Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego, Apa, bilo ko - ova mini serija ili ova?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Nego, Apa, bilo ko - ova mini serija ili ova?
      Koherentnija je Edge of Darkness, mada se oseti zub vremena. Prvenstveno u
      tehnoloskom razvoju u odnosu na ono doba, ali nevertheless sasvim pristojan
      TV triler. Lik sto je radio seriju je uradio rimejk u obliku filma pre par
      godina sa Mel Gibsonom u glavnoj ulozi. Mislim da mu kcerku tamo glumi ono
      nasa aussie. Film je skoro page-to-page rimejk, tako da ukoliko si ga gledao
      nemas potrebe za serijom.

      U drugu ruku, Prime Suspect i nije serija, vec je vise radjena u formi TV
      filma u dva dela. Pa je taj format ponovljen citavih sedam puta. Serija se
      proteze od '91 do '06, i ako gledas od jednom to nekad zna da predstavlja
      problem. Sto svakako ne umanjuje bezgresnu glumu Helen Mirren. Jedno vreme
      se kod nas emitovala The Closer sa Kyrom Sedgwick, koja je preslikana verzija.

      Od BBC serija iz tog vremena ima jos u State of Play (ameri su nedavno uradili
      blockbuster rimejk), House of Cards (sad je aktuelan rimejk), meni odlicna
      The State Within... To mi je prvo u glavi, mada se ni sam ne secam sta sam
      sve pogledao.

      Serija novijeg datuma, Above Suspicion sa Kelly Reilly i Ciaran Hindsom, je
      dosta slicna Prime Suspectu, mada je vec vise/manje sve to prezvakana prica.

      Recimo o novijih naslova preporucio bi ti Wallandera, UK verziju sa Kenneth
      Branaghom
      , ako vec nisi gledao, a nije losa ni potpuno nepredvidljiva serija
      The Shadow Line sa Chiwetel Ejioforom. Naravno Luther je nezaobilazan, mozda
      i ovogodisnji The Fall sa Gillian Anderson. I Jason Isaacs u Case Histories
      mi je fenomenalan. Obozavam britansku TV produkciju, garant sam jos masu toga
      zaboravio da pomenem. Kidnap and Ransom, Good Cop, Hunted, Inside Men,...
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Premijera cetvrte sezona u 22:50 na Foxu.
        sigpic

        Comment


        • Vec sam je pregledao, nije los pocetak uopste. Kako je krenulo trebalo bi biti dosta bolje od 3.sezone. Pretpostavljam da mislis na TWD

          Comment


          • Tobos sam htio da napisem TWD no dzaba
            Ja i zaboravio potpuno da je izasla, sad cu na Foxu pogledati sto ima veze
            sigpic

            Comment


            • Napokon su poceli da se bavi cinjenicom da bi "Setaci" mozda mogli da probiju onu ogradu oko zatvora.


              Nisam citao strip ali da li se uopste planira govoriti o nekom lijeku ili nesto slicno?

              Comment


              • To stalno izlazi, jedan drug skida i cita ali kaze ima dosta odstupanja.
                sigpic

                Comment


                • Izlazi jos, nisam to znao. Znam da ima dosta odstupanja ali mislim da je i sam strip koncipiran na nekim ljudskim odnosima u onakvim uvjetima, bez neki teznji ka otkrivanju problema kao npr. u World War Z

                  Comment


                  • Kakvi brojevi, nesto nenormalno.

                    http://www.serijala.com/fantastika/p...walking-deada/

                    Comment


                    • Odgledao sam BB!

                      Spoiler
                      Bio bi idealan kraj samo da je Skajler otisla u zatvor ili Meri da se ubila. Kako su mi njih dve upropastile seriju Skajler pogotovo. Sve u svemu dobar kraj. WW i Dzesi pokidali stvarno sam sa njih dvojicom odusevljen. Ko moze da ne obraca paznju na Skajler i Meri reci ce da je BB najjaca serija ikada, ja ne mogu, za mene je i dalje tu Wire bez premca . Ali tu mi je i negde BB. Ne znam za vas ali meni su 4-ta i 5ta sezona bolje nego prve 3ri. Ne znam zasto ali tako mi je
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Colbert car najveci

                        sigpic

                        Comment


                        • Svo vreme iscekujem tu epizodu i izgleda da sam je propustio na Comedy Central.Cini mi se da je bila u ponedeljak, a mozda se i varam.Sada sam je odgledao celu na netu.

                          Odgledao kraj trece sezone The Wire.Kakav su tandem Brat Muzon i Omar.
                          Last edited by Ricma; 16-10-13, 12:49.

                          Comment


                          • Kip tajping biiiiiiiic! hahahaahhaahahah
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Odgledah 30 days without an Accident i na stranu kakva je epizoda, zanima me samo da li ce do kraja serije da se Omar i Kima pridruze kastingu. Omar bi mogao da uleti u crnacku ekipu, a Kima zajedno sa Mison da tamani zombije, usput i da je muva, mozda bude tu necega. Posto vidim da su producenti poceli polako da skupljaju ekipu iz Zice.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da ovo niko nije postavljao.

                                Comment

                                Working...
                                X