Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Ja sam poslednju sezonu gledao ravno 15 dana Cetvrtu i petu sam bas omunjio
    Šestu sezonu odlagala sam celih mesec dana.. nikako mi se nije dalo da gledam... jer od onog da se ne dešava ništa u prve 2 1/2-3 sezone, do onaga da se desilo sve i svašta... ali samo dok nisam krenula i slažem se sa tvojom ocenom... to najbolja ili nije ipak je relativna stvar, pa tako meni nije, ali je apsolutno treba pogledati.
    Last edited by miloolja; 02-02-15, 15:52.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Omiljeni lik mi je od pocetka do kraja bio Sawyer Tu su mi jos Desmond, Locke i Hugo.
      Meni je nesto Ben jedan od najgotivnijh likova.... Mada i Sojer realno. Kakva transformacija njegovog lika kroz sezone. Od otpadnika i najveceg hejtera, do lika koji brine o svima, neverica...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ben je legenda,meni uvek bio gotivan lik.Dzek me nervirao zato sto je uvek bio radoznao i ona Kejt isto(iako je predobra riba)
        Ja sam gotivio Majlsa,lik ne znam ni sam kako je izgurao 3 sezone ja sam kontao da je on totalno nebitan lik i neprimetan
        Meni jedna od najdrazih i najboljih serija koje sam odgledao uz "Prison Brake",a dobra serija ne bi bila dobra da je ne zakomplikuju.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kejt strasno nervira, ali kad je na ekranu, ne mozes da prestanes da je gledas(ne pricam o glumackim sposobnostima)

          Inace, negde procitah da je moguc nastavak X-Files-a, i da se konkretno prica o tome...
          Jeste da su Molder i Skali omatorili, mada i ne toliko. On 54, a ona 46. Opet bi ja to gledao bez oklevanja...

          Originally posted by bice View Post
          Meni jedna od najdrazih i najboljih serija koje sam odgledao uz "Prison Brake"
          Mada procitah i o povratku "Prison breaka" na scenu....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Secam se "Dosije X" i one najavne muzike uh plasio sam se toga bio sam klinac mozda 6-7 godina kad su prikazivali ali sam gledao sa caletom skoro svaku epizodu

            A Prison Brake su toliko zakomplikovali da je to strasno bilo,cak i kraj je bio dosta konfuzan,ali prve 2-3 sezone vrhunske
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Prison Break i Lost su mozda dve serije kojima sam udario najjaci tempo ikad. Secam se da su u srednjoj skoli bukvalno svi pricali o PB a 90% riba se lozilo na onog celavca. Na hype sam od ortakinje uzeo prve dve sezone i odgledao ih za 2 dana. Bio sam odusevljen, ali su posle toga otisli u naucnu fantastiku i skenjali dobar deo renomea koji su stekli.

              U Lost sam bio zaljubljen. Bas moj tip serije, obozavam tu tematiku, malo mistike, sve je bilo po mom ukusu. Opet, prve dve sezone za dva dana odgledane( secam se da sam posle toga bukvalno ogranicavao sebe jer sam se plasio da cu je previse brzo odgledati). Kako su sezone odmicale, producenti su se zakopavali sve dublje, u okicama su se poznavili dolar znakovi, prica je gubila smisao, ali je hvala bogu mistike i neobjasnjivosti bilo na pretek. Ne secam se kad tacno, ali u jednom momentu sam skontao o cemu se radi , i logicno zakljucio kako nema teorije da oni to iole posteno objasne, pa sam ispremotavao poslednju sezonu i potvrdio sopstvene strahove sa onom smejurijom od poslednje epizode( a i poslednje cele sezone).

              Al dobro, sve je to nuzno i razumljivo, niko nije gadljiv na pare, barem sam proveo dosta lepih momenata sa tim dvema serijama i posle svega ostale su mi u lepom secanju
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Meni nije smetao tok dogadjaja na Ostrvu jer su mi unaprijed rekli da je u pitanju sci-fi serija Trebalo mi je vremena da to prihvatim kad sam poceo jer je bila dosta realna u pocetku... pad na ostrvo, bogu iza nogu... prezivljavanje, "drugi"... e onda kad su uletjeli sa Dharma i "cudovistem" onda je sve doslo na svoje


                Od Prison Break nisam pogledao bukvalno ni sekundu Nesto nikad nisam ni imao zelju.
                Last edited by powerslave; 03-02-15, 14:44.

