Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas je sjeban kraj, auu. Samo mi nije jasno nesto...
    Spoiler
    Likovi u kolima sa krstom nemaju nikakve veze sa kanibalima ?

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Bas je sjeban kraj, auu. Samo mi nije jasno nesto...
      Spoiler
      Likovi u kolima sa krstom nemaju nikakve veze sa kanibalima ?
      Spoiler
      Не зна се, ја не верујем да они имају неке везе. Контам да би је смазали одмах.
      Мени је тај попа сумњив можда он има везе са тим, а ту је и тај крст на колима.
      Контам да ће бити нешто о њој у трећој епизоди, време је.

      Comment


      • Ne vjerujem da je ugrizen, preobratio bi se vise, mada se jeste cudno ponasao.

        Vjerovatno ce se natezati sa Geretom cijelu sezonu, novi Guverner.

        Inace na kraju prve epizode se pojavio Morgan ponovo, to ce biti zanimljivo, potpuno je lud bio kad ga je Rik drugi put sreo.
        sigpic

        Comment


        • Kako sam ja negdje procitao, izgleda da ce ovaj svestenik biti duplo gori od guvernera.

          Cini se da nece Gareth biti problem.

          Inace...

          Spoiler

          Beth je valjda (zarobljena) u nekoj bolnici.

          Scena koja je "procurila" na YT-u...

          Last edited by Alemannia Aachen; 21-10-14, 14:21.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ne vjerujem da je ugrizen, preobratio bi se vise, mada se jeste cudno ponasao.

            Vjerovatno ce se natezati sa Geretom cijelu sezonu, novi Guverner.

            Inace na kraju prve epizode se pojavio Morgan ponovo, to ce biti zanimljivo, potpuno je lud bio kad ga je Rik drugi put sreo.
            Ja jos gledam ko je taj lik, jos scena on sa maskom i skida je, a ja govorim u sebi "sta ja treba kao da znam ko je taj lik? "

            Comment


            • Dobro bi bilo da se do pauze rijese Gereta, masu je naporan, ali ne vjerujem da ce to tako lako ici. Od Gabrijela se vec ocekuju velike stvari, inace je Set odlican glumac. Rikova transformacija je nevjerovatna, bio mi je pretezak, cesto i dosadan, a sad jedan od omiljenih likova, ma uz Derila i omiljeni. Kerol se ipak najvise promijenila, fantastican posao rade sa likovima.
              sigpic

              Comment


              • Meni je Rik i dalje tezak smarac, ali je malo dete u odnosu na Karla. Svaku epizodu se nadam da ce neki zombi da ga uhvati, da ce neko da mu puca u glavu, da ce da padne u neku provaliju...

                I njegova keva me je nervirala, sreca pa je otisla u III sezoni, nadam se da ce i mali uskoro.
                sigpic

                Comment


                • Karl je takva tezina da to nije normalno. No pomirio sam se da ostaje do kraja serije. Ali je Rik postao pravi madafaka, covjek za to vrijeme. Koliko mi je bilo krivo sto je pobijedio Sejna na kraju druge sezone, ali sad vec mislim da je to bio dobar izbor.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odlicna epizoda sinoc,ovja svestenik je neki tezak muljator,ko zna sta li taj radi,a ovi likovi sto jedu ljude,krajnje bolesno,ja sam kontao da je ugrizen u podrumu ovaj Bobi ali izgleda da nije,a likovi sa crkvenim kolima osecam da su u nekoj semi sa svestenikom.Ocekujem da do kraja sezone poginu ona devojka od generala onog,ona devojka sto bila sa guvernerom i eto za kraj i zaplet mozda Deril ili mozda Sasha/ona kratko osisana jbg gledam sve epizode a ne mogu da zapamtim imena likova nikako
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Kasnim jedno 10 godina, ali napokon Th Wire pocinjem da gledam
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne sekiraj se, ima nas jos bar dvojica. Predobra je, pre neki dan poceo 4. sezonu

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Kasnim jedno 10 godina, ali napokon Th Wire pocinjem da gledam
                          Ima da propustas Arsenalove tekme zbog te serije

                          Comment


                          • TWD

                            Spoiler
                            Ипак је био угрижен. Солидна епизода, најјачи утисак сцена кад кољу канибале, како су их приказали.
                            Ко се крије у шуми иза Дерила?

                            Comment


                            • Originally posted by Avramovic View Post
                              TWD

                              Spoiler
                              Ипак је био угрижен. Солидна епизода, најјачи утисак сцена кад кољу канибале, како су их приказали.
                              Ко се крије у шуми иза Дерила?
                              Zanimljiv kraj 3 epz.,jos interesatnija mi deluje 4
                              Spoiler
                              Al nisam ocekivao da ce kanibala odmah da se rese,i ovaj Tajris mi deluje da je prso bas,mislim da je on sledeci
                              sigpic

                              Comment


                              • Rik sabija!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X