Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sersei jeste glupa, ali je i cisto zlo, ali tu ulogu Lena Hejdej brutalno dobro nosi, sabija kako glumi, a i vrhunska je riba mora se reci za svoje godine.

    Remzi je s druge strane jedan od jacih likova, volim i Ruza. Remzi jeste zao, ali je uzasno inteligentan i proracunat. Meni lici na Hanibala Lektora, voli opasno da se igra sa glavom.
    sigpic

    Comment


    • Spoiler
      Ali Deneris je takva smaracica da je sve smijesno. Ako mi je bila zanimljiva prije i ako sam "navijao" za nju sad mi je dosadna taman koliko i Sansa.

      Volio bih da je samo Martin otisao na drugu stranu i da je preko Tajvina pokazao toj glupacici neke stvari, ali ne vjerujem, ipak ona ima zmajeve ovo ono.
      sigpic

      Comment


      • GoT

        Spoiler
        Nemoj da bi neko tako Starkove odrubicu mu glavu... i baciti na rostilj hahaha
        Jos su Starkovi mladi i zeleni za osvetu ali nekako se oseca porast njihove snage i moci - bar kod nekih Starkova, do sada je to bila Ajra ma kako to glupo zvucalo ali od 8. epizode se pojavljuje i Sansa sa onim svojim grandioznim i misterioznim preobrazajem. E sad` da li taj preobrazaj znaci da je konacno videla svoju neku sansu, ulogu u ovom poludelom svetu (da moze biti veoma vazan faktor civilnog drustva) ili je ipak samo omadjijana ovim sexomanom koji je njoj kresnuo sve po spisku, mamu i tetku iz Novog Sada pa bi jos i nju - videcemo u narednim epizodama, sezonama.
        Naravno da mi je zao sveze eliminisanog lika iz serije ali njegova jedina greska je bila preterana samouveronost sto je ogromna mana, moras da zivis i da se bojis, bojis za sebe i za svoje sto ti je drago - samo takvi opstaju.

        Interesantan je poriv slatke Ygritte, zasto je ostavila u zivotu majku i dete... a do pre neki sekund ona i oni njeni kolju sve zivo... ? Ova mala Zmajcek sada resava ljubavne probleme Missandei a Mormont joj je dusu pocepao svojom spijunazom - i jos ga ne ubu - steta, jer mi glupo bi da za takve stvari ne leti glava.
        Psihopata odlican kao i Theonova gluma samo mi nekako glupo da mu je ovaj toliko isprao mozak, verovatno ce u nekom trenutku da ... ne znam sta ali ...
        Jaime i Tyrion, sugurno ima neka ponta u onoj 10-o min. prici o Olsonu i bubama ali...
        Jaime se totalno promeni, nesto nisam siguran da ce mirno gledati pogubljenje brata...
        Eto za sada toliko i STARKOVI drzite se, morate bar nesto da osvetite
        Ne znam koja se epizoda zove "Childrens" ali mozda taj naslov aludira na STARK Childrens.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • GoT

            Spoiler

            King Eric, Dzejmi meni nikad nije delovao kao cisto zlo, osim u prvoj epizodi kad je bacio malog Starka. Tajvin zao, a pametan, Sersei i Dzofri glupi, naravno tu je i Planina. Nista bolji nisu ni ovi sporedni, npr. Bolton.
            I meni je Dzejmi bio do ove sezone najjaci lik, a u ovoj kao i vecini Oberin. Kontam da ga nije sada Martin ubio, kad bi? Imali bismo samo jos jednu pricu (rat izmedju njega i Lannistera), a i ovako ih je previse. Samo nije trebao njemu podariti sve te karakteristike koje je opisao Sandugp, trebao ih je dati nekom sa duzim rokom trajanja.
            Sto se tice Remzija, sta se lozite svi? Velika pickica da izvinite.
            sigpic

            Comment


            • Black mamba - GoT

              Spoiler
              A kada pegla svoju sestru pored sanduka u kome je njegov mrtvi sin, inače incest ? To se ne može podvesti pod zlo ?

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Black mamba - GoT

                Spoiler
                A kada pegla svoju sestru pored sanduka u kome je njegov mrtvi sin, inače incest ? To se ne može podvesti pod zlo ?
                Nije zlo, to je seks.

                Ne moze se to porediti sa ubijanjem.
                sigpic

                Comment


                • Nema Brajkula osecaja za umetnost
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Sprda nam se Martin s glavama, svi smo propustili najvazniji detalj

                    Spoiler




                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Sprda nam se Martin s glavama, svi smo propustili najvazniji detalj

                      Spoiler




                      Meni taj detalj nije bio vazan
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Drugarska jedna


                        Ako je sve kul i sve super, što brat nosi naočare ?

                        Comment


                        • Imao nekih problema sa ocima nedavno
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Sprda nam se Martin s glavama, svi smo propustili najvazniji detalj

                            Spoiler




                            Nisu svi Vladane, nisu svi

                            Originally posted by Johnny View Post
                            #GoT
                            Spoiler

                            Misandei

                            Maloprstic spojlovao mesto ubistva

                            Pocinje malo da smara Martin sa ovim preokretima
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              btw COUPLING JE JEBENO NAJJACA SERIJA IKADA
                              dok ne zamene Jeffa, onda bas pada i nije ista
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                dok ne zamene Jeffa, onda bas pada i nije ista
                                Znaci imam jos 2 kvalitetne sezone tj jedno popodne couplinga
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X