Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AIRBORNE View Post
    Slazem se da je za sada mlaka ali ...
    Sansa mora da proradi za sada ne moze ni da mrdne od okoline ali siguran sam da ce naci nacina za neke osvete.
    Nisam citala knjigu, tj. jos uvek sam recimo na nekoj 2. sezoni sto se knjiga tice, ali nadam se da ce proradi i da ce na pametan, a i brutalan nacin da im se osveti za sve.

    A trenutno Ajra, Tirion i Deneris su definitivno najjaci likovi plus Dzon koji je nekako olicenje postenja.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ja idem uporedo sa serijom, tj. sad sam kod 4. knjige (A Feast for Crows ) koju cu procitati nakon sto se zavrsi ova sezona.
      Last edited by Mr. Wolf; 08-04-14, 20:38.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Samo Lanisteri, samo Lanisteri. Bez premca su ne racunajuci Dzofrija.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nisam citala knjigu, tj. jos uvek sam recimo na nekoj 2. sezoni sto se knjiga tice, ali nadam se da ce proradi i da ce na pametan, a i brutalan nacin da im se osveti za sve.

          A trenutno Ajra, Tirion i Deneris su definitivno najjaci likovi plus Dzon koji je nekako olicenje postenja.
          Svasta, Dzejmi i Klegejn za klasu jaci, da ne pricam o Tajvinu
          sigpic

          Comment


          • Al` ima neka cudna hemija izmedju Brienne i Jaime Lannistera, jos ce ova da mu mozak pomuti.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Dzejmi mi je postao simpaticniji od kad ga je Brienna zarobila
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Klegicu ce Sensa prvog pojesti ako ga vec ne prozdre ova buduca supruga
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Homicide: Life on the Street kultna serija, jedna od omiljenih, odlaskom Pembltona i Bejlisa to vise nije bilo to, prva ozbiljna strana serija koju sam gledao i najbolja toga zanra sto se mene tice posle Wire.

                  Broadchurch fantasticna prva sezona, svaka preporuka. Fokus na jedan slucaj ali strasna gluma, odlicna atmosfera, muzika, Britanci jbg.

                  Shameless nije za svakoga, eksplicitna, brutalno iskrena i meni licno sjajna. Odlican spoj ozbiljnosti i neozbiljnosti. Vise ces tu fora vidjeti nego u vecini sitkoma.

                  IASIP kultni sitkom, nesto potpuno drugacije, jeste da ja uvijek prednost dajem duhovitim serijama koje nisu vulgarne, ali Fila meni nije vulgarna toliko koliko je bolesna, svasta im padne na pamet i realno je presmijesna.

                  Community odlicna komedija prve tri sezone, cetvrta razocarenje, peta nemam pojma.
                  sigpic

                  Comment


                  • Homicide je Wire pre Wire-a, odlicna serija.

                    Carnivale je odlican potencijal ali ugasen nakon II sezone, te ne znam koliko ima smisla gledati nesto sto je prekinuto a nije se ni razvilo kako treba. Podseca malo na Tvin Piks.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sto GoT-a tice, ja sam u ekipi Stark + Tirion. Svi ostali sto se mene tice mogu iza Zida
                      sigpic

                      Comment


                      • Niko se nije javio sa dresovima Targaryan-e mada im je sefica kao secer.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Od svih serije samo sam 2 gledala, Homicide, koja je genijalna serija i PoI koja trenutno ide i koja je na pocetku mozda sporija i lici na klasican procedural, ali sad je postala bas, bas dobra
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post


                            Wrong jersey Wrong team

                            Originally posted by KingEric7 View Post
                            Carnivale je odlican potencijal ali ugasen nakon II sezone, te ne znam koliko ima smisla gledati nesto sto je prekinuto a nije se ni razvilo kako treba. Podseca malo na Tvin Piks.
                            Verovatno bih ispizdeo kada bih to saznao, tako da zna se sta sledi.Meni je isto krivo sto je serija kao sto je Rim trajala dve sezone, a glavni razlog je bas bio GoT sto je potvrdio lik koji je glumio Vorenusa.Nije to da nije bilo materijala da se to jos razradi.

                            Carnivale OUT
                            Hannibal IN

                            Homicide mi je poslednji na listi(ima trenutno 36 serija), a glavni razlog je zato sto dugo traje(ima 122 epizode za koje ne znam koliko traju).Na vrhu liste mi se bas nalaze serije koje kratko traju i koje bih zeleo da pogledam i da ih skinem sa liste.Bas te koje planiram ispocetka da pogledam(Dexter, Oz, The Office, The Sopranos, Mad Man, Homicide) i koje dugo traju su na samom dnu liste.Za Black Books i Spaced nisam ocekivao da ih je iko gledao, glavni razlog zasto sam se odlucio Spaced je Simon Pega Black Books se nasao dole medju preporukama.Drago mi je da cujem par dobrih reci za neke serije(Person of Interest i Broadchurch) koje sam hteo da skinem sa liste.Za Shameless imam dobar osecaj.

                            Sto se tice GoT, imam isti izbor kao i King Eric.

                            Comment


                            • Da se izjasnim - Samo Dzejmi, samo Lanisteri

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Da se izjasnim - Samo Dzejmi, samo Lanisteri


                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X