Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GoT

    Spoiler
    Jeste da sam razočaran više nego zbog smrti glavnog Starka, mnogo gotivan lik bio Oberin, ali mi se sa druge strane dopada što tenzija nikako ne opada.

    Comment


    • EDIT

      #GoT

      Spoiler
      Ima jos dva velika iznenadjenja na kraju, to ce biti verovatno kraj sezone.
      Last edited by Mr. Wolf; 02-06-14, 15:26.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • A koliko epizoda ima ova sezona ? 10 ?

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          A koliko epizoda ima ova sezona ? 10 ?
          Da , 10 . Kao prethodne tri .

          Comment


          • Jos uvek nisam stigao da odgledam epizodu i umirem aaa . Ocu da pogledam sta ste napisali u spojlerima ali moram da se obuzdam .
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Spoiler spoiler spoiler spoiler ... jbt, vise mi treba vremena da otvorim sve spoilere nego da procitam sta je ko napisao. Otvorite novu temu sa spoilerima, pa ko nije gledao - citao neka i ne ulazi ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • SRAMOTNA EPIZODA. ZBOGOM GOT.

                Martine bajo ne mozes sve na istu foru i na istu emociju.
                Al dobro,prethodna scena sa bubama lepo opisuje ovaj serijal.

                ako nekog ne mrzi,ko je citao knjige, nek mi ukratko isprica u inbox sta se desava u knjigama do kraja (Sandi gledam u tebe)
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  GoT:
                  Ne citam spojlere jer jos nisam odgledao 8. ali po broju komentara izgleda da je epizoda bila epic.
                  Kada bi ostavili po strani to o cemu svi pricaju, epizoda je bila tesko sranje i da sam snimao sebe 47 minuta kako vezujem cvorove vise bih mudrosti preneo i mnogo bolju glumu prikazao
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    SRAMOTNA EPIZODA. ZBOGOM GOT.

                    Martine bajo ne mozes sve na istu foru i na istu emociju.
                    Al dobro,prethodna scena sa bubama lepo opisuje ovaj serijal.

                    ako nekog ne mrzi,ko je citao knjige, nek mi ukratko isprica u inbox sta se desava u knjigama do kraja (Sandi gledam u tebe)
                    Spoiler
                    Kapiram ja da je Tirion vecini omiljeni lik, ali cemu ovoliki bes?

                    Samo neka ih roka sto se mene tice.

                    A i ubedjen sam da ce se malisa izvuci.

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      SRAMOTNA EPIZODA. ZBOGOM GOT.

                      Martine bajo ne mozes sve na istu foru i na istu emociju.
                      Al dobro,prethodna scena sa bubama lepo opisuje ovaj serijal.

                      ako nekog ne mrzi,ko je citao knjige, nek mi ukratko isprica u inbox sta se desava u knjigama do kraja (Sandi gledam u tebe)
                      Ako si siguran da bas zelis nema problema. Ali ostavcu to za sutra uvece, dok se malo ohladis, verovatno ces promeniti misljenje
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • sandugp prekopiraj i meni molim te

                        Spoiler
                        ma malisa se izvlaci na produzetke, sto posto ce i onaj planina biti mrtav i tako x i ne moze se odluciti ko je pobijedio i on ostaje ziv
                        Last edited by Sinisa Kun; 02-06-14, 18:33.
                        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                        Comment


                        • Spoiler
                          Nisam zaljubljena tinejdzerka koja se vezuje za likove,hvala bogu do sad ih je pobio na tuce pa mi nije smetalo jer je svaki to zasluzio i mogao sam da nadjem smisao u tome. Sad je vec ocigledno da Martine nema neku svoju filozofiju koju postuje nego igra na jednu te istu kartu. Pritom ponavljam,sto je najstrasnije nije ni najveci problem kraj vec cela epizoda i cela sezona. Toliko praznog hoda, rascepkao je 28 prica i pritom nijedna ne ide nikuda, gluma u serijama polako opada...
                          Ne zanima me ni da se izdesava nesto spektakularno u svakoj od narednih 20 epizoda,ne zanima me spektakl vec neki smisao. Da sam hteo spektakularne bljutave smrti gledao bih ocajne horor filmove Eli Rotha
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ako si siguran da bas zelis nema problema. Ali ostavcu to za sutra uvece, dok se malo ohladis, verovatno ces promeniti misljenje
                            Siguran sam opusteno, skoro nikad ja ne menjam misljenja i ne znam sta znaci rec afekat. Ne mogu reci da me ne zanima sta ce se izdesavati,ali sam siguran da me serija vise ne zanima. Cekam te
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Spoiler
                              Jebem li ga. Meni 4. sezona, zakljucno sa ovo epizodom, bas nekako lezi. Po prvi put hvatam sve konce i ne pitam se hu da fuk is dis nauv
                              Priznaj da je zbog midzeta

                              Moram sad da palim, a ti pokusaj da se smiris i odgledaj bar jos ove dve epizode sto su ostale

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Siguran sam opusteno, skoro nikad ja ne menjam misljenja i ne znam sta znaci rec afekat. Ne mogu reci da me ne zanima sta ce se izdesavati,ali sam siguran da me serija vise ne zanima. Cekam te
                                Dobro sibni PM sutra uvece, pa cu ti pisati. Sad idem da odgledam epizodu pa ne mogu odmah, ali i necu veceras, jer mi trulo da ti upropastim buduce gledanje - citanje ... nadam se da ces se ipak predomisliti do sutra ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X