema kvalitetnih serija zbog kojih bismo cekali.Ove koje pocinju u julu se zavrsavaju krajem septembra, sto bi znacilo da glasanje ne bi pocelo pre toga.Prihvatam Bojanin predlog.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Kad smo vec kod serija, uskoro krece nova sezona, ima par serija koje deluju ok, ali meni se po traileru najvise svidjaju Blindspot i Wicked City.
                          Je l' ima jos neko neku da preporuci?
                          Meni se cini da je ponuda novih serija nikad slabija Ono sto mi je privuklo paznju jeste CBS-ov Limitless i to zato sto sam gledao film
                          Ipak, paznju mi je najvise privukao Showtime-ov Billions, ali ce ga oni dati tek u januaru koliko sam video

                          Ne znam ni koliko cu imati vremena za nove, posto se vracaju: Fargo, The Afair, Homeland, The Knick, The Leftovers, Les Revenants, Broen, The Walking Dead, Arrow, The Flash...ne pamtim kad je ovoliko top serija bilo u ponbudi u isto vreme, tako da, kome pored ovog trebaju nove?
                          Last edited by Heartbreak; 16-09-15, 11:39.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Kad smo vec kod serija, uskoro krece nova sezona, ima par serija koje deluju ok, ali meni se po traileru najvise svidjaju Blindspot i Wicked City.
                            Je l' ima jos neko neku da preporuci?
                            Rectify..čeka se 4-ta sezona (mrzim serije da čekam)
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Samo brat Lucifer teška sprdnja ako bude išao.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Heartbreak View Post
                                Meni se cini da je ponuda novih serija nikad slabija Ono sto mi je privuklo paznju jeste CBS-ov Limitless i to zato sto sam gledao film
                                Ipak, paznju mi je najvise privukao Showtime-ov Billions, ali ce ga oni dati tek u januaru koliko sam video

                                Ne znam ni koliko cu imati vremena za nove, posto se vracaju: Fargo, The Afair, Homeland, The Knick, The Leftovers, Les Revenants, Broen, The Walking Dead, Arrow, The Flash...ne pamtim kad je ovoliko top serija bilo u ponbudi u isto vreme, tako da, kome pored ovog trebaju nove?
                                Mora par novih da se ubaci
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X