Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Spoiler
    Ali je svejedno duhovito da na osnovu rijeci tog brata uhapse kraljicu,a isti taj mali brat kad je Bealish usao u grad samo upozorava istog,a ne hapse ga jer je drzao onu bludnu "ustanovu"
    Spoiler
    Jebiga Bejlis je otac igrice, ona je naivna budala.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Spoiler
      Ali je svejedno duhovito da na osnovu rijeci tog brata uhapse kraljicu,a isti taj mali brat kad je Bealish usao u grad samo upozorava istog,a ne hapse ga jer je drzao onu bludnu "ustanovu"
      Spoiler
      To je kraljica Majka znaci znatno nizi polozaj od kraljice, a samu kraljicu su uhapsili na rec muske kurve. To je jos gore. Zato ja i pricam (pisem) kakva su posast ovi vrapci. Oni ce bukvalno na mig da hapse i ispituju svakog zivog. Ali se mora priznati da je serija debilna sto se toga tice, u knjigama je to malo (malo mnogo) kompleksinije i realnije prikazano. Naime kraljica majka se pojebala sa jednim svojim vitezom da bi ga ubedila da ode kod prvog vrapca i prizna mu da je jebao mladu kraljicu Margeri (ili Margari mrzi me da proveravam kako se zove da ga jebes) i onda je on to i uradio. Ali ga vrabac 'stavi na muke" i posle ne znam koliko batina ovaj rob prizna sta je sve bilo i da je jebao kraljicu majku i sta sve jos nisu radili, sve ostale gnusnosti koje je radio sa njom (jedno od njih je i to da je po njenoj komandi ubio starog Prvoobrednika koji kraljici majci nije odgovarao... da ne duzim uhvate Sersei i najebe za sve sto je radila, ali da ne jebavam vise i ne spoilerisem knjigu. Znaci to je u knjigama tako isprepletano i perfektno povezano sve i svja da nije zdravo. Preporuka svima da procitaju, serija je smejurija teska kada se poredi sa Martinovim delom.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nemas ti pojma
        Prilicno uvredljivo Sandu.
        Cemu `leba ti takvo qrcenje i sistanje ?
        Svako sa tastaturom pod prstima moze tako, pa i ja.
        Rekao sam da ne znam kako je opisan u knjigama... sto ne znaci da je to "zeleno svetlo " da budes bahat.
        Ali... (prvi put) hajde se malo potrudi pa napisi neko smislenije rezonovanje nego ono gore.
        Ali... (drugi put)
        Spoiler
        Znam(o) kako je opisan u TV ekranizaciji - po meni.
        Znaci opisan je kao okrutan lik (nismo valjda zaboravili sta je sve radio i kako), koji je samo ubijao, bahatio se i ciji se djox najvise dizao na radjenu sestru pa bi onda bilo i snosaja.
        Posle se toj moralnoj gromadi od svih tih za nekog normalnih zivotnih situacija desi kvrc u glavi. New decent man. Takodje na tom putu svoje licne
        promene izgubi jednu ruku i samo jednom ali samo jos jednom zvekne opet svoju sestru ali ovaj put mozemo to potpisati pod silovanje ili kako,sta god.
        Verovatno bi sada trebali imati emociju, trebamo da razumemo i emotivno ucestvujemo kada npr. treba da pronadje prave reci pred svojom cerkom
        Myrcelom da joj kaze zasto je dosao po nju. Ma hajde molim te.
        Ono sto mu zaista priznajem je bratska ljubav prema Tyrionu... mada je rekao da ce ga ubiti kada ga vidi.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Prilicno uvredljivo Sandu.
          Cemu `leba ti takvo qrcenje i sistanje ?
          Svako sa tastaturom pod prstima moze tako, pa i ja.
          Rekao sam da ne znam kako je opisan u knjigama... sto ne znaci da je to "zeleno svetlo " da budes bahat.
          Ali... (prvi put) hajde se malo potrudi pa napisi neko smislenije rezonovanje nego ono gore.
          Ali... (drugi put)
          Spoiler
          Znam(o) kako je opisan u TV ekranizaciji - po meni.
          Znaci opisan je kao okrutan lik (nismo valjda zaboravili sta je sve radio i kako), koji je samo ubijao, bahatio se i ciji se djox najvise dizao na radjenu sestru pa bi onda bilo i snosaja.
          Posle se toj moralnoj gromadi od svih tih za nekog normalnih zivotnih situacija desi kvrc u glavi. New decent man. Takodje na tom putu svoje licne
          promene izgubi jednu ruku i samo jednom ali samo jos jednom zvekne opet svoju sestru ali ovaj put mozemo to potpisati pod silovanje ili kako,sta god.
          Verovatno bi sada trebali imati emociju, trebamo da razumemo i emotivno ucestvujemo kada npr. treba da pronadje prave reci pred svojom cerkom
          Myrcelom da joj kaze zasto je dosao po nju. Ma hajde molim te.
          Ono sto mu zaista priznajem je bratska ljubav prema Tyrionu... mada je rekao da ce ga ubiti kada ga vidi.
          Ma zajebavam se, samo sam pisao sa telefona pa me mrzelo da jurim "biggrin" ... opusteno, to je cisto u odbranu Dzejmija
          Ali ne mogu sada da pisem jos stvari u odbranu Dzejmija jer nije on bas takav kakvim sam sebe prikazuje. Kasnije malo mozda. Napisacu samo da njega boli uvo sta drugi misle o njemu ... i da je uradio vise dobrih dela nego neki najcasniji vitezovi Vesterosa, ali kao sto napisah, mozda malo kasnije o tome.
          Last edited by Sandugp; 26-05-15, 21:29.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Spoiler
            Varis je bas mocan lik,ali on je nekako izvan situacije i sve mirno igra nema uzbudjenja dok je brat ljigavi uvijek na ivici nekako,ali sve ih zajebe zato mi je zanimljiviji.Ne znam kako je to u knjigama prikazano,ali meni je ovaj Bealish bas prejak lik i cini mi se da su i glumca uboli


