Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Odigraj igru, posebno prvu sezonu, fenomenalna je, jos od tvojih izbora zavise desavanja.
    Cekaj da li ti stvarno ovo meni govoris?

    Pa seti se ko ti je pricao o igri, a ti pricao sacekacu da izadje i II sezona .

    E Vladane, al si zaboravan, mora da ti je ta rakija otisla vec.
    sigpic

    Comment


    • Sve ti stoji na hardu, imas u planu i sl, zaboravio sam sta si igrao, sta ne

      Ivane pa sigurno da uvijek zavrsava na isti nacin, mada i ne zavrsava, odlucujes i tu da li da ga pustis da se preobrati ili ne, ali ti odlucujes sa kojim ces likovima kroz pricu, koga spasavas, sijeces li ruku i sl...
      sigpic

      Comment


      • Ako se nesto drasticno ne promeni (a ne verujem da ce) Gotam ipak ostaje serija za srednjoskolce at best.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Znao sam
          Jel se zna koliko je sezona planirano?
          To je CBS, sigurno ce imati 10 sezona.Pogledaj samo koliko traje CSI i NCIS(pa i Criminal Minds je usao u 10 sezonu), takva im je poslovna politika da guraju sto vise mogu.Slicno vazi i za komedije.Mislio sam i ja to isto da gledam, ali sam odustao kada sam video da iza toga stoji CBS.

          Originally posted by Baron von Eric View Post
          Ako se nesto drasticno ne promeni (a ne verujem da ce) Gotam ipak ostaje serija za srednjoskolce at best.
          Ja se vec bacio na Deadwood i Arrested Development.

          U sustini ne treba uzimati za ozbiljno drame(mada isto tako pocinjem da mislim za komedije) sa njihovih top 5 mreza.

          Comment


          • Ovo gledam trenutno http://www.imdb.com/title/tt1699748/ .

            Čisto da znate.

            Comment


            • Originally posted by conviction View Post
              Ovo gledam trenutno http://www.imdb.com/title/tt1699748/ .

              Čisto da znate.
              Докле си стиг'о?

              Comment


              • Originally posted by Avramovic View Post
                Докле си стиг'о?
                I sezona, 4. epizoda.

                Comment


                • Kakva je?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kakva je?
                    Odlična za sada. Kolega Avramović može dati potpunije objašnjenje jer je on odgledao, čini mi se, sve sezone.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Kakva je?
                      Мени је фантастична. Добра прича, глума поготово, забавна је и тера те гледаш даље.
                      Мислио сам да након Дедвуда нема теорије да се сними нешто приближно истог квалитета, кад оно..
                      По мени, овај 4-ти серијал можда и најбољи.

                      И да, ево гледам сад трећу епизоду Forever-а. Свиђа ми се, подсећа ме лик на Шерлока опасно.

                      Comment


                      • Meni se samo zbog ovoga vestern gleda imacu je u planu svakako

                        Dobre cetiri epizode Forevera, nista spektakularno ali lagano za gledanje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Meni se samo zbog ovoga vestern gleda imacu je u planu svakako

                          Dobre cetiri epizode Forevera, nista spektakularno ali lagano za gledanje.
                          Upravo to je mene navelo da gledam ovu seriju.

                          Comment


                          • Kakav kraj 2. epizode TWD-a .

                            Od epizode gde sestra poludi, najjaci zavsetak.
                            sigpic

                            Comment


                            • Prebolesno.

                              Rece nekad davno Merl.

                              Oh, who ain’t had a gun on them in the past year, huh? Show of hands y’all? Anybody? Shupert? Rolley? Y’all had a gun on y’all. Hell, I think I would piss my pants if some stranger came walking up with his mitts in his pockets. That’d be the son of a bitch you would really want to be scared of.
                              sigpic

                              Comment


                              • TWD

                                Spoiler
                                Је л' је црња био угрижен кад су били у оном подруму или шта већ? Сав сморен говори Саши као пољуби ме још једном и излази напоље сам и плаче, некако ми то има смисла. Ал' опет можда је само срећан што је преживео то, јебем ли га.

                                Comment

                                Working...
                                X