Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno odlicna epizoda, plus je kraj bio bas onako kako treba.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      GOT
      Spoiler
      Jbt ovi u seriji pobise cak i vise nego sam Martin u knjigama
      A ladno sam mogao da ti spojlujem
      sigpic

      Comment


      • Spoiler
        Cela na zidu, ima nekih zanimljivih stvarcica, kao ona "kosa" npr. Jbg zao mi je sto u seriju nisu ubacili jednorukog kovaca Donalda Noijla iz arsenala nocne straze koji je u fightu 1 na 1 pod kapijom ubio mocnog Maga (ili kako se onaj dzin vec zvao) ali i sam bio "ubiven". Jbg ta cast a samim tim i smrt je morala da pripadne Grenu "Bivolu" Koji je u knjizi i dalje ziv


        Jesi Vladane priznajem.
        Last edited by Sandugp; 09-06-14, 21:35.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Spoiler
          sigpic

          Comment


          • Spoiler


            Mag Mar Tun Doh Weg
            sigpic

            Comment


            • GOT

              Spoiler
              Vrhunska epizoda. Drago mi je sto je Igrit zaginula i sto je Snow postao madafaka Ne mogu da predvidim sta ce se desavati u poslednjoj...

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ricma otkrio najbolje serije u 22. godini zivota
                To je vec istina, kad sam se uglavnom gledao preko TV-a i par komedija gledao na netu bez prevoda.

                Spoiler
                A nadao si se ti da ce ona da ga nabode.

                Comment


                • Spoiler
                  Pa rekao sam vec. Nije mi problem da promenim misljenje o bilo kom liku. Dzonu je sad strelica na gore, dok je Dzejmiju na dole Ipak, mora Snow jos dosta da radi da bi mogao u istu recenicu sa velikim Dzejmijem

                  Comment


                  • #GoT

                    Spoiler
                    Odlicna epizoda od pocetka do kraja. Snow najzad pokazuje ono sto se od njega ocekuje.


                    Kako je Nil rezirao borbu
                    P. Dzeksone, sedi, gledaj i uci. Sedi, gledaj i uci !
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny View Post
                      Jos jedna epizoda.



                      Cenio ja nema Džona do sledeće sezone, kad gle, mora da ga uvuku u neka govna da se sa tenzijom čeka sledeća sezona.

                      Inače, baš cenim da Lanisteri ovu sezonu završavaju u najdubljem kanalu, možda krene i ova sa zmajevima da srlja, a ne zna se šta se dešava sa ovim zakonitim kraljem od kada je "digao kredit" ne pojavljuje se čovek, valjda u miru troši svoje pare

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        GOT

                        Spoiler
                        Vrhunska epizoda. Drago mi je sto je Igrit zaginula i sto je Snow postao madafaka Ne mogu da predvidim sta ce se desavati u poslednjoj...
                        Spoiler
                        Sve,sve, al da ne bi onog cekica, pa nista
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Daj bre Brajkula, ima ljudi koji nisu jos pogledali epizodu i ti im spojlovao.Ne mislim na sebe, ali ako se dobro secam dogovor je od prosle godine bio da se do cetvrtka nista ne otkriva i da se pise u spojlerima.

                          Spoiler
                          Sto se mene tice ovo su dva glavna hajlajtsa.Scythe Blade






                          Jedino sto me je razocaralo u epizodi je sto nismo videli kako su ubili diva.Mogla je i ta scena da bude epic, ali verovatno je tako i u knjizi, njihova sudbina se nije znala do sledeceg jutra.

                          Spoiler
                          Ja i Erik jedini iz Dzona od pocetka serije, a nakon ove epizode...

                          Last edited by Ricma; 10-06-14, 07:35. Reason: omasio slovo

                          Comment


                          • Spoiler
                            Sledece nedelje dzinovi su Slavko Vranes i Georgi Muresan
                            sigpic

                            Comment


                            • Spoiler
                              Ocigledna je razlika u odnosu na knjigu po pitanju smrti odredjenih likova, ali to je uradjeno usled manjka istih. Naime u knjizi je zastupljeno daleko vise likova u odnosu na seriju, mnogi po meni vrlo bitni su izbaceni iz serije, ali za ovu temu to nije toliko vazno. Vazno je da su usled nedostatka likova u odnosu na knjigu bili prinudjeni da odredjene likove koji su u knjizi preziveli opisane dogadjaje ubiju, da bi scene koje su planirali da izvedu bile efektno odradjene i uopste moguce. Tako da su Gren i Pip na moju zalost zaginuli i necemo ih vise gledati u seriji.
                              Jos jedno malo poredjenje u odnosu na knjigu: Rodz i Grizac (dva Dzankenova saputnika) su u knjizevnom delu daleko vise zastupljeni i ubili su ih Brijena od Oporja i Podrik Pejn (Tirionov bivsi stitonosa) a ne Pseto i Arja
                              Last edited by Sandugp; 10-06-14, 14:15.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Spoiler
                                Odlicna epizoda. Odgledao sam je juce dva puta . Jedva cekam sledecu epizodu i kraj sezone. Bice bas bas dobro.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X