Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim Dicpario je isto Globus osvojio, bas mi je drago Jeste da je ono komedija i sve to ali on je u Vukovima sve odglumio

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Meni samo nije jasno kako neka serija Bruklin moze da bude ispred Modern Family i The Big Bang Theory.
      Zato sto je ove sezone B99 bolja i od jedne i od druge. I Modern Family i TBBT se
      vec vrte u krug, iako sam fan i jedne i druge serije primetan je pad kvaliteta.

      Btw, Alfonso Cuarón for Gravity (2013). Ovo me je i vise nego obradovalo.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Sto se GoT tice, vidim neke zanimljive likove koji ce se pojaviti u ovoj sezoni, jedva cekam .... Bas me interesuje kako si ih docarali, tj "preneli" sa papira na ekran
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • TRUE DETECTIVE

          Neverovatno dobra serija kakva je carina McConaughey


          Premijera serije bila u nedelju, a moram priznati da odavno nisam gledao bolji pilot Iskreno, malo mi je bilo 60 minuta koliko je trajalo Sumorna atmosfera americkog juga, perfektne kombijanacije proslost/sadasnjost, napetost uvek prisutna iako se radnja odvija poprilicno sporo cime sam se najvise odusevio, a Metju jednostavno dominira. Dobar je i Vudi Harelson, ne bih da gresim dusu


          Inace intro za seriju je jedan od najboljih koji sam video Morao sam da je ponovim par puta Zelim sledecu epizodu odmah!!!

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            Ovi sa b92 su stvarno klosari,stave seriju "Stalnu metu"vikendom u ponoc, bila u 19 casovastavljaju glupe flmove
            Nije to do njih, nalozio im je RRA da pomere.Ista stvar je bila i sa Spartakom pre 2-3 godine, ''neko'' se njima zalio i morali su da pomere termin.

            Nema Hansa Zimmera u nominaciji za muziku, duboko sam razocaran.Lost, but Won je nesto najbolje sto sam cuo od njega.

            Comment


            • "Stalna meta" je Person of interest, je l' tako?
              I to im je RRA nalozio da ide posle ponoci, a one Farme i ostale gluposti idu u udarnom terminu
              kakva smo banana republika
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                "Stalna meta" je Person of interest, je l' tako?
                I to im je RRA nalozio da ide posle ponoci, a one Farme i ostale gluposti idu u udarnom terminu
                kakva smo banana republika
                Ne mogu da verujem sta sam procitao.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  "Stalna meta" je Person of interest, je l' tako?
                  I to im je RRA nalozio da ide posle ponoci, a one Farme i ostale gluposti idu u udarnom terminu
                  kakva smo banana republika
                  Pre cu da skinem seriju,nego da ustajem u ponoc i gledam

                  Comment


                  • True Detective... odgledah prve dve epizode, za sada ide lagano ali dosta ocekujem od ove serije. Svidja mi se u svakom slucaju.

                    Comment


                    • Comment


                      • Not bad Slave

                        Comment


                        • Ja zadovoljan

                          Comment


                          • Već se sad smejem, na šta li će ličiti kada izađu nove epizode

                            Comment


                            • Cushty! Only Fools and Horses set to return with a special episode celebrating Del Boy's birthday

                              http://www.bbc.com/sport/0/25820571

                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • Toliko brzo prelazim epizode OZ-a da mi je vec zao sto cu je, nastavim li ovim tempom, zavrsiti za nekih nedelju dana

                                Zao mi je i sto je nisam ranije gledao, nego sam stalno odlagao i zamlacivao se nekim glupostima. Vrhunska serija i ako ne bude nekog pada u kvalitetu, vjerujem da ce mi postati jedna od omiljenih.

                                Trenutno sam na trecoj sezoni i jedino sto mogu da kazem je


                                Sad se pitam, zasto ovakvu seriju niko ne pominje?
                                Last edited by powerslave; 05-02-14, 00:38.

                                Comment

                                Working...
                                X