Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ajnstajn
    Gledam ja, ali nisam poslednju jos pogledao, u toku dana cu.
    sigpic

    Comment


    • Bi dobra peta epizoda Wayward Pinesa, neocekivan razvoj dogadjaja. No misterije valjda vise nema, a na tu kartu su najvise igrali, da vidimo sto su smislili za dalje onda.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        @ajnstajn
        Gledam ja, ali nisam poslednju jos pogledao, u toku dana cu.
        Nemoj puno da se sjebes
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jreste Sersei riba i po, i to je jedino dobro u ovoj epizodi.
          Spoiler
          Znalo se da ce ovaj mali pickec da ga rokne, i jos se nesto primio pickec slaze neke face, kao jebao mu on kevu, kakva paljevina pickasta. Kao on nesto tu rezonuje divljani mu pobili sve a Dzon gotivi divljane pa kao on sada nesto tu konta i razmislja i slicno. Bozegospode!!!!
          I Melisandra pickec puta dva, ostavi Stanisa kada je videla da je sve otislo u kurac, a ona tom kurcu najvise doprinela. Tako su usrali tako premocne likove da to nije zdravo. Stanis, Melisandra, ujebani do bola, a o Dzejmiju da ne pricam.
          Arja bode za sve pare, iskusno prvo jedno oko pa onda drugo. Ali glumica mi je opasno antipaticna.
          A ne mora da znaci da je Dzon mrtav, mi samo prisustvujemo sceni u kojoj on obilno krvari i pada u nesvest, sta ce dalje biti ... videcemo, ipak je on ...
          I za kraj Tirion FUCKING lanister ce da urtadi ono sto mala glupa kurca zeljna Deneris nije mogla mesecima. Resi sve probleme i zavede red rad i disciplinu i Mirinu. OTAC

          Gejmotron je strava, svako malo leti glava, krvi sisa sve iskoći ima vrana sa tri oćiiiiiiii!
          Last edited by Sandugp; 15-06-15, 14:35.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • KAd brat sandu da svoje misljenje najjaci komentari epizode-a ubjedljivo
            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

            Comment


            • Originally posted by Bonomo View Post
              GOT 5 sezonu su tako zavrsili da su jednostavno sustigli knjigu u svakom pogledu. Sad sve sto ce da urade u sestoj sezoni to stvarno pojma nemam. Ja se i dalje nadam da je Snow ipak živ. Nažalost sumnjam pošto je to Martin no opet nekim čudom možda i jeste živ.
              Slustigli su kurac moj u svakom pogledu. Nesto su i prestigli, a po necem jos nisu ni zaceprkali.
              Spoiler
              Debeli Sem tek u ovoj ep otisao u citadelu, a u knjizi na samom pocetku cetvrte.
              Melisandra nije ni odlazila iz crnog zamka, a ovde otisla pa se kao vratila.
              Stanis je u knjigama ziv i bitka pred Zimovrelom se nije jos ni odigrala.
              Deneris se trijumfalno na zmajevim ledjima spusta pred Dortake i oni je worsipuju, ovde je zarobljavaju. Arja je zavrsila sa slepilom u knjigama a ovde tek oslepela, jos su SVI starkovi varge i siv su povezani sa svojim dzukelama a i mogu da se povezuju sa raznoraznim zivuljkaka i tako je Arja prosla svoju obuku mnogo lakse nego sto je trebalo jer se povezivala sa nekim mackama i ako je bila slepa jebala im je kevu (gledajla je kroz macije oci) i mnogo dalje napreduje sa svojim treningom nego u seriji. Dzejmi i bron nisu ni pomisljali da idu u Dornu a kamoli bili tamo. U Mirinu dolazi vojska ostalih besnih robolasnickih gradova pred zidine i tamo treba da se odigra opasna bitka, a u seriji ni V od te vojske nema. Brijena je svugde po malo sem na severu, a u seriji je samo na severu i dzedzi ispred Zimovrela psolednjih 9 epizoda i smrdi.


              Mogu ja ovako jos koliko god vam treba, ali ... dokazao sam poentu.
              Jedino sto su zavrsili isto ili bolje receno slicno ali priblizno slicno je Dzonova sudbina, samo se i tu pojavljuje mali izmisljeni lik "Pickec"
              Spoiler
              Koji presudjuje nekome na kraju svakog serijala, pitam se koga li ce ubiti na kraju sledeceg!?!? Mozda Deneris? Mozda ce mu Drogon spaliti kravu sa kojom se svaki dan jebe, pa ce biti kivan na Deni, pa mozda nju rokne na kraju sledeceg serijala "Za strazu!!!"


