Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema teorije da ce treca sezona poceti pre kraja septembra, nemoj se nista brinuti jer cemo te navuci na nesto.

    Btw, Kesa dominates again

    Comment


    • Ja Lost obozavam.Evo gledam na Prva plus 2 put,posto sam gledao pre 4 godine sve epizode sada ponovo i ima zaista nekih stvari gde su komplikovali.

      Ne citati oni koji nisu gledali film rekla Olja

      Spoiler
      ali pre svega meni je postalo komplikovano od 4-5 sezone a vrhunac je bio povratak na ostrvo koji ni sam reditelj ne zna kako je napisao verovatno tu sam se pogubio dok sam gledao ali u sustini jedna od omiljenih serija uz Prison Brake
      Last edited by bice; 03-01-15, 00:05. Reason: Rekla Olja da stavim u spojler :D
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Stavljaj to u spojler, vidiš da ima ljudi koji prvi put gledaju
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Evo ispravio Inace Mamulu odgledao malopre i solidan film,ima li drugog dela mozda?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Peaky...
            S2E3

            Jebeni BBC ozbiljno dominira sa serijama!!!! Svi znaju za Serloka, Hustle i Spooks ali Mad Dogs ko nije gledao isto preporuka. Luter, Death in Paradise, Wallander, kako god, ima brdo serija na koje treba obratiti paznju, komedije, drame, fikcije.
            Plus Tv filmovi (iz delova) kojih isto ima dosta. A o Top Gearu necu ni da trosim reci.



            Paul Anderson kakva glumcina, gledao sam ga u Serloku i zgotivio ga. ALi ovo sada je prebolesno! onaj zbunjeni smajli gore se odnosi na njega i Cilliana
            Cillian Murphy . Za njega necu nista reci. Tj obavezno gledajte seriju!!!!


            Ja sam na polovini druge, i tek mi se pojavio Hardy, ali mislim da je Vladan ili Erik objasnio njegovo biranje uloga, i covek bukvalno ne gresi. Bronsona sa njim ko nije gledao ne zna sta je propustio. Covek je odradio ljubavnu komediju sa pola gasa, a zatim odradi Lawless i DKR, eksperiment Locke meni gotivan, i sada ga gledam u Peaky. Mnogo gotivan lik. Jedino koga prizeljukujem u 3coj sezoni i ako sam na polovini druge (bice kraj do ujutru) jeste Mark Strong moraju nekako da ga ubace.

            Sam Neill iskusno kida
            Last edited by l1m4r; 03-01-15, 01:43.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Kada već hvalite BBC da im zahvalim što mi održavaju Doctora, hvala im mnogo

              Comment


              • Originally posted by AleksaVP View Post
                Kada već hvalite BBC da im zahvalim što mi održavaju Doctora, hvala im mnogo

                Doctor Who je kruna BBC-a

                Comment


                • peaky blinders su nevjerovatni, kako je gotivna serijaauffffff
                  plus na sve to muzika mi je savrsena

                  odgledao jucer prvu sezonu u komadu bez daha ostavlja
                  KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                  Comment


                  • Spoiler
                    jedina zamjerka je sto su smakeli fredija thorna bez nekakvog objasnjenja ko ga ja ubio ili slicno


                    mozda ja nesto nisam zapamtio ili dobro vidjeo
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                      peaky blinders su nevjerovatni, kako je gotivna serijaauffffff
                      plus na sve to muzika mi je savrsena

                      odgledao jucer prvu sezonu u komadu bez daha ostavlja
                      Ja odgledao prve 3 epizode i bas mi se svidja. A deluje mi da ce biti jos mnogo bolje.
                      Cillian rastura

                      Comment


                      • Sta je bre ovo, svi se bacili na Blinderse
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne samo da Silijan Marfi rastura (a gotivim ga od onog vjetra koji povija jecam), vec i par likova pred njega su stvarno sjajni, gluma je SAVRSENA
                          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                          Comment


                          • Imate Wire u HD-u na torrentu, kome se ponovo gleda.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jaci mi Silijan sad malo zbog Blindersa iako je Tom sjajan i ima jedan od najjacih glasova ikad.

                              Ali kako glumi i Pol Anderson u Blindersima, nevjerovatno covjek iznosi onu ulogu!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                                Spoiler
                                jedina zamjerka je sto su smakeli fredija thorna bez nekakvog objasnjenja ko ga ja ubio ili slicno


                                mozda ja nesto nisam zapamtio ili dobro vidjeo
                                Na samom pocetku druge sezone cini mi se imas sve o tome.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X