Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Pravi TWD je trajao 2 sezone. Ono posle toga je neka druga serija. Mozda je V sezona (za sada) OK, ali je to potpuno druga serija u svakom smislu.
    Kazu mi ljudi da nekako izdrzim 4. sezonu, jer 5. kao kida. Ma nema sanse...

    I Origins veceras, a od sutra Blindersi

    EDIT: Gotovo je Vladane, obrisana cela sezona. Previse je losa postala serija...

    Comment


    • Nije losa V (obzirom kakve su bile III i IV) ali to opet nije ona serija zakljucno sa II sezonom. Tako da, ako te vec nije vuklo, dobar potez.
      sigpic

      Comment


      • A u januaru se vraca i Broadchurch, fenomenalna serija. Tenant jedan od najboljih i najpotcjenjenijih glumaca danasnjice.

        sigpic

        Comment


        • Zavrsio sa The Wire. Definitivno jedna od najboljih serija koje sam gledao, mozda i najbolja. Svaka cast onome ko je uspeo da napise ovakve likove i glumcima koju su ih na pravi nacin oziveli. Ima bas neki poseban smek serija, daje neku dozu realnosti koju do sada nisam video u slicnim scenarijima. Bavi se ozbiljnim problemima i uspevaju da zadrze fokus na njih kroz sve sezone. Nisam imao problema ni sa jednom sezonom, uprkos tome sto iz nekog razloga mnogi kritikuju drugu sezonu. Mozda zbog bolesnika Ziggy-a A ima stvarno toliko dobro osmisljenih likova, vecinom gotivnih, a i ovi koji to bas i nisu su genijalni. Krajem sam isto skroz zadovoljan, sve je na mestu sto se mene tice. Poprilicno sam siguran da cu je odgledati opet za koju godinu. Previse dobrih scena da bih sad postavio samo neke.. shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit.

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Zavrsio sa The Wire. Definitivno jedna od najboljih serija koje sam gledao, mozda i najbolja. Svaka cast onome ko je uspeo da napise ovakve likove i glumcima koju su ih na pravi nacin oziveli. Ima bas neki poseban smek serija, daje neku dozu realnosti koju do sada nisam video u slicnim scenarijima. Bavi se ozbiljnim problemima i uspevaju da zadrze fokus na njih kroz sve sezone. Nisam imao problema ni sa jednom sezonom, uprkos tome sto iz nekog razloga mnogi kritikuju drugu sezonu. Mozda zbog bolesnika Ziggy-a A ima stvarno toliko dobro osmisljenih likova, vecinom gotivnih, a i ovi koji to bas i nisu su genijalni. Krajem sam isto skroz zadovoljan, sve je na mestu sto se mene tice. Poprilicno sam siguran da cu je odgledati opet za koju godinu. Previse dobrih scena da bih sad postavio samo neke.. shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit.
            Meni 2. najbolja sezona a 5. su smorili zbog novinara...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment




            • Sabija covjek, bas sabija. Prva sezona samo sto nije zavrsena, pa da se vidi i Hardi
              sigpic

              Comment


              • koliko je epizoda izbaceno na net peaky blindersa
                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                Comment


                • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                  koliko je epizoda izbaceno na net peaky blindersa
                  Sve epizode mozes da nadjes na netu, kao i prevode.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Odgledao prvu epizodu Farga i zaljubio se. Napokon neka serija da me drmne i zaintrigira.

                    Bili Bob Torton je bio i ostao jebeni car.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Lost

                      Evo privodim kraju trecu sezonu i vec me boli glava od toga koliko su oni likova povezali, i sta se seve desava na j*benom ostrvu. Sve teorije koje sam imao do sad su se ispostavile tacnim... naravno to su neke stvari koje su mogle da se naslute. Ali zato ima i nekih momenata kad se zapitam "pa je li moguce?".

                      Nekad mi doje da ugasim u sred epizode jer me neki ljudi toliko nerviraju ili me neki zaplet/rasplet toliko iznervira, ali mi uvijek daju nesto sto ce da me nacera da nastavim dalje. Pravo da vam kazem, ja se umorim gledajuci, ali ne mogu da stanem.

                      EDIT:

                      Moram prokomentarisati nesto sto sam sinoc odgledao

                      Spoiler
                      Prvo, ono djubre matoro(otac Dzon Loka)je doslo na ostrvo... ma daaaaj. Pa ima li makar jedan lik da se nece dovuci tamo... Onda se ispostavi da je on Original Sawyer. E tu sam otisao u lude... svaka njima cast za taj zaplet i vezu izmedju likova... ali stani vise, j*balo majku
                      Last edited by powerslave; 02-01-15, 22:47.

                      Comment


                      • tek ćeš da vidiš ... od četvrte sezone.. ovo do sada nije bilo ništa
                        Last edited by miloolja; 02-01-15, 22:53.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ma meni je serija interesantna i ima odlicnih likova, ali jednostavno ima previse... previse svega

                          Comment


                          • Drugacije je kad gledas sezonu po sezonu, a drugacije kad sve odjednom odgledas. Koliko god da je serija dobra, umorite jednostavno ako je pokusas odgledat odjednom.

                            Hell on Wheels sam odgledao polako, veoma polako. Jer kad god sam krenuo da gledam vise od 2 serije na dan, zamaralo me neopisivo.

                            Comment


                            • Kad gledas epizode jednu po jednu, onda je otprilike neki mind fuck...
                              Posle vecine epizoda Losta govorim "ma daj, jel realno?" Ja sam zagazio u 5. sezonu, i bas mi odgovara da gledam jednu po jednu epizodu...
                              Sto kaze Olja, tek ces da vidis zaplete i obrte...

                              p.s. Kejt je bomba!
                              Last edited by z0La; 02-01-15, 23:27.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Odgledao prve dve i do sad jedine sezone Peaky Blindersa, i mogu reci samo masterpiece. Ne mogu docekati 3. sezonu, za koju se molim da ce biti pre leta.

                                Comment

                                Working...
                                X