Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ali opet da se nadovezem na ovo, juce zaboravio, moras pogledati ovu seriju Gang brate. To ko propusti nije ni svestan kakvo remek delo je propustio. Jedna od najjacih serija ako ne i najjaca ikada (da ne bude neke zabune pisem o sezoni 1)
    Znam brate svi je hvale , čim nahvatam malo slobodnog vremena ili noćne smene odgledaću
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Znam brate svi je hvale , čim nahvatam malo slobodnog vremena ili noćne smene odgledaću
      Da vidis kakav je OTAC Metju u prvoj sezoni, znaci po meni njegova najbolja uloga. Kida tu, onako na komade i na sitne parcice sve po potrebi....
      Sto pre se baci na gledanje, neces zazaliti.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Srednjoskolac je bio tada, vremena na pretek.Mislim da je bio aktivan u toj temi kao i u svim, Lord bolje zna od mene sigurno.Verovatno im je par puta odao taktiku i govorio zasto je jedna formacija bolja od druge.Vazda je imao potrebu za samodokazivanjem.

        Edit: Dobijamo kvalitetnu vestern tv seriju sledece godine-Westworld

        Cim je jedan od pisaca buraz od Nolana tu je sve jasno, ima udela u burazerovim filmovima i u seriji Person of Interest.




        Edit2:Twin Peaks/

        Ima nade da ce da premijera da bude sledece godine, posto sam procitao da bi moglo to da se desi tek 2017.
        Last edited by Ricma; 12-08-15, 01:48.

        Comment


        • Javio mi se Mikula na fejsu,kaze sada je na nekom drugom forumu,ali i dalje povremeno prati i nas samo se ne loguje.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ma to je klasicna parola, bolje biti baja u svom selu, nego cobanin budala u gradu, samo sto Miko rob nije svestan da on uopste nije bio cobanin budala...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Javio mi se Mikula na fejsu,kaze sada je na nekom drugom forumu,ali i dalje povremeno prati i nas samo se ne loguje.
              Ako je postojao jednocifreni procenat da se vrati, mislim da sam to ugasio sa svojim kreativnim postom.

              Originally posted by Sandugp View Post
              Ma to je klasicna parola, bolje biti baja u svom selu, nego cobanin budala u gradu, samo sto Miko rob nije svestan da on uopste nije bio cobanin budala...
              Nisam na kraju ni video zbog cega je otisao, sta ga je to povredilo posto sam zapalio za jug Srbije i dve nedelje sam bio bez neta.Preselio se na avangardu(grobarski forum), paradoks je sto ja kada posetim taj forum to je zbog nba teme.Sa izuzetkom fudbala, tenisa i delimicno ove teme, sve ostale su dosta aktivnije.Njega pre svega interesuje domaci sport, a taj deo kod nas je skoro pa zamro.Mislim da bi on pre ili kasnije napustio SK forum ne zbog ljudi koliko zbog ljudi koji su napustili forum i tu mislim vise na kvantitet nego na kvalitet.Ja sam se u poslednje dve godine registrovao na dva foruma zato sto se slabo pise o americkim sportovima, ne pada mi na pamet da ovaj napustim zato sto ima par zanimljivih tema za citanje a i pored klasicnog trolovanja nadje se koja dobra argumentovana rasprava.Nedavno mi je drugar rekao za parapsihopatologiju koju u poslednje vreme cesce citam zbog podforuma serija.Svidja mi se generalno ekipa koja pise tamo, vode ozbiljne i kvalitetne diskusije.Povremeno ih obilazim, sada cesce zato sto citam TD temu.

              Citajuci Mikove postove u nba temi, ljudi ga vise uvazavaju nego sto su ovde u bilo kojoj temi.Istina pre je znao da se nalupeta za medalju, mada siguran sam da povremeno pise iritantne postove.

              Comment


              • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Jao jedva čekam

                  Comment


                  • Zavrsena druga seona True Detectiva

                    Finale je za razliku od prve definitivno ostavilo najjaci utisak. Slozicu se da su poslenje tri epizode bile najbolje jer zaista jesu, ali generalno, meni je sezona ispala sasvim zadovoljavajuca. Mnogi su krenuli u samom startu da je uporedjuju sa prvom sto je zaista suludo, sobzirom da je ono letos bila jedna od najboljih sezona neke serije poslednjih godina. Upravo zato, mnogi su je gledali u pogesnom pravcu. Jos jedna bitna razlika je da se sezona vise bavi samim likovaim, njihovim razvojem i fokus usmerava na njih, a ne na sam slucaj kao u prvoj. Mnogi su zato i ostali zbunjeni i propustili da se udube u njihove zivote i prate likove, a vise prate sta se desava okolo. Ovog puta to je bila greska. Likovi u seriji odlicni, svako na svoj nacin. Vezuje ih haos, a opet, slicnosti nemaju. Sto se glume tice Farell i McAdams opravdali ocekivanja, ostali solidni.

                    Scenario je mogao i morao biti bolji...vizuelno su ostali na razini iz prve sezone.

                    nije lose...nisam odusevljen...nisam razocaran...vredi pogledati i cekati sezonu br 3
                    Last edited by Heartbreak; 13-08-15, 00:27.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sezona je generalno odlicna, ali cini mi se da su bila prevelika ocekivanja kod publike, ipak je ono sto joj je prethodilo neprejebljivo, tj postavljeni su nemoguce visoki arsini. Ekstra kvalitetno, ali mora se priznati losije od prve sezone - sveukupno gledano.
                      Jedino u cemu su bolji u odnosu na prvu je uvodna pesma
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Jedino u cemu su bolji u odnosu na prvu je uvodna pesma
                        Meni se ipak svidelo iz prve sezone ;-)

                        Послато са LT18i користећи Тапаток 2

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                          Meni se ipak svidelo iz prve sezone ;-)

                          Послато са LT18i користећи Тапаток 2
                          Dobra je i iz prve sezone, ali mi nekako bolja - jaci utisak stvara, iz druge. Mada, naravno ukusi su razliciti.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Smara vec Suits sa ovim vracanjem na Mikeovo ne zavrsavanje prava
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • U sustini najbitniji razlog zasto je prva sezona TD bolja od druge je taj sto prva sezona ima Alehandru Dadario, a druga nema.
                              Svaki sledeci razlog je suvisan.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Pocinje ozbiljno da me umara ovaj Mr Robot
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X