Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uhh, nema sanse da ti stignes onda...
    Mada, sa tri dnevno, mozda i uspes.Vikendom nema epizoda, samo reprize iz sedmice.. I ono sto je dobro, imaju 2 termina dnevno.Uvece je "premijera",a popodne je repriza.Vikendom idu sve epizode, tako da stvarno moze da se prati, a da se ne cimas da ces propustiti. Ne znam, meni pracenje serija preko TV-a ne moze da se poredi sa kompom.Sto ti kazes, ima poseban smek..
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Neces nigde naci HD za Lost, zato sto u periodu kada se serija emitovala nije jos postojala HD rezolucija tj 720p.Isto tako ti je za The Wire i jos par tih starijih serija.Moraces da se zadovoljis sa 480p.
      Potpuno je to nebitna stvar. Digitalna remasterizacija je čudo
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        Potpuno je to nebitna stvar. Digitalna remasterizacija je čudo
        Za The Wire je to u planu i izasla je vest o tome pre par meseci, za Lost trenutno ne.Mora HD zbog razmazene decurlije.

        Originally posted by z0La View Post
        M Ne znam, meni pracenje serija preko TV-a ne moze da se poredi sa kompom.Sto ti kazes, ima poseban smek..
        Slazem se, dosta sam vise skoncentrisaniji na to sto gledam kada je tv ukljucen nego komp zbog cega cu da kupim HDMI kabl u sledecih par dana.Treba mi neko prelazno resenje bez bloka reklama.
        Last edited by Ricma; 01-12-14, 11:48.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Za The Wire je to u planu i izasla je vest o tome pre par meseci, za Lost trenutno ne.Mora HD zbog razmazene decurlije.



          Slazem se, dosta sam vise skoncentrisaniji na to sto gledam kada je tv ukljucen nego komp zbog cega cu da kupim HDMI kabl u sledecih par dana.Treba mi neko prelazno resenje bez bloka reklama.
          I kod mene isto, posebno kad gledam tekme. Non stop gledam flashscore, forum... plus, ukocim se na fotelji

          Comment


          • Same here.

            Pa ja sam Wire pregledao na B92 covece, i Sopranove par puta, nikad u zivotu ne bi na kompu mogao sad.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              Potpuno je to nebitna stvar. Digitalna remasterizacija je čudo
              Postoje crno-beli filmovi u HDu, a da nema najpopularnijih serija... zna i Ricpa da lupi.

              Sto se tice gledanja na kompu, cesto mi se malo dosadniji film razvuce pa traje duplo vise nego sto bi trebao, a serije mogu samo ispod 30 min da odgledam bez prekidanja, dakle komedije.
              sigpic

              Comment


              • Pricao sam za serije, Mamba Lazic.Gledao sam za neke da li ima u HD-u tako da znam o cemu pricam.

                Za filmove naravno da je skroz drugacija situacija.

                Ali eto, ti i Mladja bolje znate od mene.Pametne ste ko pcelice.

                Comment


                • Odlicna epizoda pred pauzu TWDa.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nema gore stvari nego napraviti epizodu koja sabija i onda napraviti pauzu

                    Homeland danas ja gledam jel izaslo, kad karina, umalo mi suze nisu krenule
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Na Comedy Central krenula emisija Stand Up and More, za komicare sa prostora Ex-Yu, svaki dan u 20:15.
                      sigpic

                      Comment


                      • Osvrnuo bih se na polusezonu TWDa. I dalje besciljno lutanje, cisto prezivljavanje, nalazenje novih neprijatelja i tako u krug. Jednostavno ova serija nema jasan cilj, sad ne znam ima li je strip uopste, oni ovako mogu 50 sezona. Daleko od toga da nije zanimljivo, ali onaj kraj juce je ipak iznenadjujuci, nije da nisam nesto slicno ocekivao, ali opet, ono je cista greska, to je novost u seriji.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mislim da ce do kraja serije Rik da potpuno flipne i da ce sve da ih pobije
                          sigpic

                          Comment


                          • Nemam nista protiv, definitivno mi je postao ljubimo, bolji mi je i od Derila sad vec. Brutalan, beskompromisan, odma donosi odluke, bas masu lici na Dzoela iz The Last of Us, s tim sto je Dzoel ipak masu stabilniji. Vrhunska gluma Linkolna inace, sirok dijapazon je pokazao u ovih sest sezona.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja odgledao prvu sezonu TWD-a. Svidja mi se, mada nije neki suvi kvalitet.

                              Comment


                              • http://www.imdb.com/title/tt1119176/
                                Brutalna serija
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X