Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka ti cast Sandu sto si se iscimao da mi odg/objasnis ali meni ovo ne pije vodu i to nema veze sa tobom. Ti si jos i lepo pokusao to da svedes na neke logicke parametre. Glupa je scena, bas je iskocila iz serije (koja se inace trudila da sve bude "realnije" i sto ozbiljnije prikazano) i otisla na nivo nekog AAA blokbaster akcionog filma.
    sigpic

    Comment


    • Mada, sada kad se prisetim, Deneris je imala probleme sa Harpijom, jer su svake veceri klali Neokaljanje u raznim zasedama. Totalno sam zaboravio na to.... Setih se nje i Hizdara i to mi pade na pamet...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Da Zolinjo ali zato sto su neokaljani u knjizi patrolirali u grupama po dvojica i zato sto su ih Harpije na sve moguce i nemoguce nacine klali (u bordelima - kao sto je i prikazano u seriji, u krcmama, na pijacama, trgovinama, itd ...) A u seriji se vidi da grupica od 10-15 neokaljanih patrolira. Cak je u knjizi u startu jedno vreme svaki neokaljani u svoje slobodno vreme setao sam Mirinom, ali je to Deneriis zabranila posle serije ubistava.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Odgledah sinoc na FOX-u seriju "Soj" valjda bila prva epizoda,sad ne znam da li je to samo pilot epizoda ili ce biti svake nedelje ili dana ali cini mi se kao neka dobra fantastika o nekom vampiru ili sta god da je ono.Zna li neko nesto vise o tome?
          http://www.carobnaknjiga.rs/komplet-trilogija-soj

          Giljermo Del Toro bio koautor romana.
          sigpic

          Comment


          • @bice

            To je nova serija na FOX-u. Ide premijerno svakog ponedeljka u 10 uvece. To im je kao zamena za TWD (ne verujem da ce im to uspeti). Za sad su bile 2 epizode. Prica mi deluje dobro, ali me gluma malo zabrinjava. Previse je nekako "obicna". Ja cu da nastavim da pratim jer mi se svidja ta prica....vampiri, smak sveta...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • @Erik i Zola

              Hvala vam na odgovoru,gledao sam i ja obe epizode i ne cini se lose ostaje da vidimo ostale epizode.
              A sta je sa TWD,zasto nema nastavka na FOX-u?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Mislim da se završila sezona TWD
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Kad pre se zavrsila nije bilo ni 10-ak epizoda
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Prestao sam da gledam, ali pretpostavljam da je dosla ona standardna pauza izmedju sezona od nekoliko meseci. Mislim da ce ponovo poceti negde tamo septembar ili oktobar ako se dobro secam...
                    Ali ce za to vreme poceti nova serija "Fear the walking dead". To ce biti ustvari letnja premijera. Ista zombi-apokalipsa, ali drugi glumci i drugi likovi...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Sad tih 10 ak epizoda je bio nastavak sezone nešto su je prekinuli na pola pa nastavili , glume ludilo
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ma vala zakomplikovali su mnogo ovu poslednju sezonu,verovatno ne znaju ni oni vise sta hoce da snimaju
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • ‘Game of Thrones’ Creators: We Know How It’s Going to End
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nakon prvih pola sata Justified sa izuzetkom jedne scene, pomislio sam pa ovo finale necu ni po cemu da zapamtim sto mi je delovalo kao ok stvar samo da zesce ne zaseru finale.Par scena mi se cinilo suvisnim, mozda mi je bila zamerka sto su neke stvari zbrzali ali im se prasta zbog sentimentalnog kraja.Poslednjih 15 minuta po meni dizu kvalitet epizode i nekima drasticno popravljaju utisak o epizodi.Bilo je par referenci iz prve sezone.Sve u svemu prezadovoljan sam nacinom na koji su zavrsili i drago mi je sto je tako ispalo.Par minuta nakon sto sam odgledao epizodu nije mi delovalo da je nesto posebno, ali par sati kasnije kada sam sve sabrao shvatio sam koliko su odlicno odradili epizodu.Kad se setim da su na pocetku seste sezone pricali glumci koji tumace glavne likove kako nemaju pojma kako ce da se zavrsi.

                            Jedino sto se lose desilo je...

                            Spoiler
                            Rejlanu je probusen kaubojski sesir, morao je da uzme novi.


                            End of Line

                            Spoiler
                            We dug coal together!

                            Comment


                            • Znam da jedino Marić prati Vikinge ali ono





                              Spoiler
                              Spoiler od pretprošle epizode me je utripovao da će Rolu da odseku glavu ali sam se zajebao Prosečna epizoda ništa specijalno , kraj epizode me je malo smorio mada mislim da će tu da bude nešto više Ragnar je stari vuk kao da gledam da će da bude neka žešća spletka na kraju
                              Last edited by Lord Gangarić; 17-04-15, 06:48.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Odlicna epizoda sto se mene tice, nemam nikakvih zamerki za ovu poslednju.Bolja svakako od prethodne, licno najbolja u celoj sezoni.Ragnar me iz epizode u epizodu sve vise pozitivno iznenadjuje.Ima par surovih scena.Jedva cekam poslednju, mozda se ponovo desi neki twist.Neke stvari koje sam ocekivao nisu se desile, ali mislim da je to samo pitanje vremena.Kada pogledas prve dve sezone, bilo je hintova vise puta sta ce se desiti.

                                Comment

                                Working...
                                X