              Generalno gledano kada se uzme cela sezona, razocaranje je najjaci utisak koji ostaje ....
              Last edited by Sandugp; 15-06-15, 15:21.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Popizdio Sandu poprilicno, a i ja sam. Mediokritetna sezona. Jedina svijetla tacka Tyrion i evo ga sad se Varys vratio.

                Valja cekat do aprila iduce godine za novu sezonu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Popizdio Sandu poprilicno, a i ja sam. Mediokritetna sezona. Jedina svijetla tacka Tyrion i evo ga sad se Varys vratio.

                  Valja cekat do aprila iduce godine za novu sezonu.
                  Dobro me podseti za Varisa: Peta knjiga se zavrsava Varisovom scenom u Crvenoj tvrdjavi u Kraljevoj luci, dok se u seijama peta sezona zavrsava varisovom scenom u Mirinu. Priblizno nema sta ... nkih nekoliko hiljada km. Malo su ga bacili na drugi kraj sveta ovi geniji od producenata.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • A verovatno, tj sigurno ne bih ovakve postove pisao vezane za got, da nije bilo one Pickecove face na kraju epizode. Generalno gledano utisak bi mi bio malo bolji (cak i celokupan serijal bi mi bio prihvatljiviji - velika su odstupanja u odnosu na knjigu - treba odstupanja da bude ali ne ovolikih, ovakva odstupanja samo ruse koncepciju celog serijala. Ali bi opet bi svario nekako) A kada sam video Pickecovu facu dok radi ono sto radi, smucilo mi se sve, pa sam "malo" istresao svoju frustraciju ovede, vi cete to najolje podneti
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Strasan glumac, vjerovatno najbolji u seriji. Bas brutalna emocija.

                      http://www.imdb.com/name/nm0226820/
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Strasan glumac, vjerovatno najbolji u seriji. Bas brutalna emocija.

                        http://www.imdb.com/name/nm0226820/
                        Svaka mu cast ali izgleda da ostadosmo bez Azor Ahaija
                        Posto je jedan od kandidata ugasio, pogledajmo ko jos moze da bude nas junak:

                        Ovo su sada teski spoileri, tako da pazljivo: https://www.youtube.com/watch?v=O3o2LqFZcGU
                        Lik je objasnio. Ajde sto je objasnio nego sto je maestralno sazeo. Objasnio je skoro kao ja, ali je sazeo 15 puta bolje nego sto bih to ja ikada uradio. Svaka mu cast.
                        Last edited by Sandugp; 15-06-15, 17:41.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Sve najgore onome ko je izmislio GoT. Toliko.

                          Comment


                          • Ali sve sve ali nikako ne mogu da izbacim onog pickeca iz glave.
                            Kao on je neki faktor tu kao on nesto odlucuje on se pita (jos dobio dozvolu da on dodje i nabode) jedan od glavnih zaverenika - a nije mu vise od 10 godina. Koja je to teska glupost majko mila. Pickec nesto tu odlucuje, pravi zavere i svrgava, i jos se prima. Klinja klinjasti - realno ne zna sam sebi da obrise dupe kako treba. Kako su to glupavo uradili to nije zdravo. (Naravno lik je izmisljen od strane ovih premudrih producenata)

                            Spoiler
                            I jos ja znam da ce ovaj biti izboden na kraju, i kontam mali ce ga izbosti sigurno, tako ce da naprave, nema leba da bude drugacije. I pripremljen na sve to gledam ovu epizodu i onda ugledam onu facu ovog Olija smrdljivka dok bode Dzona. I tu mi se smuci zivot!!!
                            Last edited by Sandugp; 15-06-15, 18:04.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • GOT

                              Spoiler
                              Originally posted by Sandugp View Post
                              Jreste Sersei riba i po, i to je jedino dobro u ovoj epizodi.
                              Izgleda da nije to njeno telo, nego da su to što bi Ameri rekli body double i cgi...

                              Ali koliko je meni bolesna ona scena između Džejmija i njegove ćerke! Još onako zna sve, smeje se, prihvata ga

                              Ovo je odlično podsećanje za naredne epizode...

                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Jedina dobra epizoda je 9 ,ovo sve ostalo ko neka sapunica ..nigde akcije,avanture,napetosti kakva je bila u mnogo epizoda u prehodnim sezonama ..totalno razocarenje je blaga rec za ovu sezonu..Cekam Hanibal 3 i True detective 2 sezona
                                da dodem sebi od ovoga..
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X