Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos je ostalo da vidim Karela i Kupera, ali mislim da mi to nece nista promijeniti, Edi Redmin je ubjedljivo najjaci ove godine.
    sigpic

    Comment


    • Jako dobar pocetak Better Call Saul. Ono sto je meni najbitnije je ispostovano do maximuma - a to je pogodjena atmosfera BB-a i zadrzan vizuelni identitet. Za scenario se uopste ne brinem.

      Odlican fix za nas BB fanatike.
      sigpic

      Comment


      • Ja cu Saula da nakupim pa onda...
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Better Call Saul

          Kad ce sledeca epizoda, poludjecu
          sigpic

          Comment


          • Gle, vec se sakupilo nesto epizoda Justified-a I ovu sezonu sam rijesio da odgledam kad izadje cijela, brzo ce taj april

            Jbt, zar je proslo 5 godina Kako vrijeme leti, a cini mi se kao da sam prosle godine gledao prvu sezonu...

            Comment


            • Kakvi sefovi.





              sigpic

              Comment


              • Objasnili ljudi, druga epizoda je bolesna. Ni najmanji pad u kvalitetu nisam osetio u odnosu na BB. Ali ona scena u pustinji

                Comment


                • Bob Odenkirk sabija, kakva transformacija u odnosu na BrBa. Jedva cekam da postane djubre ipak. Majk je najjaci

                  Sjajno ce ovo biti, jos GoT samo sto nije.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Majk je najjaci
                    Da, extremno epizodna uloga (mislim da je redefinisao pojam epizodne uloge ), ali postace jako bitan lik u seriji, samo polako.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Gle, vec se sakupilo nesto epizoda Justified-a I ovu sezonu sam rijesio da odgledam kad izadje cijela, brzo ce taj april

                      Jbt, zar je proslo 5 godina Kako vrijeme leti, a cini mi se kao da sam prosle godine gledao prvu sezonu...
                      Ja sam u poslednje dve nedelje uhvatio zalet i danas zavrsavam sa petom.Sestu sam resio da cu da pratim nedeljno, tako cu da uradim i sa Better Call Saul i Vikings.Ne zelim da mi se nagomila sve to u aprilu.

                      Mozda bih za sve tri cekao kraj sezone za sve serije da nisam otkrio PopCorn.gledam cak i It's Always Sunny in Philadelphia, a hteo sam prvo da sacekam kraj sezone.Postaje mi jutarnja rutina da otvaram PopCorn.

                      Gledajuci poslednji trejler Vikinga, ako sam dobro razumeo ovo je poslednja sezona.Jbga...

                      Comment


                      • Dobar ti avatar Jesi li to prelistao TP?

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Bob Odenkirk sabija, kakva transformacija u odnosu na BrBa. Jedva cekam da postane djubre ipak. Majk je najjaci

                          Sjajno ce ovo biti, jos GoT samo sto nije.
                          Ako ti mesec i po dana podrazumevas pod "samo sto nije", onda se slazem sa tobom
                          Ima da se ceka jos ....
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Lakse je sad kad su tu Better Call Saul i Justified

                            Katastrofica

                            http://www.reuters.com/article/2015/...0LG2T220150212
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Dobar ti avatar Jesi li to prelistao TP?
                              Zavrsio danas sa prvom sezonom, poceo sam da gledam od petka.Za desetak dana kada budem zavrsio sa drugom i kada pogledam film, sumiracu utiske.Suzdrzavam se od toga da pogledam vise od dve epizode.Fora je u tome sto zbog kraja te druge epizode, zelim da vidim sta ce se desiti u sledecoj.Za sada pokazujem da sam cvrstog karaktera, sada da li cu tako da izdrzim do kraja februara videcemo.

                              Comment


                              • Poceo sam da gledam True Detective, ogranicio sam sebe na jednu epizodu dnevno. I mnogo, mnogo je tesko ne odgledati vise....

                                Inace, kakav kraj Losta, mnogo sam vise ocekivao...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X