Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Realno cijela sezone je karina bila, do ovih zadnjih par epizoda. Ova danasnja je zakucala, bas nisam ocekivao ovo
    To zadnja tek treba da se pogleda.

    Comment


    • Kad pogledas priznaj da je strasna
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Realno cijela sezone je karina bila, do ovih zadnjih par epizoda. Ova danasnja je zakucala, bas nisam ocekivao ovo
        Auu, sto jes jes ovo je vrhunac i ipak se isplatilo gledat ovu 4.sezonu

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Auu, sto jes jes ovo je vrhunac i ipak se isplatilo gledat ovu 4.sezonu
          Rekoh ti ja.

          Sad se pojedoh sta ce bit u sljedecoj, ne mogu docekat

          BTW: Obnovljena je za 5. sezonu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pravi Walter White. . . .
            sigpic

            Comment


            • Poceo sam da gledam Lost. Toliko godina je odlazem zbog razlicitih komentara o seriji, ali trenutno nemam pametnija posla Za sad je ok.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Poceo sam da gledam Lost. Toliko godina je odlazem zbog razlicitih komentara o seriji, ali trenutno nemam pametnija posla Za sad je ok.
                Kill your self

                Tek sada je gledas, nemas idedju kako ti zavidim. Onog trenutka kada se zavrsila serija, nikada nijedan klip nisam pogledao u vezi iste, u nadi da cu sto vise zaboraviti Pa tamo negde 2020. opet pogledam celu seriju

                Comment


                • Mogao sam da pocnem da je pratim jos onda kad su poceli ovi nasi da je emituju, ali nisam bio zainteresovan. Posle toga mi je mnogo puta bila u izboru ali je, eto, tek sad dosla na red.

                  Pogledao sam 10 epizoda. Idem tempom epizoda ili dvije dnevno

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Kill your self

                    Tek sada je gledas, nemas idedju kako ti zavidim. Onog trenutka kada se zavrsila serija, nikada nijedan klip nisam pogledao u vezi iste, u nadi da cu sto vise zaboraviti Pa tamo negde 2020. opet pogledam celu seriju
                    Svaki dan pustim suzu sto ne mogu da izbrisem pamcenje i da ko covek odgledam Lost ispocetka

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Svaki dan pustim suzu sto ne mogu da izbrisem pamcenje i da ko covek odgledam Lost ispocetka
                      Ma znam kako ti je, mada prodjose 4. godine od kako sam pogledao poslednju epizodu. Jos jedno 7-8 godina pa cu moci opet da je pogledam ko covek

                      Maze Runner, iznenadjujuce dobar film. Uzeli su neke elemente iz filma kocka, resident evil... moglo je i bolje, prica je ok, dzinovski pauci i nisu bas.

                      Comment


                      • :whty:

                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Poceo sam da gledam Lost. Toliko godina je odlazem zbog razlicitih komentara o seriji, ali trenutno nemam pametnija posla Za sad je ok.
                          Ja je gledam na prvoj plus.Kapiram da kad bi skinuo sa neta, odgledao bi sezonu za dan. Ovako ima jedna epizoda dnevno, i ne padam u iskusenje da pogledam odmah sledecu.Mislim da ide evo vec 2-3 meseca, i nijednu nisam propustio....
                          3. sezona uveliko ide, tako da ako sustignes, preporucujem ti da je pratis preko prve plus...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ako nadjete u HD-u tu seriju, sibnite mi link na pm
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Neces nigde naci HD za Lost, zato sto u periodu kada se serija emitovala nije jos postojala HD rezolucija tj 720p.Isto tako ti je za The Wire i jos par tih starijih serija.Moraces da se zadovoljis sa 480p.

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ja je gledam na prvoj plus.Kapiram da kad bi skinuo sa neta, odgledao bi sezonu za dan. Ovako ima jedna epizoda dnevno, i ne padam u iskusenje da pogledam odmah sledecu.Mislim da ide evo vec 2-3 meseca, i nijednu nisam propustio....
                                3. sezona uveliko ide, tako da ako sustignes, preporucujem ti da je pratis preko prve plus...
                                Odgovarala bi mi jedna dnevno jer odavno nisam pratio seriju na TV-u Ima to poseban smek

                                Fora je sto ja i ovako pogledam jednu, dvije ili eventualno tri dnevno pa ce mi trebati vremena da stignem Prvu

                                Comment

                                Working...
                                X