Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocinje u nedelju, tj svetska premijera je u nedelju, ali kod nas u ponedeljak
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Kako ti kasnis, Limare.

      Da ne kasnis isto tako za Suits, letnja premijera je 24.juna.

      Spoiler


      Definitivno za mene najveci sok u prvoj epizodi nove sezome Mad Man.Don being Don.Najvise me interesuje da li ce neki istorijski dogadjaj da odrade u sledecih sest epizoda, kada god pribegnu tom resenju epizoda je uvek odlicna.Nikad nisu omanuli sa tim.

      Spoiler
      Kako ce Ken da im se usere u zivot, pogotovo Pitu.

      Comment


      • Ako su 8. i 9. epizoda bili perjanica I sezone BCS, 10. je definitivno najslabija (mozda preterujem ali sigurno medju slabijim u sezoni).

        Najveci izazov pre serije je bio kako ce Dzimi (koji se celu seriju trudi da postane uzoran gradjanin, neko ko bira moralne postupke, trudi se da stvari radi ispravno, da izbrise Slippy Dzimija iz svog zivota) da se transformise u Sola Gudmana. Kraj 9. epizode je dao idealnu inicijalnu kapislu za tako nesto ali finale sezone neuverljivo je nadogradilo tu ideju i ako mogu reci, dozvolila sebi da smatra gledaoce (pogotovo gledaoce BB-a) za budale.

        Ne znam kako drugacije da opravdam ono sto su oni nama poturili na kraju. Pokusao sam da sve aspekte uzmem, oduzmem, da at a push zazmurim na neke stvari, progutam manjak motiva... ali i dalje nisam mogao da nadjem kod sebe TAJ momenat. Tj. taj momenat i ne postoji. Prosto su se scenaristi zeznuli. I put od kad gledam BB (zato sto BCS posmatram kao neku produzenu ruku te serije) video sam lenjost kod autora. Ako su uzeli celu sezonu da nam predstave Dzimija, ne znam zasto su sve izgradjene postulate prosuli na kraju.
        sigpic

        Comment


        • Auuu, sto su poceli sa premijerama na FOX-u. Evo veceras u 10 pocinje The Blacklist
          Ovo bi valjalo pogledati...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • http://www.serijala.com/drama/arrest...ho-pet-sezona/

            Doctor Who će ići još pet sezona!!11 Barem je tako najavio Steven Moffat, trenutni showrunner serije koja ove godine slavi desetu godišnjicu povratka u novom formatu. Kaže, “Bio sam uvjeren da može trajati 10 godina, a izdržat će barem 15. Mislim, mogla bi i 26.” Onda se nadovezao šef BBC-jevog dramskog odjela i nadmašio Moffatova predviđanja: “Ovo je tako sjajan format jer ga možete konstantno oživljavati i mijenjati. Nema razloga da ne izdrži još 50 godina.” Ma kojih 50, mi kažemo da će Doctor Who ići još 500 godina! Recite prijateljima, čitali ste ovdje prvi.
            Yea

            Comment


            • Nema razloga da tako ne bude Doctor Who je vise od serije, to je kult Najbolje iz Britanije. Jednostavno je nivo iznad svega ostalog

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Nema razloga da tako ne bude Doctor Who je vise od serije, to je kult Najbolje iz Britanije. Jednostavno je nivo iznad svega ostalog
                Ja godinu ne mogu da zamislim bez Doctora, jedva čekam sad avgust da počne ponovo, radujem se kao malo dete ..

                Comment




                • http://www.imdb.com/tv/blog?ref_=nv_tvv_blog_5
                  sigpic

                  Comment


                  • Jao True detective se blizi prva pomisao na tu seriju mi je bolesno dobra uloga Matthew McConaughey kroz celu prvu sezonu ..
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Sad sam dosla da stavim trailer, bas me zanima kakva ce biti 2.sezona, nece im biti lako posle onakve 1.sezone
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                        Jao True detective se blizi prva pomisao na tu seriju mi je bolesno dobra uloga Matthew McConaughey kroz celu prvu sezonu ..
                        Zaintrigirali ste me, počeo torent da čupa, biće gotovo za sat vremena.

                        Meni se Skyler White zgadila, ali ne zato što ga je varala. Imam svoje razloge.

                        Comment


                        • Bice veoma tesko izdrzati i sacekati da cela sezona TD izadnje...pogotovo pored vas ovde
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Pa da l ću dočekati više ?

                            Comment


                            • Hype detector Over 9999

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Pa da l ću dočekati više ?

                                U ponedeljak, kad smo ovoliko cekali, jos par dana je nista.

                                Ali taman kad se zavrsi GoT, pocinje TD
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X