Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasan glumac!

    sigpic

    Comment




    • sigpic

      Comment


      • Pokidao Kesic u toj epizodi.

        Last edited by Mr. Wolf; 19-11-13, 18:56.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Johnny View Post
          Pokidao Kesic u toj epizodi.

          Spoiler


          Odlican je Kesic. Steta sto su ga sutnuli s Prve, imao je onu dobru emisiju "Fajront Republika" ..

          Comment


          • Dali su mu los termin koji nije bio fiksan, pre toga je FR bila cetvrtkom pa je prebacili u nedelju uvece.A i emisija mu je trajala ako se secam dborih sat ipo-dva.Cini mi se da ce mnogo vise uspeha da ima sa 24 minuta bas zbog toga sto u tako kratkom vremenu je moguce odrzati kvalitet humora i prikazuje se jednom nedeljno jednom nedeljno(bolje to nego svaki dan kao sto je slucaj sa emisijama Daily Show i Colbert Report iz kojih je uzeo najbolje elemente, jer bi u tom slucaju moglo vrlo brzo da da dodje kod publike do zasicenja).Termin je nezgodan, ali uvek moze da se pogleda na YT.Meni je drago sto su mu ukinuli FR zarad ovoga, jer mi se cini da mnogo vise obecava.

            Comment


            • Za razliku od onog retarda Ivanovica ovo je vec humor. Vidi se da je "krao" od dva najveca maga, ali fak it, ako vec "krades" fore i koncept, kradi ih od najboljih!
              sigpic

              Comment


              • How Friends Decided to Pair Off Monica and Chandler

                Comment


                • Every death in the Game of Thrones.

                  Spoiler

                  Comment


                  • Sutra, tj. vec danas specijal za 50 godina Doctora Whoa.

                    Comment


                    • Ja poceo da gledam Walking Dead stigao do trece sezone i imam sve pohvale
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Ja poceo da gledam Walking Dead stigao do trece sezone i imam sve pohvale
                        Sve sto valja si vec odgledao. Od III sezone otpadaju tockovi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odgledao prvu sezonu Forbrydelsena, kakvo osvjezenje. Napeto, misteriozno, istrazivanje ubistva sa politickom pozadinom, a politika je posebna prica. Danska policija nema problem da krene i na sam vrh stranke, grada, drzave...
                          Svakako spora serija ali ni jednog jedinog trenutka dosadna. 20-ak pravih sati rada na jednom slucaju, mnogo obrta, informacija, fantasticnih likova.
                          Krecem sa drugom sezonom, ona ima samo 10 epizoda.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pocinjem da gledam "Fringe". Ne znam zasto ali imam velika ocekivanja

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt0697689/

                              Najjaca epizoda svih vremena od svih sitkoma. Ali kad Dzordz i Krejmer pricaju Dzeriju da Frenk ima grudi. Plakanje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Set Mekfarlan je napravio veliki kiks sa poslednjom epizodom Family Guy-a.To mu uopste nije trebalo, sada ce sigurno ako ne resi ovo brzo da opadne gledanost FG.

                                Comment

                                Working...
                                X