Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram i to gledati, veceras cu jos koju epizodu Derdevila, tako da za nekoliko dana zavrsavam pa nakon toga Wayward
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Moram i ja da pocnem da gledam Wayward, sa vise strana sam cula da je bas dobra serija, a i mama je pocela da je prati na Foxu, sad je odgledala novu epizodu i skroz joj se svidja
      Ali prvo treba neke serije da zavrsim
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Dare ...
        Spoiler
        Video sam Kingpina, nesto mi mnogo mrsav i sitan, to me razocaralo. Kingpin je Palmine gradje (Dragan Markovic) ako ne i krupniji i lici opasno na njega. Trebali su jos malo da ga nabudze.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Preporuka za Wayward odgledao sam prosle nedelje prvu epizodu i svidela mi se. Neki mix Twin Peaksa i Losta. Sad vidim da su izasle jos 2 epizode. Vrhunski
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Odgledao 3. epizodu Wayward Pines...
            Spoiler
            Taman kad sam pomislio, da u tom gradicu drze ljude kao u ludari ili nesto slicno, uglavnom dosadno, ali onda onaj kraj kad je "nesto" odnelo serifa, a ja nevera.

            Comment


            • Ocete da pogledate nesto mnogo dobro? Brutalan pilot.

              http://www.imdb.com/title/tt4158110/
              sigpic

              Comment


              • Dimitrije Banjac tata glume kako je samo skinuo Branda

                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Odgledaste li Mr. Robota? Odgledajte Mr. Robota.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odgledao sam trejler za Mr. Robota, i deluje mi mnogo moćno. Čim završim sa Dare-om, prelazim na ovo...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kakva epizoda GoT-a.

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Kakva epizoda GoT-a.
                        Najbolja do sada epizoda u seriji bez dileme...

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Odgledao 3. epizodu Wayward Pines...
                          Spoiler
                          Taman kad sam pomislio, da u tom gradicu drze ljude kao u ludari ili nesto slicno, uglavnom dosadno, ali onda onaj kraj kad je "nesto" odnelo serifa, a ja nevera.
                          Spoiler
                          Kakav trip ono na kraju. Sad imam neki osećaj da su napolju mutanti, a da su ovi u gradiću nekako jedini preživeli, ili tako nešto.... Ili da se radnja odvija u nekim paralelnim svetovima....
                          Najviše me kopka ona razlika u godinama. Ljudi u gradiću ustvari nisu svesni koliko su dugo već tu. Očekivao sam da se smanjuje misterija, a ona se ustvari povećava...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Game of Thrones

                            Spoiler
                            Ne znam da li u seriji ali u sezoni sigurno najbolja epizoda. Čak i prvi (smorniji) deo epizode nije bio ubrzan kao npr. kod 7. epizode, lagano su prolazili to a i zahvaljujući Tirionu scene kod Deneris su zanimljivije.
                            I onda drugih 29 minuta
                            Mora Džon sada da upozori sve moguće starešine, vladare da moraju delovati zajedno protiv "mrtve vojske".
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Taman sam hteo da te zezam da si ga spoilerovao u stilu Ali si se ispravio pa mi propade zajebancija
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Hahaha, posle greške pogledao odmah ko je aktivan na temi i vidim tebe i kažem "ma dobro, nema veze on i ovako zna o čemu se radi"...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X