            Air,ma zajebavao se lik pa vidis da je ocito
            Last edited by AK47; 26-05-15, 21:40.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Gotivim te Sandu, ti to znas... jedan smajlic pored onog teksta bi mi sve objasnio, ovako je delovalo da si mrtav ozbiljan
              Cool smo tebra.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Glumac je kralj, odglumio je vrhunski, a i ovaj sto Varisa igra isto. U knjigama je maloprstic jov vise prepreden i jos vise inteligentan. Mocniji je, i obazriviji, znatno.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Spoiler
                  Varis je bas mocan lik,ali on je nekako izvan situacije i sve mirno igra nema uzbudjenja dok je brat ljigavi uvijek na ivici nekako,ali sve ih zajebe zato mi je zanimljiviji.Ne znam kako je to u knjigama prigazano,ali meni je ovaj Bealish bas prejak lik i cini mi se da su i glumca uboli
                  Obozavam celavog bar za sada.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Evo vam sve o Dzejmiju, ako vas ne mrzi procitajte. Videcete kakav je to lik u stvari:

                    http://awoiaf.westeros.org/index.php/Jaime_Lannister
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Odgledao sam Penny
                      Spoiler
                      Cendler poceo polako ali sigurno da objasnjava Kako je iskusno ispreskakao onu vesticu. Jbt ala me prepade posle ta mala kada zasikta dok je podnosila raport matoroj Vanesa je opasno mocna, ali imaju kucke sada pramen njene kose verovatno im treba za onu vudu lutkicu. Ko zna sta ce moci sa njim da urade. A Dorian i dalje ne radi nista a opet dominira Bespotreban lik koji dominira Frankenastajn ce se pre smuvati sa njegovim zenskim eksperimentom nego njegov muski eksperiment
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Dzejmi je mnogo gotivan lik. Većina ga zove "kraljeubica", a ustvari ne znaju da im je svima spasao život u Kraljevoj luci. Koliko se sećam, jedino je Brieni ispričao šta se stvarno dogodilo. Kad je grad već bio gotovo zauzet, ludi kralj je naredio svom piromanseru da zapali ceo grad i da pobije sve u njemu sa divljom vatrom. Dzejmi ih je koknuo oboje...
                        Jedino mu zameram incest, i što je gurnuo malog Brena. Inače, jedan od omiljenih likova...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Autor je bas nastimao da ga publika pocne gotiviti,jednostavno ga tako napravio i sve ide prema tome da se ljudi prime i pocnu ga simpatisati
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Kako da ne mrziš lika na početku koji gurne dete kroz kulu dok je zveketao svoju sestru?


                            Koliko još ima epizoda do kraja ove sezone?
                            Mislim da će na kraju sezone da bude udaranje glavom u zid od neverice (ako se bude držalo kako je u knjizi)
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Mislis Zolinjo zbog dogadjaja na severu (Zidu) ili u Mirinu (kod Deni), ili onih u Kraljevoj Luci?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Meni je na startu jednostavno bilo on mali jadnik koji je imao sve uslove da bude klasa,a u sustini nista nije napravio dok s druge strane Ned Stark otac svega i jos onako sav castan i odmjeren

                                Poredio sam ih,a realno nisu za poredjenje Ned je klasa najveca bio...
                                Last edited by AK47; 26-05-15, 23:14.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X