Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Sta je ovo danas? Prvo Brajan Krenston u B5, potom (ponovno) odusevljenje TP-om i Stenli na kraju

    Kao da mi je neko otvorio kolekciju i izvadio par nasumicnih stvari sa vrha.
    Precutao sam za Elephant Man-a, hteo sam nakon Slejvarinog posta da postavim Krenstonovu sliku iz Sajnfelda pa sam odustao.Mislio sam da cu da ti pokvarim dan.

    @Uros94

    Onaj ko prezivi prvu epizodu, bez vecih problema ce da pogleda preostalih devet.Bio sam na ivici toga da prekinem sa serijom vec u prvoj epizodi nakon prve operacije.Hirurg vuce malo na Hausa(ne po ponasanju, samo sto on nije koristio vikodin), ali ne smeta mi puno.Odusevices se sedmom epizodom, najbolja u celoj sezoni.


    Edit:Zaboravih da kazem da su prevedene prvih deset epizoda trece sezone HoC i da ce preostale tri u narednih par sati da budu prevedene.Epizode jos pre 24 sata imate na torentima.

    Edit2:Videh malocas da su prosle godine izasle deleted scenes za film Twin Peaks.Pogledace se i to.Sto je fora, imao sam na kompu pre 2-3 sata i posto sam mislio da je to film(a ne The Missing Pieces), izbrisao sam posto film traje 135 minuta, a ne 91 koliko zapravo traju The Missing Pieces.
    Last edited by Ricma; 28-02-15, 14:30.

    Comment


    • Videces film nije uopste na tom nivou, mogao bih reci da mu nije trebao.

      Ako si fan vec postao, moze da se pogleda, ali ukupni utisak je da mu je to sigurno najlosije ostvarenje.
      sigpic

      Comment


      • Veze ja nemam sto sam stao sa House of Cards prosle godine.

        Evo sad dovrsih drugu sezonu, kakav je to masterpis. Treca skinuta i idemo laganini
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          @Uros94

          Onaj ko prezivi prvu epizodu, bez vecih problema ce da pogleda preostalih devet.Bio sam na ivici toga da prekinem sa serijom vec u prvoj epizodi nakon prve operacije.Hirurg vuce malo na Hausa(ne po ponasanju, samo sto on nije koristio vikodin), ali ne smeta mi puno.Odusevices se sedmom epizodom, najbolja u celoj sezoni.
          Algie scores!
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Suits gotov, ne bas impresivno finale sezone.

            House of Cards 3. sezona nije nesto specijalno bila
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Suits gotov, ne bas impresivno finale sezone.

              House of Cards 3. sezona nije nesto specijalno bila
              Kakav je treca sezona u poredjenju sa prve dve?

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Kakav je treca sezona u poredjenju sa prve dve?
                Malo je sumorna bila 3. sezona, barem meni, nije bila uzbudljiva kao prve dvije gdje on spletkari da dodje do stolice
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Jedan koristan magazin o serijama. Moze da se procita dosta zanimljivih stvari. Izlazi otprilike jednom mesecno. Idealan je uz jutarnji caj/kafu. Pa ako nekoga zanima...

                  Serije+
                  Last edited by z0La; 07-03-15, 12:01.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • winter is coming

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • E sada je stvarno blizu ..... jos 20ak dana ....
                      Sada vidim da Brena i Hodora nece biti, jer su oni u sezoni 4 odradili sve sto je o njima do sada napisano u knjigama tako da su "odsutni" iz ove sezone. A sto meni daje nadu da ce nova knjiga uskoro.
                      Neki stari likovi se vracaju : Lansel Lanister, Kevan Lanister, Dzanken H'Gar .... A ici cemo i juzno tacnije u Dornu gde se upoznajemo sa Martelima (Oberinovim kcerkama i bratom Doranom - vladarom Dorne)... e tu bi trebalo da bude zanimljivo - Podseticu vas Mirsela (Dzofrijeva sestra) je poslata u Dornu nesto ranije....
                      Sve u svemu bice interesantno, nadam se i kvalitetno .... E da Carls Dans se vraca da glumi Tivinov les Martinovski nema sta ...
                      Last edited by Sandugp; 12-03-15, 13:35.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Dzanken H'Gar


                        Najjaci sporedni lik u seriji.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Dekard View Post


                          Najjaci sporedni lik u seriji.
                          Posle Oberina Martela i Mensa Rajdera .... Oberin, Mens pa 3 mesta prazna pa Dzanken pa Podrik Pejn pa Sivi Crv, pa sedamnaest praznih mesta, pa ostali ...
                          I da govorim samo o likovima koji se pominju u seriji, ako si citao knjige znas kakvi su ludaci na Gvozdenim ostrvima (koja btw jos uvek nisu obradjena u seriji, zasto pojma nemam)
                          E da setio sam se, videces sada u ovoj novoj sezoni Area Hotaha.... da vidis sta taj bata radi , ... kako sastavlja za sve pare !
                          Last edited by Sandugp; 12-03-15, 13:54.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Sada tek vidim 12og aprila pocinje, znaci jos mesec dana .... smor .... ja mislio bice barem 5og
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Nisam citao knjige, govorim iskljucivo o seriji. Oberin je imao sanse da ga skine sa I mesta ali je sam kriv sto nije
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                                Nisam citao knjige, govorim iskljucivo o seriji. Oberin je imao sanse da ga skine sa I mesta ali je sam kriv sto nije
                                I to sto kazes, Dzanken do sada nije ni jednom pogresio, a Oberin ...
                                Jbg desi se pogresi covek
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X