Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moras i nju razumit. Nije lako imat onakvu licnost za muza
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Nju ne mogu da razumem, od serije koja bi bila brutalna ona mi je stvorila ok seriju! Ocima ne mogu da je vidim
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Mari nju mora da opali tiganjem u poslednjoj epizodi i da joj ukrade sve pare koje ima jer je kleptomanka u sta smo se vise puta uverili.
        Steta sto danas putujem, inace bih veceras stigao do prvih epizoda u petoj sezoni.Ovako i sutra cu gledati cetvrtu sezonu.Pored pete i cetvrte sezone BB skinuo sam i prve tri The Wire, tako da sam se fino obezbedio u narednim danima bez neta.

        Napravio sam listu serija koje moram da pogledam u sledece dve godine, mada vrlo je moguce da cu sve to pogledati u narednih godinu dana nakon sto zavrsim sa BB.

        Spoiler
        Sherlock
        The Wire
        Arrested Development
        Dexter
        Rome(odmah nakon The Wire)
        House of Cards
        Deadwood
        Suits
        The Office
        Boardwalk Empire
        Justified
        Mad Men
        Modern Family
        Vikings
        Burn Notice
        The Borgias

        Comment


        • Dodaj i Homeland i Boss ako nisi gledao. Erice mene bi strasno interesovalo tvoje misljenje o Bossu, pa ako ti nije prevelika tezina potrudi se da to odradis, to su samo dvije sezone
          Skinuo Broadchurch
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Dodaj i Homeland i Boss ako nisi gledao. Erice mene bi strasno interesovalo tvoje misljenje o Bossu, pa ako ti nije prevelika tezina potrudi se da to odradis, to su samo dvije sezone
            Skinuo Broadchurch
            Davaj link

            Comment


            • Maricu fali ti Galaktika. Odlicna serija do same zadnje epizode .
              sigpic

              Comment


              • Meni je i zadnja ok, mislim ideja, realizacija je slaba
                Spoiler
                odreknu se tehnologije, a vazi
                sigpic

                Comment


                • Ma slaba je u smislu da nisu odgovorili na x pitanja. Stvarno su je ambiciozno zamislili ali nisu izdrzali do kraja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako sam gutao tu seriju, premocna je. Evo sad mi se opet gleda.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mozda i najjaca SF serija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Admiral Adama tajo!
                        sigpic

                        Comment


                        • Mnogo je tu dobrih likova bilo. Adama naravno, Gajus, Sol Taj, Helena sa Pegazusa...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja se razmisljam sa kojom serijom da krenem kad zavrsim House-a, Sopranovi, Wire ili BB?
                            pomoc prijatelja bi mi dobrodosla
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Zavisi sta trazis. Mozda mrzis BB zbog prevelike ljubavi na ovom forumu, tako da bi Wire bila bolja opcija .
                              sigpic

                              Comment


                              • BB moram kad tad da odgledam, pola ovih spoilera ne smem da otvorim
                                a trazim odlicnu seriju, ako si gledao sve 3, koja ti je najbolja?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X