Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zakuco GOT

    Spoiler
    Stanis debil
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Got
      Spoiler
      Spoiler
      Jbt taman kad mi serija dopizdi i hocu prestati gledati oni zakuvaju, slazem se ovi neokaljani ginu isuvise lako, a kao neki terminatori , zanima me koliko maksimalno moze ovaj zmaj da poraste
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • Originally posted by SinisaKun View Post
        Got
        Spoiler
        Spoiler
        Jbt taman kad mi serija dopizdi i hocu prestati gledati oni zakuvaju, slazem se ovi neokaljani ginu isuvise lako, a kao neki terminatori , zanima me koliko maksimalno moze ovaj zmaj da poraste
        Zavisi od uslova u kojima se odgaja. U koliko je zatvoren u ogranicenom prostoru kao Viserion i Regal onda znatno manje nego u koliko je slobodan kao Drogon. Ali moze mnogo, toliko da u jednom zalogaju komotno proguta neku povecu stoku tipa konja, krave i slicno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Dno dna. DNO DNA!
          sigpic

          Comment


          • Malopre sam odgledao
            Spoiler
            Stanisov deo me razocarao totalno, ono Stanis (pravi Stanis) nikada ne bi dozvolio. Ali zato Tirion Slayer Fucking Lanister. One scene u areni su mi jadne, nerealne i povrh svega smesne. Doran pocinje polako da igra svoju ulogu to mi se svidja. Jos jedna epizoda pa da vidimo ssta cemo dalje.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Spoiler
              Od Oberinove epizode kad ga ubija ona spodoba ruzna na mucki i bijedan nacin(nikad necu priznati Oberinovu arogantnost, klasa jbg) nijedna me epizoda nije toliko iznervirala. Ali da ono urade, kakvo dno. Pa ja ne vjerujem da ima neko toliko bolestan da pomisli da je to moguce uopste. Meni to neshvatljivo. Stanis od jednog od omiljenih postao najmrzniji lik, Dzofri je za njega sad mala beba. Ramzi gospodin covjek za tog bijednika. Valjda ce ga Davos ubit koliko u narednoj epizodi. Prelose. A garantovano se iza svega krije onaj bolesnik od Martina. Mnogo bolestan covjek.
              sigpic

              Comment


              • Pisem svima mada mislim da Sandu najbolje kapira jer ima i knjigu u rukama

                Spoiler
                OK sve, ali ona scena o kojoj svi govore mi je toliko jadno da nemam reci. Vladan mi procita misli.
                Nego mene sada zanima koliko je sta plod onog uvrnutog Martina a koliko produkcije?
                Nekako, kao da mi se ovom scenom islo na sokiranje gledaoca i samo je to bilo vazno - znaci sokirati.
                Kao da drugog valjanog razloga nije bilo. Ne znam.
                Citava ta veza Stanisa i Melisandre mi je kretenska, ona okom a on skokom , bar da se vidi neki njihov odnos, bar da se jebu pa da covek kaze
                zavrtela mu ludjakinja mozak... nego nista.
                Ne znam kako je u knjigama ali u seriji je ispalo totalno kretenski.
                Ako u sledecoj epizodi ne bude neka odmazda za ovo, Martin a i produkcija ce se smatrati rodonacelnicima bolesnog uma koji su samo iskoristio ovu seriju.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Konacno pogledao prvu epizodu trece sezone Hanibala, nakon uvoda mi se cinilo da ce da smore ali prevarih se u proceni, dobra epizoda i ocekujem kako sezona bude odmicala da ce da ubacuju u vise brzinu.Sto da se ne desi novi Mizumono.

                  Eraserhead

                  Da je ovo bio moj prvi Lincov film i da uopste nemam predstavu ko je reziser verovatno mi se ne bi svideo i puno toga ne bih povatao, nisam ni sada u nesto boljoj poziciji i malo cu da pogledam razlicite teorije o glavnom liku da vidim koliko nam se razlikuju razmisljanja.Kao i kod svakog njegovog dela, i ovaj put cim se zavrsilo ostao sam zbunjen.Zanr je horor i ima jezivu atmosferu, a ja se kidam od smeha zato sto znam koliko je Linc bolestan lik.

                  Kako koci ovaj 1080p, valjda ce da se skine epizoda do 9.Samo sto ne otvorim spojlere.A sa Vikinzima nisam ni morao ovako dugo da cekam na ovu rezoluciju.

                  Comment


                  • Spoiler
                    to je plod produkcije. U knjigama je princeza Sirin ostala u Crnom Zamku kao u ostalom i kraljica Selisa a i crvena svestenica Melisandra. A Davos takodje nije sa Stanisom vec je upucen u diplomatsku misiju u Bela Sidrista. Ne treba da napominjem da je princeza u knjigama jos ziva.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • GoT

                      Spoiler
                      Bas sam htela da pitam da li je i u knjizi onako princeza Sirin ubijena, da znam da ni ne pomisljam da nastavljam sa citanjem. Ono mi je najgori deo celog serijala, a bilo je dosta bolesnih stvari
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • GoT

