Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AIRBORNE View Post
    Nisam motordzija ali meni je "SOA" medju prvih 10. ikada, bas mi je legla onako po svim pitanjima.
    Jeste da u nekim epizodama malo koketira sa "limunadom" al` opet je ona meni vrh.
    Posle vracanja iz Evrope ta serija gubi svaki smisao..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Posle vracanja iz Evrope ta serija gubi svaki smisao..
      Slazem se sa tobom ali samo mrvicu, ne moram opisivati kada... Opi... (a to je bilo u 5. sezoni) da ne pisem dalje, mozda neko nije gledao.

      Do Evrope i Evropa 10 a posle 8.5 sto je isto beton dobro
      Last edited by AIRBORNE; 02-09-14, 23:27.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Slazem se sa tobom ali samo mrvicu, ne moram opisivati kada... Opi... (a to je bilo u 5. sezoni) da ne pisem dalje, mozda neko nije gledao.
        To tek necu da komentarisem.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Vladane, Slave i ostali koji gledaju Doctora Whoa

          Kako su vam se svidele prve dve epizode osme sezone ?

          Meni odlične

          Comment


          • SoA meni i dalje kida. A od poslednje epizode jos vise

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Vladane, Slave i ostali koji gledaju Doctora Whoa

              Kako su vam se svidele prve dve epizode osme sezone ?

              Meni odlične

              Skinuo sam ih, ali jos nisam imao vremena da pogledam. Koliko sam stigao da procitam, vidim da svi hvale novog Docu

              Comment


              • Meni se baš svideo, ima onu dozu ludosti koja mi se sviđa ..

                Comment


                • 3. sezona Boardwalka je savrsena

                  Comment


                  • Meni je pocetak sezone bio slab, ali kako je odmicalo sezona je bila sve bolja i bolja.

                    Ovaj Gyp koji je ludak, odlicno napisan lik, a i glumac je odlicno izneo ulogu.Dobio na kraju Emija, mislim da nije Zlatni Globus.Meni je bolja druga sezona, ali kako je pocela treca nisam ni mislio da ce da mi bude bolja od prve.Odgledas dve sezone dnevno i taman od sledece nedelje se uhvatis u kostac sa petom.Kontam da cu da je pratim na nedeljnom nivou(http://online.filmovisaprevodom.org/...empire-online/), na nasu zalost bice samo osam epizoda.

                    A sto se tice cetvrte sezone.

                    Spoiler
                    Treca sezona je podigla standarde na nekim poljima zbog koje je cetvrta za mene na kraju ispala blago razocarenje.Nadam se da ce petu da odrade kako valja i da mi ne ubiju nekog mog dragog sporednog lika, sto se mene tice Nakija mogu slobodno.
                    Last edited by Ricma; 05-09-14, 19:23.

                    Comment


                    • poginuo sam

                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Kakva četvrta epizoda Doctora Whoa, kida osma sezona za sada

                        Comment


                        • Odgledala sam Bron/Broen pre par meseci i skroz me je serija odusevila, je l' neko zna jos neku skandinavsku seriju koja je na slican fazon?
                          Verujem da ste to vec pisali, ali ko zna gde se nalazi na ovoj temi
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Odgledala sam Bron/Broen pre par meseci i skroz me je serija odusevila, je l' neko zna jos neku skandinavsku seriju koja je na slican fazon?
                            Verujem da ste to vec pisali, ali ko zna gde se nalazi na ovoj temi
                            http://www.imdb.com/title/tt0826760/?ref_=nv_sr_2
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Odgledala sam Bron/Broen pre par meseci i skroz me je serija odusevila, je l' neko zna jos neku skandinavsku seriju koja je na slican fazon?
                              Verujem da ste to vec pisali, ali ko zna gde se nalazi na ovoj temi
                              Evo ti film iz 3 dela. (Kod njih je prikazana kao serija od 6 delova)
                              http://www.imdb.com/title/tt1132620/?ref_=nv_sr_3
                              http://www.imdb.com/title/tt1216487/?ref_=tt_rec_tt
                              http://www.imdb.com/title/tt1343097/?ref_=tt_rec_tt

                              Po knjizi radjeno.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Sto se tice ove serije "Forbrydelsen", svaki torent koj nadjem, prevod je hardkodovan, je l' uopste postoje verzije bez titla?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X