Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbog jnog John Carl Ramba sam umalo presto da gledam seriju. Kako samo mrzim tog klinca, od prve sezone bio mi je suvisan lik u seriji. Kad krenu da tumara u zatvoru po onim tamnim hodnicima koji vrve od zombija, bez trunke straha Bilo je slicnih situacija, zbog kojih sam ospice dobijao.

    Rick je toliko gotivan lik, da bez njega serija nebi imala nikakve sanse da ostvari iole dobar rating.

    Comment


    • Ali je Rik bio smarac dugo vremena, a sad bukvalno sam drzi seriju. Povukao bih paralelu i sa Dzoelom iz The Last of Us, on nikad nije bio smarac, ali kako vrijeme prolazi postaje prebrutalan i samo mu je jedno u glavi, da zastiti Eli. Rik je postao nehumano brutalan, nema vise sekunde razmisljanja i preispitivanja odluka, ali najjace od svega je sto ima scena kad ga njegovi ljudi gledaju i tacno im se vidi strah u ocima.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ali je Rik bio smarac dugo vremena, a sad bukvalno sam drzi seriju. Povukao bih paralelu i sa Dzoelom iz The Last of Us, on nikad nije bio smarac, ali kako vrijeme prolazi postaje prebrutalan i samo mu je jedno u glavi, da zastiti Eli. Rik je postao nehumano brutalan, nema vise sekunde razmisljanja i preispitivanja odluka, ali najjace od svega je sto ima scena kad ga njegovi ljudi gledaju i tacno im se vidi strah u ocima.
        Pa bio je dobrica,i meni je on u pocetku bio ono srednja zalost. Ali kakva samo promena lika, a najaca stvar je sto se to naslucivalo. Ja sam barem samo cekao kada ce da rokne Shane i konacno shvati u kakvom se brutalnom svetu nalazi.

        Ali serija je veoma spora, tj stvari se veoma sporo odvijaju, fillere epizoda ima koliko hoces. Sve ovo dosada su mogli strpati u dve sezone po 12-13 epizoda. Ali komercijala cini svoje. Tako je i Lost otisao dodjovala zajedno sa Prison Break.

        Comment


        • Kad se samo setim kad su bili na onoj Herselovoj farmi. Bukvalno se nista nije dogadjalo epizodama. Glavna atrakcija kad su nasli zombije u ambaru i ubili ih....
          Tad je serija bas otisla iz fizickog u psihicko desavanje. Malo je poprimila i "sapunica fazu". I onda finale koje je bukvalno izvuklo celu sezonu....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Amerikanci obnovljeni za 4.sezonu

            Serija je bas,bas dobra, odusevljava me cela atmosfera, to sto su 80-te pa nema raznoraznih tehnickih pomagala, mobilnih itd., nego moraju da se oslanjaju iskljucivo na mozak
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Cekam epizodu kada ce neko da rokne ovog odvratnog klinca...
                sigpic

                Comment


                • Karl Papa, pa Dzofri je car za njega.

                  I Sasa je smorila, svestenik isto, a i Glen je previse savrsen za to doba.
                  sigpic

                  Comment


                  • BCS

                    Ako su i imali mali zastoj na sredini serije, trijumfalno zavrsavaju I sezonu, kao sto je bio slucaj i u BB-u.

                    Prosla (8. Rico) epizoda kao da su je pisali Jonesko i Embrouz Birs zajedno. Scena u kontejneru moze da stoji ponosno sa najboljim delovima BB-a (pre svega mislim na epizodu Fly).

                    Ali 9-a... udarac pravo u stomak. Pa kada ste pali i pokusavate da dodjete do daha, jos jedan sut posred vilice.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sacekao da se sve nakupi pa da sabijem odjednom do GOTa
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Cekam epizodu kada ce neko da rokne ovog odvratnog klinca...
                        Ja to cekam od prve sezone

                        Comment


                        • Ova deveta epizoda mi je bila dosta bolja od prethodne, poslednja 2-3 minuta menjaju utisak o celoj epizodi na bolje i daju novu dimenziju.Sve sto se desavalo Dzimiju daje odgovor na neka pitanja iz prethodnih epizoda.Da toga nije bilo, definitivno bi glavni hajlajt bio Majk.Cekam da mi se slegnu utisci, pa cu da procenim da li mi je ovo prva ili druga najbolja epizoda u sezoni.Odlicno mi je bila odradjena epizoda koja se odnosila na Majka.Morace da unesu nesto nepredvidljivo u sledecoj epizodi, jos par twistova ako je moguce.Znamo svi kako ce to da se zavrsi, ali voleli bismo da to bude malo prikrijeno i da usledi jos par neocekivanih iznenadjenja.

                          Nisu jos zavrsili sezonu, ima jos jedna epizoda sledece nedelje.

                          Comment


                          • Bas nisam ocekivao da ce Chuck ispasti onakvo djubre, mada je nekim delom i bio u pravu. Valjda je ovo pocetak Saul Goodman-a

                            Comment


                            • Ajde još malo

                              Comment


                              • Za sve fanove TWD-a....

                                http://stephenking.com/promo/wd/index.html
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X