Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za neke likove ne treba uopstu mozgati kakvo su detinjstvo imali.Ljubu povezujem sa flasom, jedino moze da isprica par njegovih kafanskih dogodovstina.

    Comment


    • hd trailer ..... .. "I'm not going to stop the wheel - I'm going to break the wheel." Kakve su im sada ovo Aleksandar Makedonski (Gordijev cvor) fore
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Samo kratko da se nadovezem na ovu off temu o igrama

        Nema gejmera bez RPG-a Mi, fanovi epske fantastike i rpg-a, smo oni najgori. Mali, debeli, bubuljicavi i sa naocarima kao dno od tegle Planescape: Torment,Baldur's Gate 1&2, Fallout 1&2... to je bio RPG braco moj Posle su nas pregazili Lineage 2, Guild Wars, WoW i ostale mamipare... Ovo danas sve neki RPG prilagodjen za kmetove


        Elem, poceo sam Babylon 5... pa ako je neko gledao, neka sad kaze ili neka zauvjek cuti!

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Samo kratko da se nadovezem na ovu off temu o igrama

          Nema gejmera bez RPG-a Mi, fanovi epske fantastike i rpg-a, smo oni najgori. Mali, debeli, bubuljicavi i sa naocarima kao dno od tegle Planescape: Torment,Baldur's Gate 1&2, Fallout 1&2... to je bio RPG braco moj Posle su nas pregazili Lineage 2, Guild Wars, WoW i ostale mamipare... Ovo danas sve neki RPG prilagodjen za kmetove


          Elem, poceo sam Babylon 5... pa ako je neko gledao, neka sad kaze ili neka zauvjek cuti!
          Kakvo gazenje ... sve se igra, ali realno posle WoW-a sve je smesno
          Nije to bas tolika mamipara kao sto mislis, veruj mi.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Kako izgubiti smisao u zivotu u jednom koraku? Igraj WoW....
            Nisam nikad probao, ali par drugara je "zaglavilo" na njemu...evo ih jos se skidaju....
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Kako izgubiti smisao u zivotu u jednom koraku? Igraj WoW....
              Nisam nikad probao, ali par drugara je "zaglavilo" na njemu...evo ih jos se skidaju....
              Ima istine, i vise nego sto mislis, ALI ima i brdo pozitivnih stvari.... Ali da ne ofujemo vise
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Samo kratko da se nadovezem na ovu off temu o igrama

                Nema gejmera bez RPG-a Mi, fanovi epske fantastike i rpg-a, smo oni najgori. Mali, debeli, bubuljicavi i sa naocarima kao dno od tegle Planescape: Torment,Baldur's Gate 1&2, Fallout 1&2... to je bio RPG braco moj Posle su nas pregazili Lineage 2, Guild Wars, WoW i ostale mamipare... Ovo danas sve neki RPG prilagodjen za kmetove


                Elem, poceo sam Babylon 5... pa ako je neko gledao, neka sad kaze ili neka zauvjek cuti!
                Oplakah sunce ti zarko

                Comment


                • Ko nije pravio sebe i svoje ortake u editoru na FM-u i posle ih bacao u Zvezdu i samarao po Evropi nije nista uradio!

                  Ako je za Ljubasina flasa sta tek Avramovic da kaze?! ili 'slave?! On alkohol zamenio igricama pa sada zajedno cepa oba!

                  Bilo bi zanimljivo videti zivotne price pogotovu Gujinu, da ne kazem!

                  I naravno kako je p4p1 postao moj brat od tetke!
                  Last edited by l1m4r; 03-02-15, 19:59.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Ko nije pravio sebe i svoje ortake u editoru na FM-u i posle ih bacao u Zvezdu i samarao po Evropi nije nista uradio!

                    Ako je za Ljubasina flasa sta tek Avramovic da kaze?!

                    Bilo bi zanimljivo videti zivotne price pogotovu Gujinu, da ne kazem!

                    I naravno kako je p4p1 postao moj brat od tetke!
                    Editovao sam ja i PES redovno i pravio sebe

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Editovao sam ja i PES redovno i pravio sebe
                      Brzi od Babangide, bolji skok od Floa, jaci sut od Batistute, bolji dribling od Ronalda, u duelu jaci od Adrijana, brkove kao Leo Lerinc, sa crvenom kosom i visinom od 157, a tezina 99kg
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Super je film, doduse dosta spor, ali je Benjini genijalac. Ima jedna kultna scena ali ti je necu prepricavati da ti ne bih pokvario.

