Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrhunska I epizoda Mr Robota. Jedina steta sto ovo nije izaslo kada sam bio u srednjoj, jer sam se tada bas lozio na anarhizam, rusenje sistema/korporacija, sajberpank itd...

    Na stranu sve to, bas visok kvalitet, koji se retko vidja. E sad ne znam kako ce do kraja to da ide, nadam se u istom pravcu jer je potencijal neverovatan.
    sigpic

    Comment


    • Dobra je i druga, ponovo sokantan kraj.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Odgledao prvih 6 epizoda Vejvarda i svidja mi se u kom pravcu ide...

        Serija je u sustini veoma zabavna, ali me zanima da li moze da se izdigne na jedan visi nivo.

        U svakom slucaju preporucujem
        Super je Vejvard. U sustini to je najobicniji palp, ali palp koji je mix Losta/Tvin Piksa/Prisonersa
        sigpic

        Comment


        • Upravo tako
          Samo imam osecaj da ce ispasti neki gadan shiiiieeeet na kraju

          Comment


          • Gluma i logika ponasanja likova je katastrasna, samo ajd, to sam prihvatio u prve dve epizode pa ne iritira gledanje. Mozda se uhvatim i knjiga iz radoznalosti da vidim koliko bolje je mogla realizacija. Kako god, prica i atmosfericnost lepo voze uprkos silnim propustima.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Dobra je i druga, ponovo sokantan kraj.
              Prvu sam odgledao i dobra je pomalo overrated pogotovu ovde, ali to me i ne cudi pogotovu za ovde.
              Ali zaintrigirala me je, naleteo sam na drugu odmah, i odgledao i nju. Za sada kul serija, tako je dobra zbog kompleksnosti i raznovrsnosti glavnog protagoniste. A kada se to nadoveze na (za mene) zanimljivu pricu, dobijamo (po meni) odlicnu seriju. S tim sto mora da prodje barem jos nekoliko epizoda da bi sa sigurnoscu mogao da tvrdim koliko je odlicna.
              U koliko momenti misticnosti, nesigurnosti i iznenadni spinovi budu prisutni duze, tim bolje.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Znaci serija je (za sada) overrated ali i odlicna?

                Spoiler
                sprdam se
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  Znaci serija je (za sada) overrated ali i odlicna?

                  Spoiler
                  sprdam se
                  Ovde ako se nesto svidi ljudima to postaje teski overrated, i obrnuto.
                  A naravno da nesto moze da bude odlicno, a da ga neko jos vise budzi i preuvelicava kvalitete
                  Spoiler
                  Kako ga je iskusno Slater gurnuo na kraju druge epizode, znaci iz zgloba
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Sandu je brat moj.

                    Dobra je serija, ali nista sad vanplanetarno sto bi moj brat Brajko rekao.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment




                    • AAAAAAAAAAAAAAAA Chuck i Suits u jednom

                      Comment




                      • Kako je jaka ova scena, najezim se kada cujem glas klinca(Dekstera).Prva sezona Dekstera je bas postavila visoke standarde i vec sad sam zagazio u drugu i manje mi se svidja.I dalje je dobra i uzivam u njoj, ali dok ne dodjem do Trinitija(za kog znam iz pete sezone) nesto ne verujem ni da ce druga ni treca sezona da nadmase prvu.Za cetvrtu videcemo, posle toga zna se da su krenuli nizbrdo.Tek sada par dana nakon sto sam zavrsio sa prvom sezonom i kada sam premotao film sta sam sve pogledao sam shvatio da su sve ovo odradili za desetku.Razvoj likova, scene iz Deksterove proslosti, cela ta atmosfera koja na trenutke postane bas jeziva kao u ovom klipu, u najmanju ruku kada bih rangirao sezone svih serija koje sam pogledao, Deksterova prva sezona bi se nasla medju top3.Cuo sam i ja da ima bas jak start, ali je ovo definitivno prevazislo moja ocekivanja.I pored slabijeg kvaliteta koji ocekujem, jedva cekam da se radnja otkotrlja dalje i da se otkriju novi detalji iz Deksterove proslosti.

                        Shvatio da sam u poslednjih deset dana poceo da pratim samo mracne serije:True Detective, Hannibal i Dexter.Po pitanju morbidnosti TD je barem meni mala maca za ove dve serije i ima dosta manje krvi.Naravno sve tri obiluju nasiljem, najjaca stvar je sto nista necu ni da promenim u narednom periodu, mozda eventualno pocnem da gledam dansku seriju The Killing.Za prva dve serije cekam nove epizode da izadju, dok mi je za ovu trecu dnevna doza dve epizode.Samo fali da pocnem da gledam Wayward Pines, mada ne osecam potrebu da je pogledam i ne verujem da je vredna toga da moram sada da prekinem sa necim sto trenutno pogledam.Ako se nista bitno ne promeni ne verujem ni da cu da je pogledam, pre cu da procitam knjigu.

                        Comment


                        • Ja sam batalio gledat Dextera nakon zavrsetka druge sezone. Moram se nakanit i pogledat jos koju sezonu. Mada prve dve sezone su cista perverzija.

                          Iako prve dve epizode su mi bile bas spore, ma nekako dok sam gledo celu prvu sezonu nisam bio svestan koliko je dobra. Tek nakon zavrsetka sezone, slicno kao Maric, skonto sam koliko je zapravo dobra serija.

                          Comment


                          • Koliko je prva sezona mocna toliko su poslednje dve sezone, a pogotovo kraj ocajni.

                            Bolje da batalis posle 6. sezone

                            Comment


                            • Spreman sam na razocarenje, mada mozda budem napravio pauzu posle seste sezone.Ja o sedmoj nista nisam cuo bas toliko lose, kao za osmu.Vec sam sada spustio cekivanja, kao sto rekoh cekam kako ce klupko da se odmotava i cekam da se pojave novi sokantni detalji.

                              Comment


                              • Saburo, gledas li Penny?
                                Spoiler
                                Kako je vukodlak otkinuo vucu-gla ovoj glavnoj vestici... ono nije zdravo. Kao reklama za super secko-samo jednim potezom ruke, resicete sve svoje probleme...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X