Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Johnny View Post
    U "Karauli" objasnjava.


    Spoiler

    Comment


    • Ja jos gotivim Burinu Harisa, kako je on meni lud pm.

      Comment


      • Originally posted by danijelkr View Post
        @maliajnstajn Admir Glamocak poslije Audicije nije trebao nista da uradi, ponovo ga Enis ne bi stigao ni na kojem aspektu glume. Ne pricam ja o tome koje kakva osoba, vec koje kakav glumac. Tako o Emiru kao osobi nema neko veliko misljenje, ali zato kao glumac je sami vrh, na mene je ostavio najveci utisak filmom Armin. Od relativno novijih filmova sjetim se Kod amidze Idriza, Tesko je biti fin, Ljeto u zlatnoj dolini, Remake, Metastaza ....
        Tu se slazem, ali je kreten kao osoba da se ne zajebajemo
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post

          Sto se tice Enisa Beslagica, on je profesor doktor za sve idiote sa one nase Akademije scenskih umjetnosti, pocev od Admira Glamocaka. Jebote ljudi nisu primili masu kandidata, jer im je tako kurcu cejf. Najveca blamaza je da nisu primili djevojku koja je glumila u Vizi za buducnost najmladju kcekru...
          Ne provaljuj se,Enis je seljak Admir je najbolji glumac ubjedljivo,on i Senad Basic sta je tebi...Beslagic svaku ulogu igra isto,seljak obicni

          Bio na primijenom kod Basica i rekao mu ovaj da pliva u kancelariji i on glupan plivao 20 minuta po cilimu,ovaj otisao i doveo sve profesore da mu se smiju.Nikad gori glumac nije akademiju zavrsio,primitivac
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Oni skecevi sa Mujom i Hasom se ne mogu tek tako zaboraviti Mada osim neke komicnosti nema nekih drugi aduta

            Comment


            • Milan Pavlovic je za njega otac,pravi glumac dok je ovaj seljo...svaka uloga ista evo uzmi pa vidi

              Jedina ozbiljna uloga u "Gori vatra",ali tu je glumio Admir Glamocak, Senad Basic i velicina Bogdan Diklic ko je vidio Enisa tu uopste, pravi Sabani Nonda
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ovih zadnjih godina skroz slabo filmova se izbacuje.Neki "Snijegovi" gluposti nekakve. Steta, bio je jedan period, bas se dobri filmova snimilo

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Ovih zadnjih godina skroz slabo filmova se izbacuje.Neki "Snijegovi" gluposti nekakve. Steta, bio je jedan period, bas se dobri filmova snimilo
                  http://www.imdb.com/title/tt0910955/

                  Filmcina,prava realna ljudska prica sa normalnim zavrsetkom i konacno da film nema veze sa ratom i tim sranjima,milina za pogledati...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Normalno da sam gledao, ali i to je izaslo prije 6 godina. Nemaju para, znam slusao sam par puta Basica, da se ima para snimalo bi se

                    Comment


                    • Nisam rekao da nisi gledao nego sam rekao da je filmcina

                      Nema se jbg,steta jer su ljudi kreativni i imaju ideja,ali jbg nema se za prece stvari a ne za filmove...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Hah, reko preporucujes mi ga.

                        I to sto kazes.

                        Comment




                        • A uvod kao u Wire!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Meni jedna od najjacih nasih serija
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post

                              A uvod kao u Wire!
                              SHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIET!!!

                              Spoiler

                              Comment


                              • Zavrsio sa Lostom...

                                Nisam sam ne verujem da cu ovo napisati, ali ova serija je za mene broj 1. Bukvalno mi "nudi" sve ono sto najvise volim - dramu, avanturu, misteriju, sjajnu glumacku ekipu, neverovatne kadrove koji ukljucuju prelepo ostrvo na Havajima... Ma sve sto moze covek da pozeli

                                Lost ima svojih mana, ali kada se na kraju sve sabere i oduzme moze se reci da je ovo jedna kultna serija, jedna religija
                                Negde na pola serije sam bio ubedjen da ce mi se svideti, ali da cu imati hiljadu i jedno pitanje i da cu zbog toga pizdeti...ali to nije slucaj. Dobio sam bas ono sto sam "trazio".

                                Ne mogu da razumem sto je bas dosta ljudi iznervirano krajem, ali dobro...mozda su prizeljkivali neki mindblowing zavrsetak(mada ko kaze da ga nisu dobili? ) Nesto tipa Fightclub/Se7en/Usual Suspects, ali mislim da bi to bilo neozbiljno.

                                Sada treba napraviti pauzu od ozbiljinijih serija (dve nedelje max ) da se ovo lepo slegne.



                                Sunce ti jebem! Neverovatna avantura u kojoj ucestvuje i osoba koja je gleda.

                                Comment

                                Working...
                                X