Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prskaj,fino obrazlozenje.Stvarno ne znam kako neko moze tu neko da trazi zamjerku.Jbt,Prijatelji su savrseni,smijes se iz duse,ne znaas ko je od koga duhovitiji,simpaticniji,harizmaticniji,savrseni spoj ljudi za savrsenu seriju!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Upravo zavrsio BB , kakav zavrsetak serije znaci
      Bravo, dovrsio si seriju kad su svi prestali da pricaju o njoj hahhaha
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Jos malo do 50th Anniversary Doctor Whoa .. Tacnije jos osam dana, jedva cekam

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          kako mislis da su osobine likova bolje definisane?
          Pa normalno, da pisemo kod uciteljice pismeni rad iz srpskog, il' ti crnogorskog jezika na tu temu, mnogo vise bih mogao napisati o likovima iz Seinfelda.
          Slazem se da su Prijatelji savrseni, niko nije to osporavao.

          Originally posted by prskaj View Post
          Procitao negde pa dosao ovde da prosipa fensi izraze

          Totalno nebitno razmisljanje u vezi komedija. Nema tu objektivno, ili te nesto tera da se pokidas od smeha ili ne.
          Seinfeld moze biti najinteligentnija i najkvalitetnija komedija ikad, jednostavno mene ne radi, glavni lik antipatican, nedovoljno sporednih likova, dinamika koja je meni totalno spora i repetitivna.
          Glavni lik je los glumac (jer on to zapravo i nije), ali sjajan tvorac svega toga (ne jedini), pa to su hteli valjda pokazati i kroz seriju u seriji (ako si sve epizode pogledao znas o cemu pricam). A i ostalo troje kida.

          Jbg zavisi i od ukusa, ja sam pogledao 20 epizoda TAAHM i nasmejao sam se jednom verovatno, i to onako kisalo, a svima je odlicna serija. Sad ce Duka da ti potvrdi to.
          sigpic

          Comment


          • Haha Mamba,ne igraj lukavo Ja Seinfeld nesto ne gotivim,jednostavno ima situacija koje jesu simpaticne,al nista vise.Dok Prijatelji samo kidaju!Najjaca kidalica kod Prijatelja!Cendler,Dzoi,Ros,Monika,Rejcel i Fibi! Kakvo kraljevstvo


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Al' zato s druge strane imas jednog Krejmera i jednu potpunu budalu po imenu Džordž.. Najjaca scena kad Džole odluči da radi sve kontra svojih prvobitnih zamisli, pa ga nevjerovatno prosere na svim poljima
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Treba reci da su mnoge serije (pa verovatno i Prijatelji) koristili kao primer Sajnfeld.

                Ne bi ih ja poredio. Obe su fenomenalne na neki svoj nacin.
                Sigurno 2 najbolje komedije svih vremena...

                Comment


                • Ja tek sad vidim koliko su Prijatelji krali od Sajnfelda. Leri Dejvid je jebeni genije, ja se izvristim samo kad ga cujem. A ima tih scena kad on kao nesto iz mase kaze. Dzordz i Krejmer su takvi carevi da me je sramota.
                  Serija je i bukvalno o nicemu, one najgluplje stvari koje ti padnu na pamet oni razradjuju. To je Leri Dejvid, to je CYE u buducnosti. Svaka cast i njemu i Dzeriju, genijalci.
                  sigpic

                  Comment




                  • Naravno kasnije setaju plazom, nasuka se kit, i samo cujes Lerija iz mase. Ima li ovdje neki marin bajolodzist. Vrh.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa i Larry-ijeva serija "Bez oduševljenja, molim" je meni nešto prejako.. Znao sam se ismijati do suza, lik je jedna kraljina..
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Pa to pomenuh, CYE(Curb Your Enthusiasm). Taj covjek sam drzi seriju, bukvalno sam. I svaka epizoda je vristanje od smijeha. Najjaci glumac za komedije kojeg sam ikad vidio. Dzeri je komicar, on radi stend ap.
                        sigpic

                        Comment


                        • E da to se totalno slazem da su Prijatelji pokrali ceo taj model komedija. Ali jednostavno oni su se pojavili u pravom trenutku, iskoristili sve sto je izaslo do tada pokupili pouke i podigli sve to na jedan nivo kog su se drzali do kraja. Neverovatna atmosfera koja je po meni neponovljiva
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Krali su i fore, u Sajnfeld je zgodna gola riba, u Prijateljima ruzni, debeli tip. Fora sa solarijumom isto ukradena, izgorio Krejmer gore od Rosa. Ima tu jos sto sam zapazio, a i tek sam na petoj sezoni, no odgledacu ponovo svakako. Odmah se sjtih epizode kad Baters oce nesto da radi sto niko drugo nije. A ona mala tezina pored njega vice Simpsons did it
                            Malo sam razocaran iskreno. Jos Monika se pojavila u jednoj epizodi, tek sad vidim ko je postavio granicu sto se sitkoma tice.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobro, Moniku je Seinfeld ukrao od Prijatelja, pratite hronologiju.
                              Ali ako bih birao da gledam semo jednu random epizodu da ubijem vreme, uvek bi Prijatelji to bili.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nebitno, uzeli je jednu epizodu jbt, bruka. Evo bas sad citam po netu, jedno od cesto postavljenih pitanja na google je Friends copied Seinfeld. I Seinfeld se uglavnom bolje kotira koliko vidim. Ali sam samo bacio pogled, nemam sad kad da citam o tome, drugi dan cu. U svakom slucaju da sam razocaran jesam. A i da mi je Seinfeld za sad bolji, jeste. Kao sto mi je i Arrested Development bolji, to su 100% komedije, nema drame skoro. Kod Friendsa je itekako ima.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X