                Comment


                • Kad su uleteli "drugi" i Dharma, tad sam mislim bio najvise nalozen na seriju...
                  Mene je najvise ukopalo vracanje u 70e. Mislim, wtf.... sopstveni klonovi i ostalo. Ogromno nepotrebno preterivanje. Ako si se vec pogubio i ne znas o cemu da pises, skrati sezonu jednu, mnogo je...
                  Serija je sve u svemu jedna od najboljih koje sam gledao. Prvenstveno iz razloga sto posle svake epizode, moja faca je otprilike
                  Sad cekam kraj, al mi opet ne mirise na nesto Legen...wait for it...dary...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Mislio sam da sam jedini koji nije gledao Prison Break Isto tako mi se ne da da gledam Dekstera, koliko god pohvala cuo.

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      Mislio sam da sam jedini koji nije gledao Prison Break
                      +1... Nikad nisam gledao PB, i iskreno nesto neam ni zelju...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post

                        U Lost sam bio zaljubljen. Bas moj tip serije, obozavam tu tematiku, malo mistike,
                        ahahah glasno sam se nasmejala


                        Juče mu je bio rođendan...75-ti.



                        A sećam se ove fotke koja me oduševila, negde sredinom prošle decenije, kada je u 66-oj prvi put postao otac (ćerke koliko se sećam)

                        Spoiler
                        lovely jubbly!

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Evo i ja sam jos jedan koji nije a niti ce gledati PB.
                          Mozda je glupo reci... ali ne slusam narodnu muziku, nikada se nisam a i nicim pronalazio u njoj. Tako mi je i za PB.
                          Kao da nismo na istim talasnim. Daleko bilo da je PB = narodna muzika, samo sam pokusao da objasnim.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Ja nisam gledao ni Lost ni PB, isto nemam zelju da pogledam bilo koju od te dve jer me uopste ne privlaci.Za PB ima jedna veoma slicna njoj i zove se OZ, to bi trebalo uskoro da pocnem da gledam.A i za Lost mogu da se nadju par alternativa, nije sada da se radnja desava na ostrvu ali ima veoma slican koncept.Znam i sam da se daleko vise razocaram kada gledam serije sa njihovih nacionalnih televizija, a i nemam volju vise da gledam dramsku seriju koja ima vise od 16 epizoda.Prvo velika je gnjavaza, prica se maksimalno razvodnjava, ima puno filler epizoda i pre ili kasnije ce da drasticno opadne kvalitet, ovako kada imas manje od 16 dosta se bolje odrade epizode i razrade likovi.Dobijas na kraju fino zaokruzenu sliku i bolju celinu.Koje sam sve serije pogledao u poslednje dve godine, zadrzao bih se na samo par tih tv kuca.

                            Samo HBO, samo FX, samo Showtime ili neko slican njima.

                            Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Evo i ja sam jos jedan koji nije a niti ce gledati PB.
                              Mozda je glupo reci... ali ne slusam narodnu muziku, nikada se nisam a i nicim pronalazio u njoj. Tako mi je i za PB.
                              Kao da nismo na istim talasnim. Daleko bilo da je PB = narodna muzika, samo sam pokusao da objasnim.
                              Totalno se slazem, po meni si vrhunski uporedio. Ne bih preporucio nikome PB pa cak ni samo prve dve serije da odgleda. Tad su te neko fore bile sveze, a od tada svakakvih momenata smo se nagledali u serijama, mozda bi cak PB ispao i spor. A pitaj boga koliko bi mi sad bilo zanimljivo s obzirom da sam to gledao na pocetku srednje.

                              Elem, evo i ovde da uputim poziv: svako ko zeli sutra u 17h da svrati do Kinoteke u Kosovskoj dobrodosao je, ja idem sigurno da pogledam film koji vec neko vreme zelim Down by law
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • PB je bio meni odlican kad sam ga gledala, i to iskljucivo 1.sezona, jer iako je imao samo 4 sezone, zestoko su usrali seriju od 2. pa nadalje.
                                Ali definitivno nije serija koju bi ponovo odgledala, a sigurno mi ne bi bila ni u top 10 za preporuku.

                                Lost mi je odlicna, iako su mnogi kukali kako se glupo zavrsila, meni je kraj bas kako treba
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X