Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Karandiru je preozbiljan film! Toliko drame, komedije, ozbiljnih stvari, ma izuzetan film!! Price su fenomenlne! Dinamika je izvanredna. Price vrhunske! Od dijamanata, prevara pljacki, ma jednostavno prejak film. *toliko je dobar da sam dva puta napisao price a tek sada provalio!

    ps: sto se smaracice tice,
    Spoiler


    da ne bude zabune vise!! I da me Ricma ne juri da me bije
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Tebi su sve smaračce (bosanska verzija od reči - smaračica)
      Ove sezona tvoja smaračica pod No.2 doživljava neverovatan progres u svakom smislu pa tako nema teorije da bude smaračica i ako je to nekada i bila, mislim smaračica.

      Al da budem i ja solidaran... meni najveća smaračica je zmajovka... valjda se pokrene žena u ovoj sezoni.

      Last edited by AIRBORNE; 12-03-15, 23:30.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Ma ova je jedna jedina smaracica! Dobro ajde i Lanisterka ali ova mala Sansa me ubije svaki put.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Uhvatih GoT na Hrvatima. Nisam znao da oni emituju seriju, svaka im cast. Gledam ovog Dzefrija. Nekako mi je previse "mek". Dzefri u knjizi je pravo dete-cudoviste-psihopata, a ovaj u seriji mi nije nekako dovoljno zao.....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Uhvatih GoT na Hrvatima. Nisam znao da oni emituju seriju, svaka im cast. Gledam ovog Dzefrija. Nekako mi je previse "mek". Dzefri u knjizi je pravo dete-cudoviste-psihopata, a ovaj u seriji mi nije nekako dovoljno zao.....
            Ovaj u seriji je pa bez laznog moralisanja jebao mamu kako je dobro odglumio. Tacno je da izgleda suvise metiljavo za Dzofrija koji je u knjizi handsome ... ali sve to nadoknadjuje odlicnom glumom ... pogotovo u poslenje dve sezone. Mali je RAZVALIO !

            Btw odgledah sinoc Penny Dreadful .. kako sam se naprzio na ovu Evu Grin, glumi riba kao zmaj. A jos onaj njen misticno buljavi pogled i misteriozni osmeh UFFFF
            A jeste mocna serija ... BOLESNO dobra! Jedva cekam drugu sezonu ....
            Last edited by Sandugp; 16-03-15, 07:21.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ovaj u seriji je pa bez laznog moralisanja jebao mamu kako je dobro odglumio. Tacno je da izgleda suvise metiljavo za Dzofrija koji je u knjizi handsome ... ali sve to nadoknadjuje odlicnom glumom ... pogotovo u poslenje dve sezone. Mali je RAZVALIO !
              Istina, odgledah samo 2-3 epizode, mozda sam prebrzo ovo zakljucio. Ali dok citas u knjizi sta sve radi Sansi i ostalim ljudima, i kad gledas u seriji, nekako je blaze, bar meni. Sto se tice glume, to cu videti kad pogledam jos koju epizodu. Hrvati pustaju vikendom 5-6 epizoda, tako da cu za mesecak dana da stignem i tu 5. sezonu...
              Nije mi jasno sta ce biti kad se zavrsi peta sezona a nove knjige nema. Da li ce zavrsiti sa serijom, ili ce napraviti novu sezonu bez knjige...?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Istina, odgledah samo 2-3 epizode, mozda sam prebrzo ovo zakljucio. Ali dok citas u knjizi sta sve radi Sansi i ostalim ljudima, i kad gledas u seriji, nekako je blaze, bar meni. Sto se tice glume, to cu videti kad pogledam jos koju epizodu. Hrvati pustaju vikendom 5-6 epizoda, tako da cu za mesecak dana da stignem i tu 5. sezonu...
                Nije mi jasno sta ce biti kad se zavrsi peta sezona a nove knjige nema. Da li ce zavrsiti sa serijom, ili ce napraviti novu sezonu bez knjige...?
                Bice nova njiga po zavrsetku pete sezone i pre pocetka seste ... mozda ce cak paralelno da izbace ... tj u aprilu sledece godine i novu sezonu serije i novu knjigu ... ali polako
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Sandu svaka cast, ne znam kako ali propustih da je ova serija pocela...
                  Nisam fan horora, sta cu kad` sam strejt k`o bandera ali namamicu se da odgledam bar prvu ep. Sto se tice "Zelene" nije moj tip
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Uhvatih GoT na Hrvatima. Nisam znao da oni emituju seriju, svaka im cast. Gledam ovog Dzefrija. Nekako mi je previse "mek". Dzefri u knjizi je pravo dete-cudoviste-psihopata, a ovaj u seriji mi nije nekako dovoljno zao.....
                    Samo nastavi da gledas, bice olicenje zla, bas je genijalno odglumeo.

                    Jos sa jedne strane sam dobila preporuku za Penny Dreadful, ali ne vredi, ja sam kukavica kakve nema, tako da cu je ipak preskociti
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Gledao neko Selfie

                      Upravo počeo da gledam, jel zna neko da li se planira druga sezona.

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                        Gledao neko Selfie

                        Upravo počeo da gledam, jel zna neko da li se planira druga sezona.

                        Vec posle 2 epizode se znalo da je to ujedno i jedina sezona koju ce imati
                        sigpic

                        Comment


                        • Dosao konacno na red Seinfeld. Bice ovo zabavnih mesec dana.Kramer

                          Sto je najgore od svega, po nekim stvarima smo bas slicni.

                          Comment


                          • Odgledam 5. sezona TWD za nekih nedelju dana i sad moram cekat epizodu po epizodu, a skora svaka epizoda se zavrsava sa cliff hanger Mogu zamisliti kako je bilo onima koji su cekali epizodu po epizodu iz nedelje u nedelje ili sezonu po sezonu. jbm ti ovo iscekivanje, kad ce nedelja sunce joj zarko

                            Comment


                            • Dok sam pratio TWD (prve 2-3 sezone, posle je postala shit, pa sam prestao) ajde sto sam gledao jednu epizodu sedmicno, nego sto se zavrsi sezona, i onda cekas 4-5 meseci za novu sezonu....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ne znam ni ja kako sam pregrmeo 3. i 4. sezonu, ali ova peta je vec prilicno dobra. Ako ti se gleda serija, preskoci 4. sezonu nista neces propustiti.

                                Comment

                                Working...
                                X