                        Meni je Dead Man njegov najjaci film, a ovaj mi je u top3 sigurno.
                        Sporo mi odgovara trenutno Dead Man se daje u subotu razmisljam i njega da odgledam, generalno sam slabo gledao Dzarmusa tj samo Noc na zemlji i Ghost Dog

                        OFF

                        Spoiler
                        da dodam samo Diablo I i II i Heroje pa da zavrsavamo pricu
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Mislim da zasluzujemo posebnu novu temu, da se odvojimo od teme za kompjutere.Ako se za neku igru nadjemo MP, sto da ne igramo nas nekoliko sa foruma, zabava je zagarantovana u sta sam se uverio vise puta.

                          Ja recimo nikada ne bih mogao WOW, ne zato sto me ne privlaci nego u glavi mislim koliko bih dobrih igara propustio.AC, GTA, Company of Heroes, World in Conflict, Starcraft II, Crysis, ME, Bioshock,C&C... Uglavnom sam voleo da cepam SP+ COD i NFS MP.U igraonici sam pre igrao Battlefield 1942, jedno vreme kada me je zajebao punkbuster sam igrao War Rock.Ja nigde nisam video vise laga u bilo kom MP nego tamo i nemam pojma kako sam imao stprljenja za tako nesto.Sada bih jednostavno posle prve partije odjebo od toga.Kao klinac smo nas nekoliko u srednjoj iz zajebancije zbog Madonine pesme Music u ritmu njene pesme izgovarali Call of Duty.Kol of Djuuuuutiiii
                          Grim Fandango je remasterizovan, posto to nisam igrao stavljam ga na listu.Steta samo sto u NS nisam imao ko da me edukuje(ili cak da me navuce na nesto sto me ne privlaci preterano) ili barem vise osoba sa kojim bih aktivno prelazio neke igre.Nikad mi nije palo na pamet da odigram Deus Ex Machina, Duke Nukem ili HL da pokusam da predjem.Igrao sam samo malo dvojku i prvu epizodu sam presao.Najjaca stvar kod tog serijala, tim fanovima je najteze posto vise od sedam godina cekaju na epizodu 3.Ovako se sve svelo na ove najpopularnije kao i nezaobilazni PES.

                          Zaboravih da spomenem GTA:Sa Deathmatch.

                          Ontopic

                          Zahvalnica Limenom zato sto je povremeno pisao o Justified-u i sto je stavljao 2-3 puta Boyda Crowdera na avatar.Najjaci lik u seriji.

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Sporo mi odgovara trenutno Dead Man se daje u subotu razmisljam i njega da odgledam, generalno sam slabo gledao Dzarmusa tj samo Noc na zemlji i Ghost Dog

                            OFF

                            Spoiler
                            da dodam samo Diablo I i II i Heroje pa da zavrsavamo pricu
                            Diablo mi ne pominji .... kolikO je tu tek zivota otislo GOTOVO
                            Ricma, to za WoW si u pravu 100%, jer kada tu igru krenes, moras da se navuceS, ako hoces nesto da napravis moras min 5 sati dnevno da je igras (da ne pominjem raidove, guildove i ostalo) a kada to krenes jednostavno nemas vremena, a i ne zelis da igras nista drugo.... SAD JE STVARNO GOTOVO
                            Last edited by Sandugp; 03-02-15, 20:19.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Otvarajte temu za te vase igrice, unistili ste jednu od najboljih tema na forumu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Ko nije pravio sebe i svoje ortake u editoru na FM-u i posle ih bacao u Zvezdu i samarao po Evropi nije nista uradio!

                                Ako je za Ljubasina flasa sta tek Avramovic da kaze?! ili 'slave?! On alkohol zamenio igricama pa sada zajedno cepa oba!

                                Bilo bi zanimljivo videti zivotne price pogotovu Gujinu, da ne kazem!

                                I naravno kako je p4p1 postao moj brat od tetke!
                                Taj kombo bih zeleo da vidim, tri coveka-tri drzave.Ako se ne varam Avramovic je negde iz Vojvodine ili sam ga pomesao sa nekim.Ako je tako, izvinjavam mu se.Imao sam dva druga koji su bas imali kapacitet.Izneverovao sam jednom prilikom kada su za jedno vece popili dva ipo litra vinjaka, meni je i sada maksimum pola.Jbga, limitira me majcina genetika.

                                Pricaj, bas me interesuje.Osecam se isto kao kada sam poceo da gledam Kako sam Upoznao Vasu Majku, samo nemoj da zajebes kod zavrsnice.

                                Comment

                                Working...
                                X