Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je Clegane (Mountain) 206cm koliko ovaj levi ima sunce ti poljubim
    Last edited by Lord Gangarić; 06-06-14, 12:48.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Bolja verzija

      Spoiler

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Napokon da se nešto konkretno događa i oko mog omiljenog asa

          Comment






          • Nadam se da ce ga bivsa riba sutra nabosti na kolac, ali znam da od toga nema nista

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Nadam se da ce ga bivsa riba sutra nabosti na kolac, ali znam da od toga nema nista
              #GoT

              Spoiler
              he, he, he, he


              Last edited by Mr. Wolf; 07-06-14, 14:43.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Najstrasnija stvar je sto 90% glumaca nije ni procitalo knjgu, neki posle dobijanja uloge u seriji jesu, ali i dalje dobar broj ima onih koji nisu kao na primer dva glavna muska : Harington i Dinklidz
                Last edited by Sandugp; 07-06-14, 20:57.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Verovatno nije ni Son Bin, sigurno ne bi prihvatio da bude I major lik koji ce da mandrkne.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Verovatno nije ni Son Bin, sigurno ne bi prihvatio da bude I major lik koji ce da mandrkne.
                    To ga nije sprecilo da prihvati sve ostale uloge u svom zivotu. Ima covek fetish
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Pa bas zbog toga, mozda hoce da smakne taj trend sa svojih likova .
                      sigpic

                      Comment


                      • Bron - Broen - The Bridge opet moram da razbijam temu!

                        THE BRIDGE WILL RETURN! Beginning autumn 2015, new murders and mysteries will crop up across the Øresund, prompting Saga Norén to lead the investigation. She had her only friend, Martin Rohde, thrown in jail for the murder of Jens. There he'll stay in season 3, forcing Saga to collaborate with her colleagues in order to solve a new series of murders in Malmö and Copenhagen. Are you looking forward to it?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Pogledao sam pilot The Americans, deluje mi da je zanimljivo i na prvu loptu mi se svidjaju glavni likovi i tematika(ruski spijuni u predgradju Vasingtona pocetkom osamdesetih godina).Hvala metacriticu sto mi je skrenuo paznju.

                          Sto se Farga tice, cim se BBT baci u drugi plan samim tim i epizoda je slabija, doduse bolja u odnosu na prethodne ali nakon seste koja je za sada vrhunac, serija je u blagom padu.Ocekujem haos u poslednje dve epizode.
                          Fargo
                          Spoiler
                          Fascinantno mi je promena kod glavnog liga, tu konkretno mislim na njegov stav.I bas kad je na svom vrhuncu, vidi sedog Malva.A i cini mi se da


                          A sto se tice Mad Men-a zavrsio sam sa cetvrtom sezonom, meni licno dosta bolja u odnosu na prethodne tri.Nijedna ne moze da nadmasi epizodu The Suitcase, posto sam na razne nacine(a nisam zeleo) da vidim par spojlera malo cu pauzirati kako bih to zaboravio.Generalno svidja mi se serija, marketing mi nikada nije bio odbojan.

                          Bron cu taman da pogledam za godinu dana.

                          Comment


                          • @ricma brate disi malo Izgleda kao da ne ustajes od kompa
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ricma otkrio serije u 22. godini zivota

                              Comment


                              • Ricma napravio raspored serija za naredne 4 godine i drzi se toga kao Nadal roland garosa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X