                        Spoiler
                        Ajde da predjemo preko toga sto je bolesno, veoma bolesno... ja ne vidim neku potrebu i razlog, ima li je uopste, tj. hocu li kasnije videti? Da li je to ona klasicna spika, kao jedno zrtvujes da bi nesto drugo dobio?
                        Prethodne dve epizode sam gledao "live" na HBO preko strima, nisam bas skoncentrisan bio, ali cini mi se da nista detaljnije nije bilo u razgovoru Melisandre i Stanisa.
                        Pitanje za sve, ali zna se od koga ocekujem odgovor.
                        Last edited by Black Mamba 24; 08-06-15, 21:05.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          GoT

                          Spoiler
                          Ajde da predjemo preko toga sto je bolesno, veoma bolesno... ja ne vidim neku potrebu i razlog, ima li je uopste, tj. hocu li kasnije videti? Da li je to ona klasicna spika, kao jedno zrtvujes da bi nesto drugo dobio?
                          Prethodne dve epizode sam gledao "live" na HBO preko strima, nisam bas skoncentrisan bio, ali cini mi se da nista detaljnije nije bilo u razgovoru Melisandre i Stanisa.
                          Pitanje za sve, ali zna se od koga ocekujem odgovor.
                          Spoiler
                          E jbg nisam na vreme video, pa nisam bas azuran. Po crvenim svestenicima kraljevska krv ima neverovatnu moc kada se koristi kroz krvnu caroliju. Videli smo svi kako je u nekoj od prethodnih sezona Melisandra samo uz pomoc pijavica koje je zakacila za Dzendrija (Robertovo kopile koje je visilo konstantno sa Arjom) uspela da kroz magiju eliminise 3 "uzurpatora". Belona Grejdzoja, Dzofrija Barateona i Roba Starka. Nedugo posto je ona kroz ritual spalila te tri pijavice (svaku je namenila po jednom uzurpatoru) sva trojica su umrli - na ovaj ili onaj nacin. Slucajnost, jedna smrt bi mozda i bila, dve bi bio teski user, ali sve tri smrti eliminisu slucajnost.
                          E zamisli sada ako je samo kroz nesto malo krvi koje je uzela sa pijavica napravila onakvu mandzu sta sve moze da uradi ako Crvenom Bogu zrtvuje kraljevsko dete, ja ne smem ni da zamisljam, videcemo ako ne u sledecoj epizodi onda sigurno za godinu dana.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • GOT :
                            Ima li neko ideju koliko ce serija trajati?
                            Nekako mi je sve preko 7-8 previse, pa cak i ovo mi je
                            bez obzira na zanimljivost i uzbudljivost pomesano sa osecajem
                            da se dobrano oteze, znamo sve zarad` cega.

                            ?
                            Spoiler

                            Kako komentarisete scenu kada je Arja slagala Boga a ovaj nije reagovao ?
                            Ne verujem da je vec toliko dobra da moze to da uradi.
                            Da li je on nju provalio ili nije ?
                            Ako jeste onda je on njoj i verovatno namestio
                            ono sto se dogodilo u luci... da ona ima dilemu da li ubiti po zadatku ili ubiti
                            vec odavno zacrtanu metu iz svoje proslosti.

                            Bila mi je isto mocna scena kada su Dzon i Divljani prisli zidu i ona klackalica
                            hoce li otvoriti kapiju ili nece. Vise sam verovao da nece.
                            Onih Harpija je bilo k`o Kineza
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Scena sa Stanisom je toliko ogavna toliko mucna... Nemam reci. Sto je najgore od svega to je sve plod produkcije. Shiren ne da ne umire nego Stanis ima posebne planove za nju. Pravi Stanis, pravi lik Stanisa nikada ne bi uradio ono sto je uradio u seriji.

                              Slazem se sa Vladanom. Jos od Oberina se nisam ovako iznervirao. Nisam mogao ni da gledam koliko je to strasno i povrh sveha nerealno. Jedan otac. Pravi otac a znamo da Stanis to jeste, ne bi uradio. Užas na koji su se oni korak odlučili.
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                                GOT :
                                Ima li neko ideju koliko ce serija trajati?
                                Nekako mi je sve preko 7-8 previse, pa cak i ovo mi je
                                bez obzira na zanimljivost i uzbudljivost pomesano sa osecajem
                                da se dobrano oteze, znamo sve zarad` cega.

                                ?
                                Spoiler

                                Kako komentarisete scenu kada je Arja slagala Boga a ovaj nije reagovao ?
                                Ne verujem da je vec toliko dobra da moze to da uradi.
                                Da li je on nju provalio ili nije ?
                                Ako jeste onda je on njoj i verovatno namestio
                                ono sto se dogodilo u luci... da ona ima dilemu da li ubiti po zadatku ili ubiti
                                vec odavno zacrtanu metu iz svoje proslosti.

                                Bila mi je isto mocna scena kada su Dzon i Divljani prisli zidu i ona klackalica
                                hoce li otvoriti kapiju ili nece. Vise sam verovao da nece.
                                Onih Harpija je bilo k`o Kineza
                                Pa oni imaju ugovor za jos 6 sezonu ali mislim da ce trajati bar do 7 sezone. Nekako mi se to cini najrealnijim. No posto vidim da su totalno skrenuli s knjige i tog puta mislim da mogu i u 6-stoj sve da završe.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X