Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poceo da gledam "House of Cards".
    Pa ovo je fenomenalno

    Spacey bas dominira

    Comment


    • Ja sam prekinuo negde na sredini prosle sezone, jer je kolicina besmisla zaista bila neverovatna.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Poceo da gledam "House of Cards".
        Pa ovo je fenomenalno

        Spacey bas dominira
        Rekoh ti ja.

        Kako si samo lepo tempirao. Taman povezes sa drugom sezonom.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • I ja sam krenuo House of Cards...5 epizoda sam pogledao...odlicna je
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            Rekoh ti ja.

            Kako si samo lepo tempirao. Taman povezes sa drugom sezonom.
            Majstorski sa moje strane

            Koliko je serija jedan suptilni masterpiece.
            A o glumi ne bih trosio mnogo reci. Svi su kao stvoreni za svoje uloge... a retkost je da me zena glavnog lika ne iritira

            Comment


            • Da li se zna kada se nastavlja Serlok? Cini mi se da su dogovorene cetvrta i peta sezona. Da znam da li da odgledam s03e03 i da ne pizdim dugo zbog nastavka...

              Comment


              • Originally posted by tantuz View Post
                Da li se zna kada se nastavlja Serlok? Cini mi se da su dogovorene cetvrta i peta sezona. Da znam da li da odgledam s03e03 i da ne pizdim dugo zbog nastavka...
                Sve zavisi od Martina i Benedicta, tako da se jos nista ne zna.
                Suska se da bi serija mogla da se nastavi vec krajem ove godine, ali ja se ne nadam preterano

                Comment


                • Obojca su potvrdili nastavak saradnje.

                  http://en.wikipedia.org/wiki/Sherloc...es%29#Series_4


                  edit: Tacnije, izrazili su zelju da nastave rad.
                  Last edited by tantuz; 13-02-14, 00:33.

                  Comment


                  • Ma naravno da ce biti jos sezona, nego od njihovog rasporeda zavisi kada ce biti sledeca.

                    Comment


                    • Ma sve to ok, nego necu moci sebe da izdrzim cirka 2 nedelje kada pogledam poslednju epizodu, koju ce naravno zavrsiti nedojebanu... Da gledam, hocu odlepiti sto nema dalje (za sada)?

                      Comment


                      • Originally posted by tantuz View Post
                        Ma sve to ok, nego necu moci sebe da izdrzim cirka 2 nedelje kada pogledam poslednju epizodu, koju ce naravno zavrsiti nedojebanu... Da gledam, hocu odlepiti sto nema dalje (za sada)?
                        S03E03 moras da gledas, ali bukvalno do poslednje sekunde...znaci i creditse.

                        Pa ti sad vidi koliko je jeben kraj

                        Comment


                        • Dupe bih svoje izgrizao... Odoh...

                          Comment


                          • Da li je Serlok stvarno zavoleo Votsona, ili je samo proracunata cunt engleska? Sve pohvale Benediktu i Martinu.
                            Spoiler

                            Naravno da Morijarti mora da se vrati. Sjajna epizoda i vrh ringispil na kraju. Taman ocekivanje da je sve gotovo, ustvari sve krece jovo-nanovo.


                            Ono sto sam ispratio i potpuno odlepio je GoT, SoA, Heroes (prve 2 sezone), Homicide i sada Serlok. Ako neko ima predlog, dok se ceka nastavak GoT, SoA i Serloka, slusam. U planu su mi Wire i Breaking bad...

                            Comment


                            • Mislim da jeste. Cela sezona je posvecena njihovom odnosu i nekoj ljudskoj strani Sherlocka

                              Gledaj Wire, BB, Lost, Justified, Deadwood, Twin Peaks, Mad Men, Six Feet Under...

                              Comment


                              • Spoiler


                                Da ne zatrpavam stranicu, zato otislo u spoiler. Svaka cast Benediktu kako je odigrao Serloka i dao mu sveukupno 3 ipo izraza lica u celom serijalu, ali je Martin od Votsona cudo napravio. Toliko zbunjen lik, nema sanse da dosadi.

                                Justified nisam odgledao ni jednu epizodu, stavljam na listu. Deadwood takodje. Twin Peaks sam davno gledao, nije mi ni palo na pamet da bi moglo ponovo. Po onome sto pise u sinopsisima, Mad Men i Six Feet Under cu ostaviti za kraj. Ovo prvo mi deluje primamljivije.

                                Lost sam nesto poceo da gledam, ali mi nije pasovala iz nekog razloga...

                                edit: Nevaspitano tele... Hvala za hint-ove Ljubo!
                                Last edited by tantuz; 13-02-14, 03:19.

                                Comment

                                Working...
                                X