Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Knjiga.. mislim uslovno rečeno u jednini .. je ostavila baš jak utisak na mene, kao i fantastično Martinvo pripovedanje... serija...'nako dobra je
    Znam da je nemoguće ne samo preslikati pisanu reč na celuloidnu traku, već je nemoguće sve one likove i događaje staviti u seriju.. al ipak stalno upoređujem
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja iz nekog razloga imam problem sa knjigom, strasno mi sporo ide
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kojom po redu?
        Nije valjda prvom...?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          A sto meni daje nadu da ce nova knjiga uskoro.


          Nisam gledao seriju, al bih gledao ovu novu sezonu samo zbog Arijane Martel. Ako je samo i pola u seriji kao sto je opisana u knjigama....
          Sto se tice ludaka sa gvozdenih ostrva, bas me zanima kako ce predstaviti Ašu Grejdzoj i najveceg ludaka Jurona...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post


            Nisam gledao seriju, al bih gledao ovu novu sezonu samo zbog Arijane Martel. Ako je samo i pola u seriji kao sto je opisana u knjigama....
            Sto se tice ludaka sa gvozdenih ostrva, bas me zanima kako ce predstaviti Ašu Grejdzoj i najveceg ludaka Jurona...
            Vranooki i mene opasno interesuje, ali NEMA ...SLEPCI!
            A fora je u tome sto je drugi brat Viktarion kljucan za nastavak radnje .... Medjutim nema ni njega ... nemam pojma kako ce to da nadomeste ... verovatno ce ih ubaciti nesto kasnije ili statijaznam sta .... Zasto je Viktarion kljucan ne bih da pisem da ne spoilujem ali verujem da znas ...
            Last edited by Sandugp; 12-03-15, 14:45.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Da, da...Viktarion je bas vazan. Mada, nisam gledao seriju i moram priznati da mi je knjiga sasvim dovoljna. Ponekad me cisto zanima kako izgledaju neki likovi u seriji, cisto da vidim dal su ih lepo predstavili kao u knjigama(najvise zenski likovi moram priznati)
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Sada tek vidim 12og aprila pocinje, znaci jos mesec dana .... smor .... ja mislio bice barem 5og


                Don Draper

                Slabija mi je treca sezona HoC od prve dve, ima par odlicnih epizoda ali mi nije dovoljno cela sezona konstantna po kvalitetu.Lars Mikelsen je bio odlicna kao ruski predsednik.Manje Frenk spletkari, na neki nacin je i ogranicen kad je predsednik.Poslednje tri epizode u sezoni mi ne samo daju nadu da ce da bude bolja od ove sezone, nego i od prve dve.

                Sta tek reci za poslednju epizodu BCS, dobro sto su se malo prebacili i na Majkovu pricu.

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Da, da...Viktarion je bas vazan. Mada, nisam gledao seriju i moram priznati da mi je knjiga sasvim dovoljna. Ponekad me cisto zanima kako izgledaju neki likovi u seriji, cisto da vidim dal su ih lepo predstavili kao u knjigama(najvise zenski likovi moram priznati)
                  Dzon Snezni me u startu najvise razocarao fizickim izgledom ali sada sam se nekako navikao... Mnogo je nizak Harington ... to ga jebe najvise... ostali su mi ok Sersei pun pogodak Tivin isto, Dzejmi vrlo dobar (tu sam malo rigorozniji) Tirion jedini dworf koji je mogao da ga dobro odglumi je Dinklidz .... Ova kejtlin mi je trula ... njesra, Ned odlican (Sta mislis ko njega glumi, verovatno znas) Deni .. moze da prodje. ... Od Mensa Rajdera sam ocekivao mnogo vise.... da napomenem da je Maloprstic sjajan i Varis takodje. Oni su pun pogodak.... itd itd ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Valar Morghulis braco i sestre. Nadam se da dolazi vreme...
                    Vreme kada ce Sansa nanu naninu velikoj listi "duznika". Arya je pocela, samo neka nastavi. Go Starks...
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Kojom po redu?
                      Nije valjda prvom...?
                      Oluja maceva, zakucala sam se negde na sredini prve knjige i ne ide dalje
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Dzon Snezni me u startu najvise razocarao fizickim izgledom ali sada sam se nekako navikao... Mnogo je nizak Harington ... to ga jebe najvise... ostali su mi ok Sersei pun pogodak Tivin isto, Dzejmi vrlo dobar (tu sam malo rigorozniji) Tirion jedini dworf koji je mogao da ga dobro odglumi je Dinklidz .... Ova kejtlin mi je trula ... njesra, Ned odlican (Sta mislis ko njega glumi, verovatno znas) Deni .. moze da prodje. ... Od Mensa Rajdera sam ocekivao mnogo vise.... da napomenem da je Maloprstic sjajan i Varis takodje. Oni su pun pogodak.... itd itd ...
                        Devojka se najvise razocarala Dzonom. Sta znam, zensko ocekivalo nekog baju, a ono prc... Zato je bila odlepila za Drogom...
                        Meni je Kejtlin najveci promasaj u seriji, mislim sto se tice fizickog izgleda, za glumu ne znam. Nisam upoznao sve likove u seriji ali su mu Ned i Maloprsrtic onako pun pogodak...

                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        Oluja maceva, zakucala sam se negde na sredini prve knjige i ne ide dalje
                        Ja sam najvise 'zastao' na Gozbi za vrane. Ona me onako pomalo smorila. Ide posle oluje maceva...
                        Last edited by z0La; 12-03-15, 15:55.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Oluja maceva, zakucala sam se negde na sredini prve knjige i ne ide dalje
                          A bas posle sredine prve knjige slede dogadjaji koji bukvalno obaraju sa nogu .... Nastavi ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Spoiler


                            Kada ovi planiraju da ubiju ovu malu smaracicu!?
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ta smaracica je ozbiljna pretnja za svakoga, narocito za Cersei. Meni ne smeta, svako ko je neprijatelj mog neprijatelja...
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Meni je ta smaracica bas sexy nemojte da je dirate haha
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X