Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav posao HBO-a, kakvog su glumca nasli ovo je nerealno.
    sigpic

    Comment


    • Spoiler
      Nema ovde cistog zla. Ja cak nisam siguran ni da su white walkeri pure evil. Barem jos nije razjasnjeno u knjigama ali Martin je obecao da ce se malo vise pozabaviti Belim Hodacima u svojoj narednoj knjizi "Vetrovi Zime". A do sada sam suvise malo podataka o njima imao da bih mogao utvrditi njihov alighment ... Jesu neki evil, ali da je bas chaotic to nisam siguran, mozda i jeste ...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Spoiler
        Zasto bi navijali za zlo?
        Spoiler
        Pa nema ovde cistog zla. Osim mozda Sersei Navijas za najbolje glumce, a to su - Dzejmi, Tirion, Bejlis i Remzi

        Starkovi i Snow su mi tuga. Dzora je bas bedan ispao i drago mi je jer je cava . Arya je sada malo gotivnija, najvise zbog odnosa sa Psetom.

        Mada ja verujem da nema ovde za koga da se navija i ti fazoni. Mislim da na kraju (za neke 34 godine) nece ni biti pravog pobednika. Ako nekim cudom to bude Kalisi - idem licno da ubijem Martina.


        P.S. I da napomenem... ono sto mi se najvise svidja je sto se likovi menjaju iz sezone u sezonu, iz epizode u epizodu. Pa prema tome i mi menjamo nase miljenike.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Spoiler
          Pa nema ovde cistog zla. Osim mozda Sersei Navijas za najbolje glumce, a to su - Dzejmi, Tirion, Bejlis i Remzi

          Starkovi i Snow su mi tuga. Dzora je bas bedan ispao i drago mi je jer je cava . Arya je sada malo gotivnija, najvise zbog odnosa sa Psetom.

          Mada ja verujem da nema ovde za koga da se navija i ti fazoni. Mislim da na kraju (za neke 34 godine) nece ni biti pravog pobednika. Ako nekim cudom to bude Kalisi - idem licno da ubijem Martina.


          P.S. I da napomenem... ono sto mi se najvise svidja je sto se likovi menjaju iz sezone u sezonu, iz epizode u epizodu. Pa prema tome i mi menjamo nase miljenike.
          Spoiler
          Sersi, Remzi, Dzofri (mrtav doduse) su olicenje cistog zla i tezih oblika psihopatije. Dzejmi takodje, ali izgleda da ide ka nekom iskupljenju od kad je izgubio ruku, menja se dosta. U sustini ceo svet je surov i zao, jedini su Starkovi tu neki balans, zato ih i gotivim. Od prve epizode, kada je mali poleteo sa kule ja sam uz Starkove (+ Tirion) i nisam promenio misljenje od tada. Ne gotivim Deneris, ali voleo bih da uleti u Kings Landing sa zmajevima i spali sve, ukljucujuci i Presto.
          sigpic

          Comment


          • Samo Tajvin, samo Lanisteri.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Samo Tajvin, samo Lanisteri.
              Spoiler
              Videces u epizodi Children ...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Spoiler
                Videces u epizodi Children ...
                Spoiler
                Znam, od tog spojlera nisam mogao pobjeci. Nema veze, Tirion i Dzejmi su medju omiljenim likovima svakako. Ali po meni pravi i jedini vladar jeTajvin, tako kralj treba da izgleda, samo da nije debil prema Tirionu bilo bi idealan.
                sigpic

                Comment


                • Hannibal s2..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Hannibal s2..
                    Niko ne zeli o tome da prica, ovo je GOT tema
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Spoiler
                      Sersi, Remzi, Dzofri (mrtav doduse) su olicenje cistog zla i tezih oblika psihopatije. Dzejmi takodje, ali izgleda da ide ka nekom iskupljenju od kad je izgubio ruku, menja se dosta. U sustini ceo svet je surov i zao, jedini su Starkovi tu neki balans, zato ih i gotivim. Od prve epizode, kada je mali poleteo sa kule ja sam uz Starkove (+ Tirion) i nisam promenio misljenje od tada. Ne gotivim Deneris, ali voleo bih da uleti u Kings Landing sa zmajevima i spali sve, ukljucujuci i Presto.
                      Spoiler
                      Ma ne sporim ja tebi ili bilo kome drugom da navija za Starkove. Samo sam bio "isprovociran" Maricevom izjavom da nas debeli tera da biramo manje zlo.
                      Nisu ovo mocni rendzeri pa da je jasno za koga "treba" da se navija. Svi imamo neke svoje kriterijume na osnovu kojih biramo miljenike. Meni su najbitniji uslovi - gluma, harizma i neobicnost.

                      Opet kazem - menja se to. Bejlisa nisam mogao da smislim, sada mi je skroz ok. Dzejmi ako ovako nastavi mi nece biti ok itd...
                      Samo znam da Kalisi ne podnosim od pocetka i tesko da ce se tu nesto promeniti.



                      Hannibal druga sezona kida. Mads ovaj put pusten s' lanca. U bukvalnom smislu te reci

                      Comment


                      • Treba otvoriti posebnu temu za GoT.

                        Sta ce se tek u sledecim sezonama desavati, ovde ce se pisati 10 strana po epizodi.
                        Last edited by Mr. Wolf; 03-06-14, 18:38.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Niko ne zeli o tome da prica, ovo je GOT tema
                          Iskoristi moc i banuj samog sebe .

                          Morao sam da vas prekinem . Jbg ja cekam kraj sezone

                          @Ljubo, MM je prebrutalan.. Covek je Bog
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Johnny View Post
                            Treba otvoriti posebnu temu za GoT, sta se tek u sledecim sezonama ocekuje, ovde ce se pisati 10 strana po epizodi.
                            Promenimo naslov teme u "GOT i ostali totalno nebitni filmovi i serije".

                            Salim se... Meni su i dalje ispred Lost, BB, Wire i SFU. Ali GOT ne moze da dobije konacnu ocenu dok se ne zavrsi.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Promenimo naslov teme u "GOT i ostali totalno nebitni filmovi i serije".

                              Salim se... Meni su i dalje ispred Lost, BB, Wire i SFU. Ali GOT ne moze da dobije konacnu ocenu dok se ne zavrsi.
                              Realno
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Spoiler
                                Sto se tice Remzija i Dzofrija tu je Erik oravu, dok je Sersei zla ali je vise glupa nego zla, a misli da je pametna. To je najgora kombinacija verujte mi. Ali to su pojedinci, frakcije ciji su oni clanovi nikako se ne mogu okarakterisati kao cisto zlo
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X