Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    A kako da ne ostavi? Pa ono je nehumano. Evo tresem se i dalje. Nijedna serija nije ostavila ovakav utisak na mene. Ono sto se desilo Robu Starku je nista prema ovome sto se dogodilo Oberonu. Oberonu koji je najjaci lik u citavoj sezoni bio, pored Tiriona naravno. I sta sad? Oce i njega da ubiju? Sumnjam u to ali opet ovo sto se dogodilo Oberonu necu zaboraviti jedno mesec dana . Znaci stvoris lika kojeg svako voli pa makar on bio zao ili dobar ili u sredini. Toliko je harizmatican da ce ga svako zavoleti i onda ga ubijes tako na najodvratniji moguci nacin. Bolesno ali takodje i genijalno, samo GOT moze da ostavi ovakav utisak na ljude.Sad ne znam sta da ocekujem. Samo znam da su za 10-tu epizodu rekli da je toliko dobra da su mogli ladno da zavrse seriju bez ikakvih problema. Tako da ocekujem veliki bum i ogromna prevrtanja u prici. Okret za 360 stepeni kao onaj danas...
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • @Bonomo

      Spoiler
      Tvoj tekst na avataru najbolje opisuje epizodu.


      Spoiler
      Meni licno kraj nije bio sokantan, posto sam slicne stvari video u Spartaku i Vikinzima(druga sezona).A isto je bilo brutalno ubistvo u Fargu(seriji) i Lutera.Jooj covece kad vidim sta nabrajam, nije mi jasno kako sam ostao hladnokrvan u tim situacijama.Nakon Red Weddinga naviknes se da ocekujes bolestine od Martina.
      Pobogu ljudi gledajte druge serije, nemojte samo GoT.

      Comment


      • @Maric91

        Spoiler
        Da znas da opisuje... Ali u potpunosti. A sad da se nadovezem na tvoj drugi post, poenta je sto sam u svom zivotu odgledao puno puno serija. Cak i Spartaka kojeg si naveo. Ali nijedna serija nije ostavila ovakav utisak na mene. Pa cak ni How I Met Your Mother. To jesu potpuno dve razlicite serije ali sad pricam o generalnom utisku. Ono da se posle svake epizode zamislis i da te svaka epizoda ostavi u soku. To sam doziveo samo sa GOT-om. Videcemo sta ce dalje biti ali ovo sto se desilo u danasnjoj epizodi je neprevazidjeno do sada. Kazem, ono sto se Starkovima desilo je nista prema ovome. Makar me je Ajrino smejanje nasmejalo do bola . Hvala Martinu za to.
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Spoiler
          Ko govori da je X u dvoboju, ne mogu da vracam stranicu, pa jesi gledao epizodu, fino Tajvin kaze na kraju da su bogovi tako i tako odlucili.
          Oberin i Dzejmi do nedavno, meni najjaci likovi u seriji...prvi mrtav, drugi postao mutav od ove sezone, tacno mi se ne gleda vise. I slazem se sa popularnom prskalicom u potpunosti.
          Jos jedan spojler, mogu otvoriti oni koji hoce znati sta se desilo sa Tirionom, nije bas u detalje, jedna kratka recenica.
          Spoiler
          Procitao sam na netu da mu je Dzejmi pomogao da pobegne
          sigpic

          Comment


          • Da te malo podsetim.

            Spoiler
            Mene je vise ovo frapiralo.






            Mada meni je bila strasna scena poslednji put kad su se videli Lukrecija i Kriksus gde znas sta se desilo.

            http://www.cinemablend.com/televisio...ffs-54556.html


            Malo da predjem i na Vikinge.

            Spoiler
            Ovo je prebrutalno, jos u toku epizode pitao Bjorn Ragnara sta je to, nisam verovao da ce to tako brzo doci.





            Dexter

            Spoiler
            Gledao sam kako sam naleteo na tv-u i bas prva epizoda koju sam video je ubijena Deksterova zena.
            Last edited by Ricma; 02-06-14, 21:48.

            Comment





            • UDRI!!!!

              Imam veliku potrebu da pogledam celu trilogiju.

              Spoiler

              Comment


              • #GoT
                Spoiler

                Misandei

                Maloprstic spojlovao mesto ubistva

                Pocinje malo da smara Martin sa ovim preokretima
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Spoiler
                  sigpic

                  Comment


                  • It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Da ta je sada najaktuelnija, dok ljudi pizde, ova dvojica se zajebavaju
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny View Post
                        #GoT
                        Spoiler

                        Misandei

                        Maloprstic spojlovao mesto ubistva

                        Pocinje malo da smara Martin sa ovim preokretima
                        Spoiler
                        Nije bas , ali je bio blizu. Odgledah sinoc epizodu: Izraz Tivinovog lica, dok Oberin lagano mrcvari Planinu, i Dzejmijev podsmesak na sve to - NEPROCENJIVO


                        Ne znam da li je ovo neko ranije postovao "Ima vrana sa tri oci!!!"
                        Last edited by Sandugp; 03-06-14, 09:10.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment




                        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Arja je pobedila sa svojim smejanjem Vracao sam nekoliko puta na tu scenu.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Arja Stark je razlog zasto se i dalje smejem nakon jucerasnje epizode . Njeno smejanje je oskara vredno .

                              Osecam da ce biti jos puno preokreta u sledece dve epizode tako da se pripremam polako .
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Tivin Lanister i face koje on slaze su meni glavni razlog. Dzejmi je (za svoje standarde) postao malo vise pickast.... Barem u odnosu na knjigu, ali od njega tek ocekujem najbolje.
                                Generalno gledano serija je dosta uproscenija verzja knjige, tako da kad - kad sve nekako izgleda nakaradno i smandrljano. Ali daleko od toga da je losa, stavise.
                                Spoiler
                                I verujte mi nije Martinov adut, samo besomucno ubijanje raznoraznih likova - i onih koje mrzimo i onih koje gotivimo. Takve stvari uvek ostavljaju najjaci utisak ali ima tu jos mnogo zanimljivih i neocekivanih situacija / dogadjaja. Tako da ako zbog "nekoliko" smrtnih slucajeva odlucite da prestanete sa gledanjem serije, onda mi stvarno licite na decu. Znate ono, detetu otmu omiljenu igracku i ono vise nece da se igra ... AJDE. Znam kako se neki osecaju, secam se kako je meni bilo kada sam pre (ne secam se vise ni koliko godina) citao taj deo u knjizi. To je JEDINA smrt za kojom ja jos uvek zalim, a jos ce da ih bude . Ali daleko od toga da me takav splet dogadjaja "naterao" da zazalim sto sam uopste citao knjigu ili da je prestanem citati. Reci cu vam samo ovo, pravda je spora, ali dostizna, a osveta nekada zna da bude neumoljiva... Koliko ono Oberin spomenu da ima cerki ... 7 !?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X