Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel rade epiyode jel to to?

    Vrijedi li skidati
    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

    Comment


    • Naravno da rade, nije HD ali itekako gledljivo.
      sigpic

      Comment


      • Znaci kokice znaci kola, znaci jos kokica idemooooo
        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

        Comment


        • Originally posted by SinisaKun View Post
          Jel rade epiyode jel to to?

          Vrijedi li skidati
          Radi sve u fulu odgledao sam sve 4 bogami moram reci da kida sezona
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ja cu da cekam, sutra uvece HBO HD i da uzivam
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Radi sve u fulu odgledao sam sve 4 bogami moram reci da kida sezona

              moze li se gledati sa ovim bs playerom obicxnim ili treba neki poseban program
              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

              Comment


              • Ja cu da se odjavim sa ove teme naredne 4 nedelje.
                sigpic

                Comment


                • ^


                  Treba docekati sredu i poslednju epizodu Justified-a, seriju sam tek poceo da pratim pre par meseci i sad mi je zao sto se zavrsavaju.Generalno mi se svidja sezona, poslednjih par epizoda su podigli na visi nivo i desilo se par neocekivanih obrta.Od finala ocekujem da nastave u istom ritmu i da se dese par sokantnih dogadjaja zbog kojih par minuta necu da dodjem k sebi, neke stvari su neibezne i morace da se dese tako da ce da bude malo predvidljivo.

                  Od ove recenije umirem od smeha vec par dana.Mogu misliti koliko su puta oni ponavljali tu scenu.

                  Spoiler
                  "Goddamn, Raylan! How you know I wasn’t some Boy Scout looking for his tent?" -Boyd
                  "Your teeth glow in the dark." -Raylan



                  Comment


                  • Dodjem gajbi posle par dana i prva vest da su izasle 4 epizode

                    kako je dobro kad te boli uvo za pricu i mozes da odgledas sve uz totalni gust. jos samo da izadje TD i rick&morty i bogami moze se reci vec sad da je ovo savrsena godina za serije
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Jebeni GoT, pogledao prvu epizodu, a sad moram pogledati preostale 3, kad mi epizoda iz ove serije prodje kao da traje 10 min, ne budem ni svestan da je kraj.

                      Comment


                      • Originally posted by SinisaKun View Post
                        moze li se gledati sa ovim bs playerom obicxnim ili treba neki poseban program
                        Ma moze sa svakim
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment




                        • Izasao teaser za bron 3
                          Last edited by l1m4r; 13-04-15, 01:12.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • GoT ipak nije gledljiv, previse bullshita na sve strane cak ne mogu ni iz zabave da ga gledam uz obroke
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • TD kida što sam odgledao pet epizoda, šta li Brajko priča bzv

                              Comment




                              • kakvi carevi
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X